نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد پرستاری مراقبتهای ویژه خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس، اشکالات و ...) بفرمایند؟

اسپم و تبلیغات ممنوع

نارون

Member
داخلی جراحی و روان آسان بود اما ویژه به نظرم سوالات گیج کننده بود توزیع مباحث هم بد بود مثلا از قلب به نسبت سایر درسها سوالات بیشتری آمده بود
نکات ریز انحرافی توی گزینه ها و خود سوالات زیاد بود

نفس

New member
سلام دوستان نسبت به پارسال خیلی سخت بودواقعا.....خداازشون نگذره بیشتر تست هوشه تا تست اطلاعات پرستاری

asal 92

New member
به نظرم سوالا کاملا غیر تخصصی وآسون بود
فرقی بین اونی که خونده بود واونی که نخونده بود وجود نداشت
همه میتونستن شانسی جواب بدن
ایشالا طراح سوالمون خیر نب..:eek:t0837h0nn8zfqu8ult.

asal 92

New member
جالب اینه که اونایی که نخونده بودن میگن همه درساروبالای 60%زدن
البته تاکلید نیاد چیزی معلوم نیست

saeedkhan

New member
سلام به دوستان عزیزی که ویژه شرکت کردین--کیا درصدگیری کردین؟درصدای من و رتبم اینه:بنظرتون شانس قبولی واسه جایی مثل کرمانشاه یا همدان- اراک یا لرستان هست؟
نمره: 165
ویژه:33
داخلی جراحی:61
روان:36
زبان:22

آخرین ویرایش:

نارون

Member
سلام دوست عزیز
سال گذشته آخرین نمره قبولی 223 بود ولی امسال ظاهرا نمره نفر اول 243 بنابراین اصلا نمیشه با سال گذشته مقایسه کرد
ولی نمره های مشابه خیلی زیاده باید دید بقیه چکار کردن من اصلا به قبولی امید ندارم
اینم درصدام: روان64
ویژه 30:14:
داخلی جراحی 42:smiliess (7):
زبان 37
من سال گذشته با نمره 186 رتبه ام شد923 امسال به نظرم تراز نمره ها کمتر شده

آخرین ویرایش:

نارون

Member
سلام به دوستان عزیزی که ویژه شرکت کردین--کیا درصدگیری کردین؟درصدای من و رتبم اینه:بنظرتون شانس قبولی واسه جایی مثل کرمانشاه یا همدان- اراک یا لرستان هست؟
رتبه 165
ویژه:33
داخلی جراحی:61
روان:36
زبان:22
165 نمره شماست ونه رتبه:smiliess (3):

المی

New member
دوستان تو تخمین رتبه تا چه حدی میشه امیدوار بود؟با این تعدادی که تو وبژه اومدن تخمین؟

saeedkhan

New member
salam-mishe darsad va nomratono begin lotfan?
male man:
vigeh:33
dakheli-jarahi:61
ravan:36
zaban:22
nomreh:165

آخرین ویرایش:

المی

New member
سلام با کلید اولیه :ویژه 50
روان 62
زبان40
داخلی 62
نمره 222

آخرین ویرایش:

المی

New member
ارومیه اردبیل و ......با توجه ب نزدیکی به شهرم

آخرین ویرایش:

Ryushad

New member
با سلام
به عنوان کسی که یک بار امتحان داده و قبول نشده میگم که اگه کسی ویژه کمتر از 60 بزنه تحت هیچ شرایطی قبول نمیشه.
حتی اگه بقیه درسا رو خیلی خوب زده باشه.

المی

New member
سال به سال متاسفانه ازمون بدتر میشه.غیر علمی....چیزایی رو سوال میدن که اصن تو ویژه کلیدی و مهم نیستن.من همش تونستم 25 روز بخونم...بعد اتمام طرحم...ولی هیچ انتظار نداشتم ازمون امسال این شکلی باشه...کلیدا حداقل 5 تاشون اشتباهه....نظر طراح محترم به منابع برتری داره انگار....متاسفم که بازیچه دست کسایی شدیم که خودشون چیزی حالیشون نیست و برای دیگران مسیر انتخاب میکنن:(((((ازمونای rn یا nclx رو بخوبی میشه خوند و جواب داد اونوقت منظور سوال به زبون فارسی رو نمیشه فهمید...اینا از عجایب سنجش کشورمونه

نارون

Member
با سلام
به عنوان کسی که یک بار امتحان داده و قبول نشده میگم که اگه کسی ویژه کمتر از 60 بزنه تحت هیچ شرایطی قبول نمیشه.
حتی اگه بقیه درسا رو خیلی خوب زده باشه.
توی تخمین رتبه درصد رتبه اول رو زده 53:smiliess (7):

المی

New member
:13::13:
توی تخمین رتبه درصد رتبه اول رو زده 53:smiliess (7):

این نشون میده که چه قدر سوالا مزخرف بودن.سوالای اولین سال یا دومین سال ویزه رو نگاه کنید متوجه میشید.اون سوالا رو کسی که خونده باشه کمتر از 80 نمیزنه اصن.اینم وضع سوالای ماس:(:13:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا