راسته که می خوان طرح وزارت بهداشت رو یکساله کنند؟

bahar9368

New member
آره کاش کلا برش میداشتن
نمیدونیم دغدغه طرح داشته باشیم یا ارشد

sohii

New member
خواهش میکنم اگه صحت حرفتون قطعی شرخبربدید این طرح واسه من که شده یه مشکل اساسی

rahil

New member
وای طرح که خیلییییییییییییییییییییییییی خوبه:thumbsupsmileyanim:

sama71

New member
اصلا هم خوب نیست وقت تلف کردن هست من دوست دارم ارشد بخونم:New (6):

goleyakh

New member
شنیدم چون وزارتخونه بودجه کم آورده , دیگه طرحی جدید به سختی می گیره و مثل اینکه قراره از سال بعد طرح رو یه ساله کنند.

وای یعنی اگه برش دارن یا حداقل یه سالش کنن یه شیرینی خوب پیش من داری!:28:
هیچ چیز تا این اندازه نمیتونست خوشحالم کنه ... :4d564ad6:
هر کی دوست داره بره ،دیگه اجباری کردنش چیه!تا باشه از این کم اوردن های بودجه ......
حالا یه شکری خوردیم تو رشته ای که دوست نداشتیم قبول شدیم ،تا اخر عمر که نباید تاوان پس بدیم !!!:p7977cujr38iyymsu8:

paul

New member
قانون طرح اسمش روشه!!!!!!!!!!!!
یعنی قانونه !!!!
و قانون رو فقط قانون گذار میتونه عوض کنه !
اونم نه به این اسونی

قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان مصوب 12/02/1375 مجلس شورای اسلامی هست !
طبق این قانون رشته های مشمول 24 ماه طرح دارن که بسته به مناطق ، مدتش تا 16 ماه و 24 روز کم میشه.

sohii

New member
منم واقعا دوس ندارم طرح برم کارهمیشه میشه انجام دادامادرس خوندن یه دوره ای داره بگذره دیگه کم موقعیتش پیش میاد
.

rahil

New member
آقاااااااااااااااااا دیگه اذیت نکنین من طرح دوسدااااااااااااااااااااااااااارم خوووووووووووووب:smiliess (2):

k-b

New member
استان فارس که وضع طرحش خرابه حسابیییییییییی! نه اتاق عمل میگیرن نه هوشبری! دوستام همینطوری از بهمن که فارغ التحصیل شدیم منتظر نشستن تا اسمشون دربیاد ، تا یه بیمارستان هم درخواست میده اول اونی که پارتی داره و سفارش شده هست رو میگیرن!!! منم شنیدم که میخوان کلا طرح رو بردارن ولی بعدش شنیدم که گفتن این قضیه تقریبا غیر ممکنه. خدا کنه وزیر جدید یه فکری به حال ما طرح اجباریا هم بکنه:tsimuzpzwoap1t9y3o7 آخه خداییش خیلی مسخرس از طرفی میگن تا طرح نرفتین یک بار بیشتر نمیتونین کنکور ارشد بدین، حق کار کردن هم ندارین، کلا هیچ حقی ندارین از طرفی هم میگن ما بودجه نداریم نمیتونیم نیروی طرحی بگیریم!:smiliess (2):

sepid71

New member
وای خدا چقد خوب میشه بدارن
من شنیدم ک میخوان برش دارن کلا.یکساله رو نشنیدم
همینم خوبه اصن یسالم .
طرحو بردارن بلنـــــــــــــــــــــــــد صلوات

sepid71

New member
استان فارس که وضع طرحش خرابه حسابیییییییییی! نه اتاق عمل میگیرن نه هوشبری! دوستام همینطوری از بهمن که فارغ التحصیل شدیم منتظر نشستن تا اسمشون دربیاد ، تا یه بیمارستان هم درخواست میده اول اونی که پارتی داره و سفارش شده هست رو میگیرن!!! منم شنیدم که میخوان کلا طرح رو بردارن ولی بعدش شنیدم که گفتن این قضیه تقریبا غیر ممکنه. خدا کنه وزیر جدید یه فکری به حال ما طرح اجباریا هم بکنه:tsimuzpzwoap1t9y3o7 آخه خداییش خیلی مسخرس از طرفی میگن تا طرح نرفتین یک بار بیشتر نمیتونین کنکور ارشد بدین، حق کار کردن هم ندارین، کلا هیچ حقی ندارین از طرفی هم میگن ما بودجه نداریم نمیتونیم نیروی طرحی بگیریم!:smiliess (2):

والا بخدا چقد ما بدبختیم اخه خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

eosinophil

New member
بچه ها خودتون رو درگیر این صحبت ها نکنین . تا بخوان یه قانون رو تغییرش بدن کلی طول میکشه .یه وقتایی هم یه شبه تصمیم میگیرن . اصلا به این صحبتها نمیشه اعتماد کرد .من که اصلا چیزی راجع به طرح یک ساله نشنیدم . به نظرم اگه محرومیت کنکور رو بردارن بهتره. :rolleyessmileyanim:

ROJO

New member
طرح که فی نفسه چیز خوبیه، کجا کار میدن به کسی که تجربه نداره، میری طرح هم پول در میاری هم تجربه و هم امکان داشتن یه شغل تو همون محل گذروندن دوره. من که خیلی راضیم، فقط قوانین جانبیش خوب نیس محدودیت هایی که برا ادامه تحصیل ایجاد میکنه ،اونا رو باید بردارن نه طرحو

بالا