گزارش روزانه>>> مطالعه گروهی تمامی رشته ها در آزمون ارشد93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hematology70

New member
دوستان سلام به همگی
من دومین سال که ارشد شرکت می کنم پارسال هم شرکت کردم ولی به خاطر کار آموزی نتونستم خوب بخونم امسال دوباره می خوام بخونم پارسال همچین تایپیکی داشتیم بسیار مفید بود تو این تایپیکم هدف کمک به هم دیگه است
پس هرکی آماده ست توکل بر خدا شروع کنیم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: asal 92

mohana

Well-known member
سلام من هستم.....
ان شاالله بعد امتحانا میام

Z0HRE

New member
منم هستم البته من برا سال94میخوام بخونم.به امید خدا

Z0HRE

New member
مهنا جون امتحانات کی تموم میشه؟

من شدیدا انگیزم بالاست!!از کی شروع کنیم به خوندن؟

البته به یه برنامه ی منظم و انعطاف پذیر نیاز داریم

mohana

Well-known member
مهنا جون امتحانات کی تموم میشه؟

من شدیدا انگیزم بالاست!!از کی شروع کنیم به خوندن؟

البته به یه برنامه ی منظم و انعطاف پذیر نیاز داریم

سلام... 15 ام تیرماه امتحانم تموم میشه...
با این حساب شما زودتر شروع میکنین من بعدا میرسم بهتون:smilies-azardl (113

آخرین ویرایش:

rahil

New member
من هم هستم عشقم هماتو:thanks: رو میخوام شرکت کنم و شدیییییییییییییییییییییییییییییدا روش تعصب دارم
زبان 504 رو تمام کردم
هماتو دارم با امتحانم پیش میرم فعلا تا 18 ام ک امتحانام تمام بشه بعد میرم مسافرت برگشتم میااااااااام میترکونننننم اینجارو:a2d3:

شوکا88

New member
دوستان خاهشا اگر انگیزه نمیدید انگیزه هیچکیو تخریب نکنید هرکسی هرچی دوست داره و هرچی ک وزارت بهداشت ازاد گذاشته شرکت میکنه.بازهم خاهشا نزارید مث تایپیکای گذشته نگاه متعصبانه به رشته باشه هرکسی ازاده

Z0HRE

New member
مهم نی بذار هر کی هر چی میخواد بگ اتفاقا منی ک رشته م ربطی شاید بقول ایشون نداره انگیزم بیشتره و مطمئنم هستم نتیجه ی خیلی خیلی بهتری هم ازین افراد میگیرم ک تعصب دارن.

mohana

Well-known member
همگی موفق باشین
ان شاءالله بتونیم بهم کمک کنیم نتیجه خوبی بگیریم:smilies-azardl (113

ahmadi_az

New member
من هم دوباره میخوام شروع کنم ولی نه الان از آبان
برام دعا کنید برای تافل و gre دارم میخونم اگه قبول بشم برای مستر اپلای می کنم البته فول فاند.

ROJO

New member
سلام دوستان. منم هماتو میخوام شرکت کنم.نقطه ضعفمو تو هیچ درسی نمی بینم و بزرگترین مشکلم اینه که زود دلسرد و بی انگیزه میشم که فکر می کنم بزرگترین سد قبولیه. امیدوارم اینجا جمع شدنمون زمینه ساز یه تلاش و جدیت مثال زدنی باشه. پیشنهادم اینه که بچه های هماتو یه تاپیک مطالعه گروهی جدا تشکیل بدن اینجوری کارمون انسجام بیشتری داره.به امید موفقیت همه:riz304:

hematology70

New member
دوستان گرلمی هر کی میخواد تو این تایپیک باشه باید از بحث های حاشیه ایی دوری کنه فقط و فقط انگیزه بده
باتشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا