دوستان فیزیولوژی اعلام حضورکنند!!!!

saharandishe

New member
سلام درصورتی که قصدخوندن ارشدفیزیورودارین هرچه سریعتراعلام حضورکنیدبرنامه مطالعه گروهی شروع شد......جانمونید

koosha

New member
سلام سحر جون.خسته نباشی .گایتون شروع کردی به خوندن؟

emd

New member
دوستان من بهمراه چند تن از دوستانم که میخوایم برای نانو بخونیم از جمعه این هفته میخوایم گایتونو با هم شروع کنیم
به این صورت که نکته هاشو بصورت سوال با هم باشتراک میذاریم
اگر شما هم پایه این به جمع ما بپیوندین

saharandishe

New member
سلام سحر جون.خسته نباشی .گایتون شروع کردی به خوندن؟

سلام کوشاجان ,ممنونم,شماخوبی؟آره شروع کردم فعلابرای آمادگی بیشتردارم یکسری کلیات ازگایتون رومیخونم.وزبان 1100 ,تابستونم روروی این 2تادرس تمرکزمیکنم.

saharandishe

New member
دوستان من بهمراه چند تن از دوستانم که میخوایم برای نانو بخونیم از جمعه این هفته میخوایم گایتونو با هم شروع کنیم
به این صورت که نکته هاشو بصورت سوال با هم باشتراک میذاریم
اگر شما هم پایه این به جمع ما بپیوندین

خیلی عالیه,میتونیم توتاپیک رفع اشکال فیزیولوژی که قبلاتواین انجمن فعال شده فعالیت کنیم,موافق هستید؟

fateme.f

New member
سلام دوستان عزيز
من بسته هاي اموزشي ارشد فيزيولوزيوي سنجش و دانشو دارم
از دوستان اكه كسي خواست بهم بكه ممنون ميشم واسه ايديم اف بزارين fateme_f15@yahoo.com

emd

New member
سحر جان اگه میتونی انجمن تشکیل بدی یه انجمن تشکیل بده به اسم "مطالعه گروهی فیزیولوژی گایتون بچه های نانو و فیزیولوژی (تا 6 شهریور)''
ما برنامشو هم ریختیم که از فردا شروع کنیم
لطفا اگه میتونی سریعتر بساز

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
سحر جان اگه میتونی انجمن تشکیل بدی یه انجمن تشکیل بده به اسم "مطالعه گروهی فیزیولوژی گایتون بچه های نانو و فیزیولوژی (تا 6 شهریور)''
ما برنامشو هم ریختیم که از فردا شروع کنیم
لطفا اگه میتونی سریعتر بساز

بله,حتما,ولی میشه مختصری راجع به برنامتون توضیح بدین
؟به نظرتون عنوان تاپیک این باشه چطوره:مطالعه گروهی فیزیولوژی برای همه رشته هاتا6شهریور؟تااگردوستان ازرشته های دیگه هم خواستن بیان؟

emd

New member
اره
اینم خوبه
شما تاپییک رو تشکیل بده
من همونجا توضیحات کاملو میگم که همه ببینن
خیلی ممنون

saharandishe

New member
دوستانی که قصدکنکورارشدفیزیولوژی رودارین،ماهنوزهم منتظریم تاهمسفرهامونوبشناسیم.....

پس زودترکوله بارتون روببندیدتاازماجدانیوفتید....

koosha

New member
سلام.کسی میدونه کتاب گایتون چه قسمت هایی رو نباید اصلا بخونیم؟
غیر از فیزیولوژی ورزش دریا فضا مبحث دیگه ای هم هست.
آخه شنیده بودم متابولیسم و دما هم نباید بخونیم.تا چه حد صحت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saharandishe

New member
سلام.کسی میدونه کتاب گایتون چه قسمت هایی رو نباید اصلا بخونیم؟
غیر از فیزیولوژی ورزش دریا فضا مبحث دیگه ای هم هست.
آخه شنیده بودم متابولیسم و دما هم نباید بخونیم.تا چه حد صحت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نمیدونستم که این قسمتهارونبایدبخونیم؟.....چه جالب!

