مطالعه گروهی برای ارشد مامایی 93

به نظر شما سخت ترین دروس آزمون ارشد مامایی کدامند؟؟(میت

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

midwif.mah

New member
سلااااام.کسی هست بخواد واسه ارشد 93 آماده بشه؟:a2d3:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

midwif.mah

New member
خیلی خوبه.ایشالله که بتونیم بهم کمک های خوبی کنیم.
هنوز شروع نکردی؟

midwif.mah

New member
به نظر من اول از زبان شروع کنیم.من چون آخرین باری که زبان خوندم 10 سال پیش و واسه کنکور بوده وتعطیل تعطیلم از لغات دبیرستان شروع میکنم.بعد هم میرم سر کتاب 504 لغت وکتاب رضازاده.البته میگن 504 واسه شروع امسال ما سنگینه واسه همینم اول رضازاده رو باید تهیه کنم....
بعد بریم سر بارداری و زنان و...
البته اگه نظری دارید بگید.تا با هم ایشالله تهران قبول شیم.
البته اول اول یه اراده خیلی قوی میخواد... که واقعا واقعا بخوای که فبول بشی. بهدشم منابع رو تهیه کنی و شروع کنی.

zina

New member
Khaheshan age manabeo...darin begid ke alan tahaye konim....ke...zod shoro konim...

baboliau

New member
مطالعه گروهي مامایی های داوطلب کنکور ارشد 93

سلام به همه دوستان عزیز
خسته نباشید میگم به همه اونایی که حسابی تلاش کردن و امسال درس خوندن و الان در انتظار نتیجه هستن وبراشون آرزوی موفقیت میکنم:ad54ad:
و خوش آمد میگم به دوستانی که از این قافله جا موندن یا امسال قصد شرکت در آزمون رو دارن:riz304:
شاید به نظرتون زود باشه ولی از هم رشته ای ها و همکاران عزیزی که دوست دارن یک گام از بقیه جلوتر باشن دعوت میکنم تا به این تایپیک ملحق بشن و افتخار هم گروهی بودن و شریک شدن تو لحظه های خوب و بد یکسال مانده به کنکور 93 را به ما بدهند:bunnyearsmiley:
به امید قبولی کنکور 93...

baboliau

New member
معرفی رشته مشاوره مامایی
کارشناسي ارشد ناپيوسته رشته مشاوره در مامايي به عنوان يک شاخه ويژه از رشته مامايي است که خدمات کامل‌تر مشاوره‌اي در زمينه‌هاي بهداشتي، آموزشي پژوهشي و مديريتي ارائه مي‌کند.

دانش‌آموختگان اين رشته مي‌توانند در بخش مشاوره‌اي و راهنمايي در حيطه مامايي و ارجاع به موقع مراجعان براي دريافت خدمات تخصصي‌تر فعاليت کنند.

کسی اطلاعات بیشتری در مورد این رشته داره؟؟؟:idea_majidonline:

baboliau

New member
من فعلا از ترجمه ویلیامز شروع کردم و همزمان با مطالعه درس متن انگلیسیش هم از رفرنس اصلی تطبیق میدم
به نظرم جالبه
بد نیست امتحان کنید:ahi5slcgm04mi8jqqkl
این هم لینک دانلود کتاب وییامز به زبان اصلی
سایت پزشکان کرمانشاه

midwif.mah

New member
سلام منم میخوام واسه ارشد 93 بخونم تازه الان هم از ویلیامز شروع کردم.شما خبر دارید چه فصل هایی حذفی هستند وتو ارشد ازش سوال نمیدن؟مثلا فصل ژنتیک ویلیامزم باید خوند؟

baboliau

New member
سلام منم میخوام واسه ارشد 93 بخونم تازه الان هم از ویلیامز شروع کردم.شما خبر دارید چه فصل هایی حذفی هستند وتو ارشد ازش سوال نمیدن؟مثلا فصل ژنتیک ویلیامزم باید خوند؟
سلام
نه من هم در این مورد نمیدونم
درحال حاضر دارم از اول شروع میکنم:smilies-azardl (181
لطفا اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره در تایپیک قرار بده:bunnyearsmiley:

neda1992

New member
سلام منم امسال میخوام بخونم برای ارشد.میخوام بدونم نوزادان نلسون کتاب دکتر خسروی کافیه؟

dr.yahya

New member
slm ye soal nemidoni soalate olom paye pezeshki ro az kodom site mishe gir avord?lamasab hich ja nis..olom pezeshki.com faghat 4 ta dasht...man vase 2 sale akharo mikham...midoni?

گل بهار

New member
سلام به همگی.
فصل ژنتیک ویلیامز حذفه و نیست.
منابع هم از گلبان باشه بهتره.
منم همراهتونم. با امید موفقیت همه

*somaye*

New member
سلام منم هستم
از 10 سال پیش تا امسال (92) کنکور نداده بودم!!
میخوام برای 93 آماده بشم

از زبان شروع کردم.............مهارت یک درسنامه لزگی هستم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*somaye*

New member
:riz304:هنوز مطمئن نیستم برای مامایی آماده بشم یا برای مشاوره در مامایی.........لطفاً اگه اطلاعاتی دارید با من در میون بگذارید

*somaye*

New member
منابع ارشد مامایی:
ویلیامز
-مامایی مایلز
-نواک
- نلسون
-اسپیرف
-درسنامه طب پیشگیری و پزشکی اجتماعی جلد دو
-دستورالعمل های مادران ،شیرمادر و واکسیناسیون
-اصول وکلیات خدمات بهداشتی دکتر شجاعی
-و جنین شناسی لانگمن و مور

آخرین ویرایش توسط مدیر:

*somaye*

New member
امیدوارم بتونم با انرژی ادامه بدم ............امیدوارم همه برو بچه های این صفحه موفق بشند
لطفاً بیاید و پست بذارید تا به هم انگیزه بدیم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا