نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد بهداشت و ایمنی و مواد غذایی خرداد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

admin

Active member
پرسنل مدیریت
دوستان نظرات خودشون رو در مورد آزمون این رشته(سختی و آسانی سوالات دروس، اشکالات و ...) بفرمایند؟

اسپم و تبلیغات ممنوع

sara25

New member
سلام :smiliess (10):
به نظر من سوالات در حد متوسط بود نه خیلی سخت نه آسون
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز:rose:

مانیا

New member
سلام به همه
منم با سارا موافقم اما بعضی سوال ها استاندارد نبود

payizan

New member
سلام.به نظرم سوالات نسبت به سوالای پارسا آسونتر بود.البته من اولین سالکه که شرکت میکنم.بچه ها من یه سری از سوالا رو که شک داشتم زدم .بعدا دیدم اشتباه زده بودم.خیلی واسم دعا کنید.من واقعا روحیشو ندارم که سال دیگه هم شرکت کنم.راستی درصداتونو اگه میدنین بزارین تو سایت.تعداد سوالای صحیح ضربدر 3 منهای تعداد سوالای غلط تقسیم بر تعداد کل سوالات ضربدر سه و جواب ضربدر 100

matrix222

New member
سوالا خوب بود به نظر من ؛ بچه ها اگه کسي سوالارو داره بذاره

shapeg

New member
سلام
به نظر من که سوالا خوب بودن
میکروب و شیمی متوسط
اصول و کلیات آسون
زبان نسبتا سخت،برا زدن دستم میلرزید به همین دلیل کم جواب دادم.
انشالا هرکی حقشه و خونده قبول شه.

shapeg

New member
کارنامه سال های پیش قبولیارو نگاه کنین دستتون میاد که با چه درصدایی احتمال قبولی هست.

masoudrahro

New member
اگه کسی سوالات رو داره لطفا بزارید؟

اگه کسی سوالات رو داره لطفا بزارید؟

am-ml

New member
سلام به همه دوستان
خسته نباشین
لطفا بگین سوالا با چه منابعی می خوند
من پارسال که شرکت کردم منابع اصلی رو برای هر درس اینا دیدم ،برای امسال تایید می کنید.
میکروب: آدامز
شیمی : شیمی فاطمی
اصول: کتاب فاطمی
کلیات:شیر:کتاب کریم.
سوسیس و کالباس : حسینی
بهداشت موادغذایی رکنی.

زبان: کتاب لزگی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sm6622006

CorScorpi

New member
[QUOTE=am-ml;214352]سلام به همه دوستان
خسته نباشین
لطفا بگین سوالا با چه منابعی می خوند
من پارسال که شرکت کردم منابع اصلی رو برای هر درس اینا دیدم ،برای امسال تایید می کنید.
میکروب: آدامز
شیمی : شیمی فاطمی

سلام ممنون دعا کنید فقط نتیجه بگیریم
اما سوالای امسال
همونطور ک میدونید میکروب مهمترین درس این رشته ست. من واسه میکروب فریزر +میکروب ودود رضویلر+ پارسه خوندم (اگه سر جلسه قاطی نمیکردم و سردرد نمیگرفتم فکر میکنم کافی بود)شما خودتون هم باید یه پیش زمینه ای داشته باشید چون یکسری از سوالا انگار تجربه ای بود .در ضمن ریز بخونیدبا این منابعی ک گفتم به چندتا از سوالای بهداشت هم جواب دادمواسه شیمی هم فاطمی خوبه اما باز پارسه کنارش بخونید اصول نگهداری اما فکر میکنم ک فاطمی کافی نباشه چون من فاطمی خوندم +پارسه زیاد جالب نبودن کتاب صفری رو هم نگاه کردم اونم به نظرم جالب نیست اگه بتونید از های اساتید دانشگاه تهران پیدا کنید فکر میکنم خوب باشه البته با همون فاطمی هم میشه به سوالا جواب داد اما اگه میخوایین خودتون مطمئن شید بگیرید.بهداشت هم کتاب رکنی خوبه باز اینجا میکروبی ک خوندید کمک میکنه اما زبان من فقط 6 تا زدم متاسفانه 504 خوندم به نظر من اگه روی درسای دیگه سرمایه گذاری کنیم بهتر باشه چون اینجور ک من از آمار بچه ها تو سایت دیدم زیاد علاقه ای به خوندن زبان ندارن خصوصا بچه هایی که این رشته رو شرکت میکنن.راستی امسال 3تا سوال از درس کنسروسازی قسمت لاک ها اومده بود برای درس اصول بود فکر میکنم از سوسیس و کالباس هم 1 سوال بود اگه درست یادم باشه که اگر شما پیش زمینه صنایع غذایی داشته باشید نیازی به این کتاب نیست هر جایی ک هستین موفق باشین واسه منم دعا کنین قبول شم .ممنون

اصول: کتاب فاطمی
کلیات:شیر:کتاب کریم.
سوسیس و کالباس : حسینی
بهداشت موادغذایی رکنی.

زبان: کتاب لزگی[/QUOTE]

am-ml

New member

سلام ممنون دعا کنید فقط نتیجه بگیریم
اما سوالای امسال
همونطور ک میدونید میکروب مهمترین درس این رشته ست. من واسه میکروب فریزر +میکروب ودود رضویلر+ پارسه خوندم (اگه سر جلسه قاطی نمیکردم و سردرد نمیگرفتم فکر میکنم کافی بود)شما خودتون هم باید یه پیش زمینه ای داشته باشید چون یکسری از سوالا انگار تجربه ای بود .در ضمن ریز بخونیدبا این منابعی ک گفتم به چندتا از سوالای بهداشت هم جواب دادمواسه شیمی هم فاطمی خوبه اما باز پارسه کنارش بخونید اصول نگهداری اما فکر میکنم ک فاطمی کافی نباشه چون من فاطمی خوندم +پارسه زیاد جالب نبودن کتاب صفری رو هم نگاه کردم اونم به نظرم جالب نیست اگه بتونید از های اساتید دانشگاه تهران پیدا کنید فکر میکنم خوب باشه البته با همون فاطمی هم میشه به سوالا جواب داد اما اگه میخوایین خودتون مطمئن شید بگیرید.بهداشت هم کتاب رکنی خوبه باز اینجا میکروبی ک خوندید کمک میکنه اما زبان من فقط 6 تا زدم متاسفانه 504 خوندم به نظر من اگه روی درسای دیگه سرمایه گذاری کنیم بهتر باشه چون اینجور ک من از آمار بچه ها تو سایت دیدم زیاد علاقه ای به خوندن زبان ندارن خصوصا بچه هایی که این رشته رو شرکت میکنن.راستی امسال 3تا سوال از درس کنسروسازی قسمت لاک ها اومده بود برای درس اصول بود فکر میکنم از سوسیس و کالباس هم 1 سوال بود اگه درست یادم باشه که اگر شما پیش زمینه صنایع غذایی داشته باشید نیازی به این کتاب نیست هر جایی ک هستین موفق باشین واسه منم دعا کنین قبول شم .ممنون

خیلی ممنونم ،لطف کردین جواب دادین.
امیدوارم موفق بشین .
خبر قبولیتون رو بشنوم انشالله.

sara25

New member
سلام دوست عزیز:rose:
به نظر من بهترین منبع برای میکرب کتاب ادامزه،هرکس این کتاب رو میخوند نیازی به منبع دیگه نبود و هر 30 تا سوال رو میتونست به راحتی جواب بده!
کتاب اصول فاطمی هم همینطور بود هر 30 سوال از این کتاب مطرح شده بود!
در کنار کتاب شیمی مواد فاطمی حتما باید کتاب آزمایشهای ویدا پروانه خونده می شد.
کتاب کلیات بهداشت رکنی هم خ مهمه.
ولی امسال ازکتاب شیر و سوسیس کالباس 2،3 تا سوال بیشتر مطرح نشده بود!:21:
و اما زبان: کتاب 504 شاید واسه وزارت علوم جواب بده ولی واسه کنکور وزارت بهداشت اصلا مناسب نیست. واژگان ضروری تافل و کتاب لزگی رو حتما بخونید...
التماس دعا
موفق باشید:thumbsupsmileyanim:

amiir

New member
سلام به همه بچه هایی که کنکور دادن؛ انشاالله همگی به اندازه نلاشتون نتیجه بگیرین.... من دفترچه سوالا رو ی نگاه سطحی انداختم به نظرم سوالا نسبت به سالای قبل سوالای قشنگ تری بودن، سخت و آسون بودن منظورم نیستا، ب نظرم استاندارد تر از سالای قبل بودن.
با آرزوی موفقیت برا همه.

am-ml

New member
سلام دوست عزیز:rose:
به نظر من بهترین منبع برای میکرب کتاب ادامزه،هرکس این کتاب رو میخوند نیازی به منبع دیگه نبود و هر 30 تا سوال رو میتونست به راحتی جواب بده!
کتاب اصول فاطمی هم همینطور بود هر 30 سوال از این کتاب مطرح شده بود!
در کنار کتاب شیمی مواد فاطمی حتما باید کتاب آزمایشهای ویدا پروانه خونده می شد.
کتاب کلیات بهداشت رکنی هم خ مهمه.
ولی امسال ازکتاب شیر و سوسیس کالباس 2،3 تا سوال بیشتر مطرح نشده بود!:21:
و اما زبان: کتاب 504 شاید واسه وزارت علوم جواب بده ولی واسه کنکور وزارت بهداشت اصلا مناسب نیست. واژگان ضروری تافل و کتاب لزگی رو حتما بخونید...
التماس دعا
موفق باشید:thumbsupsmileyanim:

ممنونم سارا جان
چک کردی؟ البته من پارسال از 30 سال میکروب 22-25 تاش رو تو آدامز پیدا کردم .
در مورد شیمی منم موافقم باید کتاب د ک ت ر پروانه حتما خونده بشه.
اصول رو مطمئنی ؟ مثلا پارسال از سردخانه ایماندل چندتا اومده بود.
بازم ممنونم عزیزم .

sara25

New member
سلام عزیزم :rose:
آره چک کردم درمورد میکرب هر 30 سوال تو آدامز هست.ازبین 30 سوال اصول هم فقط یک سوال از سردخانه داده بودن:21:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا