نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد نظارت بر امور دارویی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس، اشکالات و ...) بفرمایند؟

اسپم و تبلیغات ممنوع

moah

New member
سلام کیا رشته نظارت برامور دارویی امسال امتحان دادن دوس دارم بدونم چقد این رشته شرکت کننده داشته

moah

New member
امتحانش که خیلی اسون بود مخصوصا فارمو وکنترول میکروبی امیدوارم قبول شیم

ماهک

New member
به نظر من هم سوال ها خوب بود .ولی فکر کنم داروشناسی رو زیاد خوب نزده باشم . تهران که حدود 40_50 نفری شرکت کرده بودن ولی آمار شهرستان ها رو ندارم

mojihg

New member
بچه ها امار شهرستانو بدید لطفا !!!دوستانی که میگن خوب دادن از هر درس چند تا سوال درست جواب دادید.. ازمون سوالاش راحت بود اما نرمال نبود به هیچ وجه از بعضی فصلا بیش از ده تا سوال بود از بعضی فصلا هیچی!!! اولویت انتخابتون کجاست؟؟

moah

New member
من داروشناسی رو بیس چهارتا رو درست ج دادم و کنترول میکروبی رو چهارده تا درست ج دادم سایتو رو سه تا ج دادم بقیه رو نزدم به نظرتون قبولم

moah

New member
بچه ها شما دولتی امتحان دادید یا ازاد من که ازاد امتحان ندادم ذفقط دولتی امتحان دادم

ماهک

New member
من که تا کلید سوال ها نیاد نمی تونم دقیق بگم که چند تا رو درست زدم . فقط هم دانشگاه مازندران رو زدم . البته سر جلسه کنکور از چند نفر که پرسیدم فقط آزاد رو زده بودن می گقتن که سر کار میرن برای همین نمی تونن برن شهرستان

moah

New member
خدایا یعنی میشه من دولتی قبول شم من نمیتونم ازاد برم .برام سخته...کاش کسی زیاد دولتی ثبتنام نکرده باشن

moah

New member
خدایا یعنی میشه من دولتی قبول شم من نمیتونم ازاد برم .برام سخته...کاش کسی زیاد دولتی ثبتنام نکرده باشن

moah

New member
ببخشید میشه من باشما در تماس باشم وچه ساعتهایی میای به این پست سر میزنی

moah

New member
راستی مگه اهر امسال این رشته رو نیاورده چطوری شما اونجا میخونید

sahar 69

New member
سلام. نظارت بر امور دارویی چه جور رشته ایست و کارش کجاست؟ چه رشته هایی میتونن شرکت کنن

moah

New member
mojihgانشالله که قبول شیم اونم دولتی به خدا ازاد نمیتونم برم خدایا کمک کن قبول شم اگه امسال نرم ارشد دیگه هیچ وقت نمیتونم برم

mojihg

New member
منم آزاد برو نیستم اگه برم مدرک کارشناسیمو زیر سوال بردم و اصلا به فکرشم نبودم به خاطر دانشگاه تهران انتخاب کردم این رشته رو که به همت دوستان وزارت بهداشت حذف شد.. moah جون اگه تلاش کرده باشی و قسمتت باشه قبولی شک نکن... شما کجای حوزه نشسته بودی؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا