تجربه های طرح---ویژه ی علوم آزمایشگاهی

Dexter2009

New member
سلام
گفتم این تاپیک رو بزنم تا بچه های طرحی مثل خودم بیان اینجا تجربیاتشون رو در مورد محیط کار و ... به بچه های جدید که می خوان تازه برن طرح منتقل کنند.
پس بسم الله...

Dexter2009

New member
دوستای گلم ...از همین اول بهتون بگم که وقتی می خواید جا برای طرحتون انتخاب کنید بگید می خوام برم بهداشت....هیچ وقت نگید درمان....چون درمان شما رو می ندازه بیمارستان , باید شیفت بمونید , شب , صبح , عصر ...کارش هم خیلی زیاده
در عوض بهداشت همیشه صبحه ....از نظر حقوقی هم که بهتون می دن این دوجا برای طرحی ها فرق نمی کنه ولی برای کسایی که استخدامند بیمارستان حقوق بیشتری می ده....اما شما که استخدام نیستید!!شما طرحی هستید.

روزای دیگه تجربیاتم رو در مورد محیط کار بهتون ترانسفر می دم :j58r36j3gcr4suxymup....تا بعد

mohana

Well-known member
سلام خیلی ممنونم:riz304:

دوستای گلم ...از همین اول بهتون بگم که وقتی می خواید جا برای طرحتون انتخاب کنید بگید می خوام برم بهداشت....هیچ وقت نگید درمان....چون درمان شما رو می ندازه بیمارستان ,

من اصلا نمیدونستم خودمون انتخاب میکنیم

Tarsa

New member
اینجا که خانه بهداشتا پارتی بازیه
همه بیمارستانو بدبختی...

Rahai

New member
دوستان عزیز بچه های وزارت بهداشت(بهداشت و درمان) علاوه بر حقوق چیزی بنام حق جذب میگیرند که در نتیجه حقوقشون حدود یک میلیون تومان برای مقطع کارشناسی میشه اما انتقال خون حق جذب نداره و با همون ساعت کاری و کلی بدبختی دیگه حقوقش تازه با 25 درصد اضافه شده بعد فروردین امسال شده 500 هزار تومان. حالا انتخاب با خودتون انتقال خون یا بهداشت درمان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Rahai

New member
سلام خیلی ممنونم:riz304:

من اصلا نمیدونستم خودمون انتخاب میکنیم

دوست عزیز شما بعد از اینکه درستون تمام شد باید برید توی دانشگاه علوم پزشکی هر استانی که میخواین طرح برید و برای طرح درخواست بدید . بعد از درخواست با توجه به جاهای خالی میتونید انتخاب کنید که برید طرح یا تو نوبت بمونید تا جاییکه دوست دارید برید

Dexter2009

New member
دوستان عزیز بچه های وزارت بهداشت(بهداشت و درمان) علاوه بر حقوق چیزی بنام حق جذب میگیرند که در نتیجه حقوقشون حدود یک میلیون تومان برای مقطع کارشناسی میشه اما انتقال خون حق جذب نداره و با همون ساعت کاری و کلی بدبختی دیگه حقوقش تازه با 25 درصد اضافه شده بعد فروردین امسال شده 500 هزار تومان. حالا انتخاب با خودتون انتقال خون یا بهداشت درمان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

دوست عزیز اشتباه نکن...من طرح رو گفتم...استخدامی ها , آره وضعشون فرق می کنه...اما برای طرحی ها هرجا برن حقوقشون یکسانه.

Rahai

New member
دوست عزیز اشتباه نکن...من طرح رو گفتم...استخدامی ها , آره وضعشون فرق می کنه...اما برای طرحی ها هرجا برن حقوقشون یکسانه.

دوست گرامی بنده از مهر پارسال طرح خدمتی خود را در سازمان مقدس انتقال خون آغاز کرده ام. حکم امسالمم هنوز ندادن وگرنه عکسشو براتون میذاشتم ببینید:13:
منکه تو انتقال خون از هر لحاظ: حقوق، شرایط کاری، مزایا و.... به غلط کردن افتادم. حنجرمم زخم شد از بس به این بروبچ هم رشته ای گفتم تو این چاه بی ته که من افتادم شما نیفتین. تصمیم با خودتونه
البته نا گفته نماند که امسال آخر خرداد سازمان مرحمت نمودند حق جذب 3ماهه اول را پرداخت کردند و به ازای 3 ماه 500 هزار تومان دادند!!!! که بازم از بچه های بهداشت درمان کمتر بود. و جالبه بدونید تیر ماه بازم حق جذب را ندادند و گفتند حذف شده دیگه نمیدیم!!!!!!!!!!! اینجور سازمانیست این سازمان !

