نظرات شرکت کنندگان در آزمون جامع علوم پایه پزشکی شهریور90

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درود

دوستان عزیز هر کس در آزمون علوم پایه پزشکی شهریور 90 شرکت کرده نظرشو درباره آزمون امسال در همین تایپیک بنویسه...
اینجا تنها مکانی است که اکثر بچه های علوم پایه اونم از سراسر کشور می تونند با هم تبادل نظر کنند.
:blinksmiley:

توجه1: برای ارسال نظر خودتون دکمه پاسخ به موضوع رو بزنید.
توجه2: اگر می خواهید به مطلب شخص خاصی پاسخ بدید در پایین مطلبش دکمه پاسخ با نقل قول هست که پاسخ شما همراه با استناد به مطلب اون شخص نمایش داده میشه

Dr.Mahsa

New member
من شرکت کردم

من شرکت کردم . آزمون پزشکی شهریور 90 فقط پاتو و انگلش سخت بود . پاتوش که فضایی بود . من که پاتولوژی 15 آوردم ، والا تو این آزمون همشو از خدم زدم!! در کل امیدی به 105 آوردن ندارم...:sadsmiley:

pouyan66

New member
من که هیچ امیدی ندارم خیلی سخت بود

بچه ها کسی کلاس خوب سراغ نداره که برای دوره بعد اماده بشیم

fereshte k

New member
بیاین یه کاری کنیم بیسو بردارن

تورو خدا داریم میوفتیم امتحانش خیلی سخ بود خیلی

qwertqwert

New member
به نظر من امتحانش یه کم سخت بود.اگه خیلیا از میانگین کمتر بشن فکر می کنم نمره ی قبولی رو پائین بیارن.

آخرین ویرایش:

pouyan66

New member
بگید باید چیکار کنیم که بیسو بردارن من پایه هستم!
حتی حاضرم برم تظاهرات جلو وزارت خونه!بابا خیلی سخت بود خداییش

ordibehesht

New member
از هرکس میپرسی میگه خیلی سخت بود,هم بیسو بردن بالا ,هم سوالا رو سختتر کردن. آناتومی وزبانش ازهمه راحتتر بود.بنظرم بیسو حتما میارن پایین

Dr.Mahsa

New member
والا منم پایم بریم اعتراض بگیم این بیس مسخرو رو بردارن من 75 بیشتر نمیارم با این امتحات سخت خدا لعنتشون کنه...

dr.jamsab

New member
معدل کل 5 ترم علوم پایه من حدود18 است،اما به احتمال زیاد میفتم علوم پایه رو.کاش بیسو بیارن 80 یا 90....:(

pouyan66

New member
[]bacheha salam kelid javab ha oomade !vali nokteye jaleb ine ke kelide eslahat ba kelid avalie kheili fargh dare
nemidoonam chera?toye kelide eslahat kheili ghalat ziyade!!!
be nazare shoma chi kar bayad bokonim1man khodam hesab kardam 85 misham

پیوست‌ها

• 2.jpg
    2.jpg
    55.8 کیلوبایت · بازدیدها: 14
  • Slide1.JPG
    Slide1.JPG
    88.4 کیلوبایت · بازدیدها: 8
  • 0.jpg
    0.jpg
    81.2 کیلوبایت · بازدیدها: 19

admin

Active member
پرسنل مدیریت
[]bacheha salam kelid javab ha oomade !vali nokteye jaleb ine ke kelide eslahat ba kelid avalie kheili fargh dare
nemidoonam chera?toye kelide eslahat kheili ghalat ziyade!!!
be nazare shoma chi kar bayad bokonim1man khodam hesab kardam 85 misham
دوست عزیز پویان
خواهش می کنم فارسی تایپ کنید متن های انگلیسی خوندنش سخته و کسی رغبت نمی کنه متن شما رو بخونه...

zahra_90

New member
اصلاحات غلطه من که با اولی چک کردم سوالای تابلو غلطه تو اصلاحیه مثلا اون که جوابش سرب بود

ehsan.mahmoudi

New member
base آزمون

سلام..بچه ها تو رو خدا یه کاره جمعی درست و حسابی انجام بدید ، وضع خیلی داغونه..

من خودم 101 شدمريا،پاسم ...اما بقیه خیلی داغونن

من اهوازم ، بچه هایی که تهرانن شما دستتون بازتره...گناه دارن بخدا بچه ها زیر 100

madone

New member
واقعا جریان این اصلاحیه چیه؟ما اعصابمون به اندازه کافی خراب هست چرا این کارا رو با ما میکنن؟بعد سه روز کلید زدن اونم اینجوری!!!یعنی می خوان همه رو بندازن؟پس کی می خواد درس بخونه؟!!

pouyan66

New member
بچه ها کسی خبر داره پارسال بیس چند بود؟من نمیدونم چیکار میخوان بکنن ولی خیلی جالب!بچهها بیایین تا دی نشده بریم جلو وزارت خونه!باید همه هماهنگ باشیم!وگرنه همه رو میندازن!به هرکس که میشناسید پیشنهاد کنین که قرار بذاریم بریم زودتر!این ادرس یاهومن هست هر کس میخواد بیاد میل بزنه که من با همه هماهنگ کنم تو یروز بریم!
doctor_pouyan@yahoo.com[/SIZE]

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا