iBT

epi_info

New member
آیا کسی میدونه مدرک زبان iBT داخل کشور برای کشورهای امریکایی و اروپایی معتبره یا نه؟ یا باید رفت ترکیه و دبی امتحان داد تا خارج کشور معتبر باشه؟
ممنون

Farzan

New member
کسی میدونه مدرک زبان لازم برای دکترا مدت اعتبارش به چه صورتیه؟ آزمون هاش کی برگزار میشه و منابع اش چیه؟
با سپاس

biotech25

New member
ibt
تو ترکیه ودبی معتبره
کشور امریکا وفرانسه آزمون تافل رو قبول دارن

samy

New member
سلام
چرا تو ایران 4 تا موسسه هستن که اعتبار دارن
1- دانشگاه آزاد
2- سازمان سنجش
3- مرکز زبان ایران
4- توی اصفهان اسمشو دقیقا نمیدونم
بعدشم اعتبار تافل و ایلتس 2 سال ولی تو تافل یه تبصره داره که اگه بالای 110 بگیری اعتبار مادام العمره

samy

New member
یادم اومد اصفهان یه شعبه ای از موسسه ایلتس ایران.
و اینایی که گفتم همشون واسه ایلتس.البت یه موسسه دیگه جدیدا تو مشهد اضاف شده.
واسه تافل فعلا فقط خود سازمان سنجش هم ibt و هم pbt برگزار می کنه.
اینم لینک ایلتس
IELTS Test Centers
اینم لینک تافل
Educational Testing Service (ETS)

maryasen

New member
آیا کسی میدونه مدرک زبان ibt داخل کشور برای کشورهای امریکایی و اروپایی معتبره یا نه؟ یا باید رفت ترکیه و دبی امتحان داد تا خارج کشور معتبر باشه؟
ممنون

ibt رو که امیربهادر برگزار می کنه

papion9999

New member
سلام ، من خودم امتحان ibt دادم تو زنجان. میدونم که مدرکش در هر شهری که ایران برگزار می کنه کاملا معتبر هست چون ایران فقط برگزار کننده هست . واسه اینکه بدونید کجاها و کی این امتحان انجام میشه که معمولا هم خیلی زیاد هست تاریخ هاش ولی خوب زود پر میشه به خصوص از مهر به بعد که بچه ها واسه اپلای کردن همون موقع ها امتحان میدن یکم سخت گیرتون میاد، باید برین سایت ets.org
و واسه پرداخت پولش که اون موقع 120 دلار بود یا باید کریدیت کارت خارجی داشته باشید و یا از سایت سازمان سنجش(فکر کنم 600 تومن) بگیرین. اگه سوال دیگه ای هم بود در خدمتم.

بالا