کسی در مورد دانشگاه شاهد اطلاعی داره؟؟؟

sa@@ra

New member
یه سوال دارم راجع به دانشگاه شاهد.دانشگاه شاهد كه 3برابر ظرفيت اعلام ميكنه واسه مصاحبه,حالا اگه به فرض ما هم جز اون مصاحبه شده ها باشيم,اگه رتبمون به انتخاباي بعد شاهدم برسه از اونا هم قبول ميشيم يا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون ادم نميدونه كه ايا از مصاحبه سربلند بيرون مياد يا نه!!!!!!!!!
من هنوز درگیز این قضیم میشه راهنماییم کنیددد ممنون

آخرین ویرایش:

mj1919

New member
اگه تو مصاحبه ، رد بشید به انتخاب های بعدی تون معرفی می شید!

مصاحبه ش سخت نیست، بایستی اصول اولیه و یکمی بیشتر، در مورد دین، قوانین اسلام و اینجور چیزا بدونید (برای خانم ها لباس پوشیدن تو اون روز خیلی مهمه، فقط چادر، بدون آرایش و..)

sa@@ra

New member
اگه تو مصاحبه ، رد بشید به انتخاب های بعدی تون معرفی می شید!

مصاحبه ش سخت نیست، بایستی اصول اولیه و یکمی بیشتر، در مورد دین، قوانین اسلام و اینجور چیزا بدونید (برای خانم ها لباس پوشیدن تو اون روز خیلی مهمه، فقط چادر، بدون آرایش و..)

چادررر؟؟؟؟؟؟؟:14:

mj1919

New member
چادررر؟؟؟؟؟؟؟:14:

خوب توی دفترچه بوده دیگه (زمان ما بود)
دانشگاه شاهد

شرايط و ضوابط اختصاصي پذيرش دانشجو در دانشگاه شاهد

1- اعتقاد به دين مبين اسلام والتزام عملي به احكام
2- اعتقاد و التزام عملي به ولايت فقيه، نظام جمهوري اسلامي و قانون اساسي
3- عدم سابقه وابستگي تشكيلاتي، هواداري از احزاب و سازمان ها و گروه هاي غير قانوني
4- نداشتن سابقه محكوميت كيفري مؤثر
5- پايبندي كامل به ضوابط و مقررات دانشگاه
6- رعايت كامل ضوابط پوشش اسلامي و شؤنات اسلامي براي خواهران و برادران (اعتقاد و التزام عملي به چادر به عنوان حجاب برتر براي خواهران ضروري است)

- بديهي است در خصوص صلاحيت هاي عمومي متقاضيان دوره و احراز موارد فوق بررسي لازم از سوي هسته گزينش دانشگاه صورت پذيرفته و پذيرش نهايي داوطلبان منوط به تأييد هسته گزينش دانشگاه خواهد بود.

hanika

New member
خوب توی دفترچه بوده دیگه (زمان ما بود)
دانشگاه شاهد

شرايط و ضوابط اختصاصي پذيرش دانشجو در دانشگاه شاهد

1- اعتقاد به دين مبين اسلام والتزام عملي به احكام
2- اعتقاد و التزام عملي به ولايت فقيه، نظام جمهوري اسلامي و قانون اساسي
3- عدم سابقه وابستگي تشكيلاتي، هواداري از احزاب و سازمان ها و گروه هاي غير قانوني
4- نداشتن سابقه محكوميت كيفري مؤثر
5- پايبندي كامل به ضوابط و مقررات دانشگاه
6- رعايت كامل ضوابط پوشش اسلامي و شؤنات اسلامي براي خواهران و برادران (اعتقاد و التزام عملي به چادر به عنوان حجاب برتر براي خواهران ضروري است)

- بديهي است در خصوص صلاحيت هاي عمومي متقاضيان دوره و احراز موارد فوق بررسي لازم از سوي هسته گزينش دانشگاه صورت پذيرفته و پذيرش نهايي داوطلبان منوط به تأييد هسته گزينش دانشگاه خواهد بود.

مدیر ارشد سلام
میبخشی شما قبلا دانشگاه شاهد تحصیل کردی ؟ راستش منم فارغ التحصیل شاهدم ، چند تا سوال داشتم اگه ممکنه ؟ ممنون

mj1919

New member
کسی می دونه که از لحاظ آموزشی در چه وضعیتی است؟

بله بنده تاجایی که اطلاعاتم اجازه بده؛
الف- دانشکده هاش:
1- علوم 2- فنی 3- انسانی 4- کشاورزی در پردیس ، بقیه دانشکده ها در سطح تهران: 5-پزشکی 6- پرستاری و مامایی 7- هنر
یک دانشگاه مادر هست، و بسیاری از رشته ها رو شامل میشه.

ب- گروه زیست اش تا جایی که بنده اطلاع دارم (سال88) بالاترین و بهترین آمار قبولی های ارشد رو داشت،
ج- این وضعیت در مورد گروه های کشاورزی هم وجود داره ، (تقریبا همه ی اون ورودی ها الان دکتری هستند)
د- گروه برق دانشگده فنی، نیز تماما استادها ی امیر کبیر رو در اختیار دارند، و سال 88 آمار قبولی های ارشدش در کشور اول شد (بالاتر از برق شریف!) ولی بنابه دلایل اجتماعی و.. توی اعلام رسمی شریف رو اول اعلام کردند، که رئیس دانشکده به این قضیه اعتراض کردند.
ه- بعضی از رشته های دانشکده پزشکی، نظیر میکروب پزشکی خیلی قوی هستند، به دلیل وجود پروفسور اولیا که استاد تمام و از اعضای وزارت هستند

- - - Updated - - -

مدیر ارشد سلام
میبخشی شما قبلا دانشگاه شاهد تحصیل کردی ؟ راستش منم فارغ التحصیل شاهدم ، چند تا سوال داشتم اگه ممکنه ؟ ممنون

سلام
بفرمایید....

aytak1

New member
من یه سوال مهمی داشتم:
کسیکه به مصاحبه دانشگاه شاهد دعوت شده یعنی از انتخابهای قبلیش قبول نشده یا نه هنو معلوم نیس؟؟؟ و اگه بره مصاحبه و قبول بشه ایا این قبولی در انتخابهای قبل از شاهد نیز اثر داره؟!!!!!!
و سوم اینکه ایا دانشگاه شاهد ارزش داره یا دانشگاههای بجز تهران مثلا تبریز و...بهتر هستند؟؟
خواهشا هرچه سریعتر جواب بدین من واقعا نمیدونم برم مصاحبه یا نه؟!!!

بالا