Rahai

New member
اینجا که خانه بهداشتا پارتی بازیه
همه بیمارستانو بدبختی...

ترسا جان بیمارستان کارش زیاده اما پر از ایده برای طرح های تحقیقاتیه . انشا ا... که ارشد قبولی و طرح نمیری اما اگه رفتی بیمارستان خ خوب ازش استفاده کن کار کردنو یاد بگیر . با رشتت دست و پنجه نرم کن! کشف کن که درد جامعت چیه و پر از ایده برو دنبال تحصیلات تکمیلی.تا الایزای بیمارا رو با مسئولیت خودتت نذاری درک نمیکنی چقدر لازمه که برای کسی که hiv مثبته وسترن بلات بذاری یا نذاری و..... من بیمارستان طرح نبودم اما کار کردم.... بخدا شعار نمیدم... موفق ترین دوستام کسایی بودن که تجربه بیشتری تو کار عملی داشتن

love virology

New member
درود دوستان علوم پوزش این مکان جای من نیست پرسشی داشتم طرحتون چه مدت طول میکشه و میشود در آزمایشگاه های خصوصی هم طرحتونو بگزرونید سپاس باز هم پوزش

Tarsa

New member
به مدت شریف 2 سال!
نه فقط بیمارستان و مرکز بهداشت و انتقال خون
باید دولتی باشه

TUMS

Well-known member
دوستان کسی با ارشد و یا دکترا طرح رفته و میدونه چ مدت هست و چ جوری
ممنونم
من هنوز طرحمو نرفتم. ..

- - - Updated - - -

ممنونم
من هنوز طرحمو نرفتم. ..

Rahai

New member
ممنونم
من هنوز طرحمو نرفتم. ..

- - - Updated - - -

ممنونم
من هنوز طرحمو نرفتم. ..

دوست عزیز: یکی از اساتید دانشگامون مدرکش ارشد بود و بعنوان استاد تو دانشگاه داشت طرحشو میگذروند فک کنم حدود 2 سال بود. البته تو این دوسال هیت علمیش کردن اما بعد دوسال عذرشو خواستن!!! :sadsmiley:

marry

New member
من تازه طرحم تموم شده بیمارستان بودم همشم شبکار بودم عین 2سالو...... شلوغ بود ولی خیلی خوب بود....دلم تنگ شده:sad:

Dexter2009

New member
دوست گرامی بنده از مهر پارسال طرح خدمتی خود را در سازمان مقدس انتقال خون آغاز کرده ام. حکم امسالمم هنوز ندادن وگرنه عکسشو براتون میذاشتم ببینید:13:
منکه تو انتقال خون از هر لحاظ: حقوق، شرایط کاری، مزایا و.... به غلط کردن افتادم. حنجرمم زخم شد از بس به این بروبچ هم رشته ای گفتم تو این چاه بی ته که من افتادم شما نیفتین. تصمیم با خودتونه
البته نا گفته نماند که امسال آخر خرداد سازمان مرحمت نمودند حق جذب 3ماهه اول را پرداخت کردند و به ازای 3 ماه 500 هزار تومان دادند!!!! که بازم از بچه های بهداشت درمان کمتر بود. و جالبه بدونید تیر ماه بازم حق جذب را ندادند و گفتند حذف شده دیگه نمیدیم!!!!!!!!!!! اینجور سازمانیست این سازمان !

آهان ...پس شما انتقال خون طرح می رید ...که نه به بهداشت مرتبطه و نه درمان.درسته؟

Rahai

New member
آهان ...پس شما انتقال خون طرح می رید ...که نه به بهداشت مرتبطه و نه درمان.درسته؟
بله. بنده طرح خود را در سازمان کاملا مستقل انتقال خون میگذرونم اما حقوققمو اداره طرح میده که حقوق سایر بچه های طرحی را میده

mohadese

New member
سلام
من چیکار کنم6ماهه تو نوبت طرحم!استانم کرمانه 3شهرش رو درخواست دادم هر ماه زنگ می زنم اما میگن جایی نداریم!!

بالا