آینده شغلی و ادامه تحصیل در رشته ارزیابی فناوری سلامت

reza

New member
سلام دوستان
اگه کسی هست که اطلاعاتی در زمینه آینده شغلی و تحصیلی رشته ارزیابی فناوری سلامت داره به اشتراک بذاره تا همه استفاده کنیم .
ممنون

reza

New member
ممنون از اینهمه پاسخی که به موضوع دادین!!!!!!!!!!!!!!!
معلومه که این رشته چقد شناخته شده و پر طرفداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دم همگی گرم
بازم سر بزنین

eli_d

New member
سلام دوست عزیز

این رشته جدید و ناشناخته ست طبیعی که اطلاعات خاصی در دسترس نباشه اما احتمالا پس از چند سال رو بورس خواهد آمد و متعاقبا از تحصیل در این رشته دیر به نتیجه خواهی رسیدو سختی قدم گذاشتن در این مسیر سخت تره از رشته های شناخته شده.

موفق باشی.

amirali5

New member
سلام دوست عزیز من همخودم گرفتار همین قضیه هستم اما متاسفانه کسی نیست پاسخ دقیقی به آد

سلام دوست عزیز

این رشته جدید و ناشناخته ست طبیعی که اطلاعات خاصی در دسترس نباشه اما احتمالا پس از چند سال رو بورس خواهد آمد و متعاقبا از تحصیل در این رشته دیر به نتیجه خواهی رسیدو سختی قدم گذاشتن در این مسیر سخت تره از رشته های شناخته شده.

موفق باشی.

سلام دوست عزیز
من هم خودم گرفتار همین قضیه هستم اما متاسفانه کسی نیست پاسخ دقیقی به آدم بدهد البته چند روز پیش با رتبه یک رشته ای که قصد شرکت در آن را داشتم توانستم با ایمیل ارتباط برقرار کنم و تقاضای راهنمایی کردم و ایشان پیشنهاد دادند در رشته هایی که شناخته شده ترند و جای کار برای آنها تعریف شده شرکت کنم تا رشته های جدید و تغییر رشته من را در آمدن از چاله و افتادن در چاه تعبیر نمودند، البته انتخاب با خود شماست. امیدوارم هر مسیری را که انتخاب کردی موفق باشی

بالا