rs1991

New member
سلام بچه ها منم میخوام باهاتون بخونم ولی کل گایتون رو نمیخوام بخونم ضروریاتشو شروع کردم و خودم حدود نصف فصلای فیزیو رو پاس کردم تو دانشگاه الان میخوام زبان و فیزیو بیوشیمی بخونم به نظر شما برا قسمت زیست شناسی چه کتابی بخونم؟؟؟؟؟درسنامه زیست شناسی خوبه؟؟؟؟

saharandishe

New member
سلام بچه ها منم میخوام باهاتون بخونم ولی کل گایتون رو نمیخوام بخونم ضروریاتشو شروع کردم و خودم حدود نصف فصلای فیزیو رو پاس کردم تو دانشگاه الان میخوام زبان و فیزیو بیوشیمی بخونم به نظر شما برا قسمت زیست شناسی چه کتابی بخونم؟؟؟؟؟درسنامه زیست شناسی خوبه؟؟؟؟

سلام خوش به حالتون,که نصف گایتون روخوندین:applause:راجع به زیست راستش من اطلاعات چندانی ندارم,دوستان هم کسی راهنمایی نمیکنه!!!ولی تاجایی که من میدونم الویت بندی ازاین قراره,البته چندسال گذشته اینطور بوده:رده بندی جانوری20سوال-فیزیوجانوری12-جنین شناسی5-رفتارشناسی2-بافت شناسی1-اکولوژی0

saharandishe

New member
سلام,دوستانی که اعلام حضورنکردید,مابرنامه خودمون روشروع کردیم,حالاهرچقدردیرتربه مابپیوندیدبرای رسیدن به مابایدتلاش بیشتری داشته باشید,هنوزهم دیرنیست!!!!تازه اول راهیم,بشتابید...............

simin69

New member
سلام
این که بیایم و با هم بخونیم خیلی خوبه ولی نمیشه یه نسخه واسه همه پیچید هر کس هر فصلی رو که خواست بخونه بعد بیاد گزارش بده هر کسی هم هر سوالی داشت بزاره هر کس تونست جواب بده,به نظرتون چه طور هست؟

gole68

New member
بچه ها فیزیولوژی گایتون فصلهای 12و13وبخش 8 کلا"وفصل 66وبخش 12 کلا"وفصل 79 قسمت فیزیولوژی دندان وفصل 83 حذفه.....البته من امسال کنکور دادم اینا رو از بچه های پارسال شنیدم....منم اینا رو نخوندم و سوالم نیومده بود ولی شماها باز واسه امسال بپرسید...

saharandishe

New member
سلام
این که بیایم و با هم بخونیم خیلی خوبه ولی نمیشه یه نسخه واسه همه پیچید هر کس هر فصلی رو که خواست بخونه بعد بیاد گزارش بده هر کسی هم هر سوالی داشت بزاره هر کس تونست جواب بده,به نظرتون چه طور هست؟
من هم موافقم,البته ازاول هم قراربراین بودکه هرکسی برنامه خودش روبه صورت مختصربرای بقیه هم توضیح بده,تااگه دیگران خواستندازروش اونهاالگوبرداری کنند,وهرکسی هرروزیایکروزدرمیان (نهایتا)برای اراءه گزارش بیادتاازپراکندگی وبی نظمی جلوگیری بشه,لطفابرای اراءه گزارش به این تاپیک تشریف بیارید.
http://olumpezeshki.ir/thread9975.html

- - - Updated - - -

بچه ها فیزیولوژی گایتون فصلهای 12و13وبخش 8 کلا"وفصل 66وبخش 12 کلا"وفصل 79 قسمت فیزیولوژی دندان وفصل 83 حذفه.....البته من امسال کنکور دادم اینا رو از بچه های پارسال شنیدم....منم اینا رو نخوندم و سوالم نیومده بود ولی شماها باز واسه امسال بپرسید...

بابت راهنمایی خوبتون ممنون دوست عزیز.

raven

Member
bachehaaa salam bebakhshid ke man in soal ro inja miporsam amma agar javab bedid mamnun misham bazarekare phisio chetore? kojaha mishe mashghol shod?
rastesh man vaghan asheghe in reshte hastam ama ostada migoftan hich ayande ie nadare bayad donbale reshtehaye poolsaz bashim be nazare shoma alaghe mohemme ya bazare kar?
bazam sorry inja matrah kardam

بالا