مشاوره و راهنمایی

tarja

New member
دوستانی که الان فارق التحصیل این رشته هستن یا در حال حاضر دانشجوی ارشد هستن ,لطفا بگید از این رشته راضی هستین؟ آینده شغلی رو چطور میبینید؟
چون تو سایت علوم پزشکی تقریبا 90 درصد کامنتها در رابطه با این رشته منفی بوده و ناراضی بودن از اینکه عمرشون تباه شده و بیکار موندن....لطفا یه مقدار شرایط تحصیلی و کاری مدیریت بیمارستانی رو توضیح بدین

sara star

New member
سلام دوستان من تازه میخواهم شروع کنم. رشته کارشناسی ام مدیریت دولتی بوده و بنابراین از بقیه خیلی عقب تر هستم. میشه بگید باید از کجا شروع کنم؟ منابع را از کجا متوجه شوم و بخرم؟ چه جوری باید کار کنم؟ لطفا کمکم کنید.

فریا119

New member
مشاوره

سلام
بچه هایی که قبول شدین تورو خدا بگین چه منابعی مهمتره وازشون بیشتر سوال میاد؟من میخوام شیراز قبول بشم نمیدونم چه درصدهایی باید بزنم تا قبول بشم میشه راهنماییم کنین:ad54ad:

N@RVIN

Well-known member
سلام
بچه هایی که قبول شدین تورو خدا بگین چه منابعی مهمتره وازشون بیشتر سوال میاد؟من میخوام شیراز قبول بشم نمیدونم چه درصدهایی باید بزنم تا قبول بشم میشه راهنماییم کنین:ad54ad:

سلام دوست عزیز من تو تاپیک مطالعه ی گروهی آوردن منابع مهمترو

موفق باشی:riz304:

امرایی

New member
سلام دوستان خسته نباشید
من میخوام سال دیگه کنکور بدم...کسی هست منو راهنمایی کنه؟؟؟؟:33:

امرایی

New member
بزرگوارید...
منابعی رو که وزارت بهداشت معرفی کرده مثل درسنامه پزشکی پیشگیری...من الان این کتاب رو با اون تالیفی که وزارت معرفی کرده ندارم! بنظرتون خوندن کتابایی که در دسترسم هست( تا وقتی که بتونم منابع اصلی رو تهیه کنم) میتونه مفید باشه؟؟

alis

New member
با سلام. اگر میتوانید همان رفرنس هائی را بخوانید که وزارت معرفی کرده چون سوالات مفهومی نیست و دقیقا از منابع مطرح میشود . سعی کنید دقیق مطالعه کنید و حتی یک سطر از کتاب را هم رد نشوید. از جائی سوال مطرح میشود که به نظر خیلی ساده می آید و تصور میکنید اهمیت چندانی ندارد. مثلا درسنامه ترجه شجاعی ناقص تر از ترجمه شیر پاک است و چندین سوال از همان صفحاتی که در کتاب شجاعی نیست در امتحان سوال بود. از حالا برای روزهای آخر خلاصه تهیه کنید تا مرور مطالب برایتان آسان باشد من امسال امتحان دادم دروسی را که هفته آخر مرور کرده بودم بهتر جواب دادم.

N@RVIN

Well-known member
بزرگوارید...
منابعی رو که وزارت بهداشت معرفی کرده مثل درسنامه پزشکی پیشگیری...من الان این کتاب رو با اون تالیفی که وزارت معرفی کرده ندارم! بنظرتون خوندن کتابایی که در دسترسم هست( تا وقتی که بتونم منابع اصلی رو تهیه کنم) میتونه مفید باشه؟؟

سلام دوست عزیز

اگر منابعی رو که الان دسترستون هست همون رفرنسهای معرفی شده است خوندنش معلومه که اشکالی نداره

اما اگر جز اونهاست من توصیه میکنم بجای اینکه وققتون صرف منابع غیر رفرنس کنید صرف منابع اصلی کنید.

از شهریور ماه میتونید جدی شروع به خوندن کنید از روزی سه ساعت شروع کنید تا آخر تابستون روزی 5 ساعت ، بسته به خواست خودتون میتونید بیشترش کنید

بعد از اون هم به طبع باید بیشتر کنید ساعات مطالعه رو

البته به نظر من چیزی که مهمتره کیفیت مطالعه ست ینی بیشتر از ساعات مطالعه کیفیت و نحوه ی مطالعه ست

انشاله موفق باشین:rose:

neda70

New member
سلام.
من رسته مدرک کارشناسیم مدیریت خدمات بهداشتی هست. من تو منطقه 3 درس خوندم. الان هم طرح میرم توی بیمارستان.
چون نا امید شده بودم برای ارشد نمیخوندم. ولی الان تصمیم دارم بخونم.
با توجه به اینکه وقتم کمه و کار هم میکنم. میتونم امسال قبول بشم؟
چیکار کنم برای قبولی؟ کدوم کتابا رو بخونم؟ روزی چند ساعت؟
من قبلا کتابارو تا حدودی خوندم ولی نه زیاد
ممنون میشم سریعتر جواب بدین. مرسی

بالا