نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد گفتار درمانی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس، اشکالات و ...) بفرمایند؟

اسپم و تبلیغات ممنوع

shabanpor

New member
دوستان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس، اشکالات و ...) بفرمایند؟

اسپم و تبلیغات ممنوع

سلام به نظر من سبک سوال ها عوض شده بود من که فکر نمی کردم انقدر بد امتحان بدم:sadsmiley::13:

davtalab

New member
به نظر من سوالات حرفه ای تر طراحی شده بود. فکر می کنم درصدهای رتبه های برتر امسال نسبت به سالهای قبل افت داشته باشه.

laboo69

New member
من با خوندن 11 تا از منابع می تونم با قاطعیت بگم سوالا از منابع نبود. برای طراحای سوالات متاسفم. افتضاح بود

یکسری سوالات بسیار ساده و یکسری واقعا سخت و گیج کننده با این حجم مطالب
چرا باید سوالات نورولوژی که منبع سوم بود 10تا باشه و لاپوینت که منبع اول بود 5تا اونم چه سوالایی به شخصه فکر نمیکردم اینقد سوالای لاپوینت بیخود باشه من چی حفظ کردم اونا چی دادن
یا سوالای هاف!این همه سوال قشنگ میشد دراورد چیزیو دادن که من یک درصد احتمال سوال شدنشو نمیدادم!
صوت که خیلی سخت بود
شکاف نامردی بود!
درکل اصلن سوالا خوب نبود

maede-en

New member
چرا کسی تخمین رتبه شرکت نمیکنه تا بفهمیم رنج درصد چطور بوده!!!

bahram-68

New member
چرا کسی تخمین رتبه شرکت نمیکنه تا بفهمیم رنج درصد چطور بوده!!![/QUOTE:bunnyearsmiley:

:smiliess (2):

- - - Updated - - -

چرا کسی تخمین رتبه شرکت نمیکنه تا بفهمیم رنج درصد چطور بوده!!![/QUOTE:bunnyearsmiley:

به من هم کمک میکنی؟

- - - Updated - - -

به من هم کمک میکنی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا