پرسش و پاسخ درباره رشته دامپزشکی: معرفی، بازارکار و...

varia

Well-known member
دوستان میتونند سوالات خود را در مورد رشته دامپزشکی، بازار کار،مسائل صنفی و ... در این تایپیک بپرسند. در حد توانایی جواب داده میشه.

و نیز سوالاتی که در مورد موارد علمی و درمانی براتون ممکنه پیش بیاد.

ALI.MZH

New member
باسلام
رشته جدیدی بانام بهداشت مواد غذایی بامنشا دامی درمقطع کارشناسی درسال 1386 تصویب شدکه زیرگروه کشاورزی ودامپزشکی هستش /این رشته بهترین خروجی ها واسه کارشناسان بهداشتی ادارات دامپزشکی هستن وبه جرات میتونم بگم اظلاعات بهداشتی بیشتری دراموربهداشتی نسبت دکترای دامپزشکی دارن ولی جالب اینه که واسه استخدامی دامپزشکی فقط دکتراوکاردان گرفتن وچیزی به نام کارشناس تواین سازمان تعریف نشده/حالا ماموندیم چیکاربایدکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

koala

New member
سلام دوستان یه سوال داشتم:
رشته انگلشناسی دامپزشکی در مقطع ارشد مصاحبه شفاهی داره؟؟؟؟؟؟
توفایلی که از پایگاه اینترنتی مرکز مطالعاتhttp://motaleat.sanjesh.org/sarfas نوشته ملاک قبولی:نمره ازمون کتبی باضریب2وشفاهی باضریب1

varia

Well-known member
سلام دوستان یه سوال داشتم:
رشته انگلشناسی دامپزشکی در مقطع ارشد مصاحبه شفاهی داره؟؟؟؟؟؟
توفایلی که از پایگاه اینترنتی مرکز مطالعاتhttp://motaleat.sanjesh.org/sarfas نوشته ملاک قبولی:نمره ازمون کتبی باضریب2وشفاهی باضریب1

با سلام. والا تا جایی که من میدونم رشته ای در مقطع ارشد مصاحبه نداره مگر معدود رشته های برخی دانشگاههایی که بورسیه میکنند مثله دانشگاه امام صادق.

koala

New member
حرفی از دانشگاه نیست کلا ملاک قبولی روازمون کتبی وشفاهی معرفی کرده ولی چون تاریخ نداره گفتم شاید قدیمی باشه :wacsmiley:
ممنون میشم اگر ممکن بررسی کنید:sadsmiley:

varia

Well-known member
حرفی از دانشگاه نیست کلا ملاک قبولی روازمون کتبی وشفاهی معرفی کرده ولی چون تاریخ نداره گفتم شاید قدیمی باشه :wacsmiley:
ممنون میشم اگر ممکن بررسی کنید:sadsmiley:

این لینک شما باز نمیکنه. لطفا یکبار دیگه لینک خبرتونو بذارید.

ولی به احتمال بسیار زیاد صحت ندارد.

varia

Well-known member
اقا من بعد فارغالتحصیلی چه میتونم بکنم؟؟؟

دکتر شما که باید شناخت کافی از رشتتون داشته باشید!ولی برای اینکه سوالتون بیجواب نمونه موارد زیر رو متذکر میشم:
1) تاسیس مطب ومرکز مایه کوبی و کاربالینی در زمینه دام بزرگ،طیور،...
2)تاسیس داروخانه دامپزشکی
3)تاسیس آزمایشگاه (دامپزشکی و مواد غذایی)
4)مسئول فنی (کشتارگاهها،کارخانجات خوراک دام و مواد لبنی)
5)بخش دولتی (که احتمالش کمه! شامل استخدامی سازمان و اداره های دامپزشکی،بخشهایی از وزارت کشاورزی،برخی از موسسات تولیدی تحقیقی و...)

sahar_nurse

New member
راسته ک میگن مجوز تاسیس داروخونه رو از دامپزشکا گرفتن؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی اطلاعی داره؟

nuter.93

New member
دكتر عزيز واقعيت اينه خيلي از ما جاره اي جز انتخاب اين رشته نداشتيم و از روي علاقه نبوده توصيه من رو جدي بكيريد دوستان بخدا قسم به برادرم هم توصيه كردم تو اين رشته ها نره ! فكر نكنيد ادامه تحصيل ميديد اوضاعتون بهتر ميشه دوستانه من از بهترين دانشكاه ها فارق التحصيل شدن كتانها و مقالاتشون تو بهترين كشورهاي دنيا جاب شده و الان بيكار و سرخورده افسوس ميخورند ! من بعد از ارشد فهميدم جه اشتباه بزركي مرتكب شدم براي دكترا دعوت به مصاحبه شدم ولي تصميم كرفتم از همينجا راه اشتباه رو تكرار نكنم زمان ما 10نفر دانشكاه ارشد ميكرفت الان 60نفر تو هر كرايش يني 300نفر تو هر سال! دانشكاهي هم نيست كه اين رشته ها رو نداشته باشه ! من نميخواستم نا اميدتون كنم فقط تجربيات خودم رو بيان كردم كه بهاي سنكيني براشون برداختم كه اميدوارم شما راه اشتباه من رو تكرار نكنيد هر كس ندونه من ميدونم بجه هاي دامبزشكي واقعا از لحاظ علمي جز بهترين ها هستند بس بيان اين توان رو تو راه صحيح خرج كنيد موفق باشيد دوستان

بالا