اگه جای ادمین محترم سایت بودی چه کسی رو بن میکردی؟

نوتر

New member
سلام دوستان. هر کدوم از ما تو این انجمن با یکسری افراد راحت تریم. یعنی بعضی مواقع با همدیگه شوخیایی میکنیم که با بقیه نمیتونیم بکنیم. این تاپیک صرفا جنبه ی شوخی داره. ویقینا افرادی که بعنوان بن شونده نامشونو میبریم قطعا کسایی هستند که باشون به احتمال زیاد صمیمی تریم. برای همین ازتون میخوام بگین اگه مدیریت سایت دست شما بود چه کسی رو بن میکردین ؟ و چرا؟

دلیلشو حتما بگین!!

آخرین ویرایش:

nanaz

New member
من با شما که صمیمی نیستم ولی میگم:
شما را بن میکردمم تا دیگه همچین تاپیکی نزنی . نا سلامتی آدمینی گفتن کاربری گفتن. چرا دیگران را میذاری جای من ؟؟؟؟؟؟؟؟

نوتر

New member
بنا به دلایلی یکنفر نقل قولشو خواست حذف کنم

همه باید دلیل بگن و گرنه نمیتونی بن بکنی

آخرین ویرایش:

Artmis.a

New member
نوتر میدونم این تاپیکو زدی که ملت بگن آرتمیس یعنی یک اپسیلون هم شک ندارم.:dadad4:

نوتر

New member
من خودم قطعا نگار 91 رو بن میکردم . مدیریتم ازش میگرفتم:a2d3:
دلیل: چون به حرف آدم گوش نمیده و سر خود بعضی کارا رو میکنه:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

reza.n

New member
نوترو چون میخام نشون بدم صمیمی هستیم:tonguesmiley:
ولی جدی خودمو فک کنم.انجمن یه جوری شده برام. ban شم خلاص میشم دیگه.:riz303:

نوتر

New member
نوترو چون میخام نشون بدم صمیمی هستیم:tonguesmiley:
ولی جدی خودمو فک کنم.انجمن یه جوری شده برام. ban شم خلاص میشم دیگه.:riz303:

:sadsmiley:خخخ رضا با این تاپیکی که زدم ادمین خان یا خودمو برمیداره یا تاپیکموو

mikhak s

New member
من خودم قطعا نگار 91 رو بن میکردم . مدیریتم ازش میگرفتم:a2d3:
دلیل: چون به حرف آدم گوش نمیده و سر خود بعضی کارا رو میکنه:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

دقیقا منم همین کارو میکردم. نگار زود باش بیا دفاع کن وگرنه بن میشی:65d6a5d6s:

Artmis.a

New member
خودمو چون قبلاً فکر میکردم اینجا یه مکانه که کلی دوستای فرهیخته با سواد و محترم دارم ولی مثل اینکه اشتباه میکردم! هیچ درس و کتابی نمیتونه تحجر و بی فرهنگی بعضی آدما رو جبران کنه. خدانگهدار.
نوتر ببخش که خیلی وقتا با کل کل ها باعث رنجشت شدم و همینطور سایر دوستان.:smiliess (1):

نوتر

New member
خودمو چون قبلاً فکر میکردم اینجا یه مکانه که کلی دوستای فرهیخته با سواد و محترم دارم ولی مثل اینکه اشتباه میکردم! هیچ درس و کتابی نمیتونه تحجر و بی فرهنگی بعضی آدما رو جبران کنه. خدانگهدار.
نوتر ببخش که خیلی وقتا با کل کل ها باعث رنجشت شدم و همینطور سایر دوستان.:smiliess (1):

اوا حدیث خانم کجاااا؟؟

خواهش میکنم دیگه حالا بحثای ما خیلی هم شدت میگرفت هم من رنجیده خاطر نمیشدم هیچ وقت مطمئن باشید.

farzad.lab

مدیر بخش

اپه قرار باشه با چنتا بحث و نظر همه خودشونو بن کنن که دیگه واویلا ...

ba ba barghi

Well-known member
من اول از همه ادمین محترم کنونی سایت رو بن می کردم !!!و بعد تمامی مولتی یوزر ها از انجمن ریشه کن می کردم!!

mahsa.

New member
من a_67
رو بن میکردم.............اخه معلوم کجایی دختر................

بالا