کنکور دوباره

zeindinho

New member
سلام دوستان
با اومدن نتایج آزمون لیسانس ب پزشکی و اینکه این آزمون ب صورت مجهول باقی مونده چون کارنامه نمیدن و اصلا ازمونش زیادم اصولی نیست و اینکه خیلی از ماها دوس داریم شرکت کنیم اما یکی از شرایط اکثرا معدل دیپلم را نداریم ب این نتیجه رسیدم که چطوره دوباره کنکورسراسری شرکت کنم و هرکس خواست بیاد اینجا تا باهم پیش بریم اکثر ماها الان دیگه لیسانس داریم و یا دانشجوی لیسانسیم یا شایدم ارشد اما همیشه فکرمون درگیر همون رشته ای هست کخ از بچگی تو فکرش بودیم پس چطوره ک دوباره خودمون اراده و تلاشمون را امتحانات کنی نمیگم شانس را امتحان کنیم چون الان نهمه ما دانشگاه رفتیم و دیدمون عوض شده و فقط وفقط و فقط با تلاش و اراده میشه بهترین ها را رقم زد
امیدوارم هرکس تو این راه قدم میذاره برای انسانیت و رفع و درمان یک بیماری باشه ب هرحال واسه ادامه تحصیل راه های زیادی هست اینم یکیشه هرکی موافقه بسم اله
اگه غلط تایپی دارم ببخشید اخه با موبایل بودم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

zeindinho

New member
البته من نمیدونم فکرم درسته یا نه لطفا همه اقایون و خانم های محترم با تجربه از جمله بچه های ارشد و پزشکی منتظر نظراتون و کمکاتون هستم

simin69

New member
من خیلی پزشکی روست داشتم ولی این راه که شما میگی هزینش بالاست

bakhshi

New member
سلام دوستان
با اومدن نتایج آزمون لیسانس ب پزشکی و اینکه این آزمون ب صورت مجهول باقی مونده چون کارنامه نمیدن و اصلا ازمونش زیادم اصولی نیست و اینکه خیلی از ماها دوس داریم شرکت کنیم اما یکی از شرایط اکثرا معدل دیپلم را نداریم ب این نتیجه رسیدم که چطوره دوباره کنکورسراسری شرکت کنم و هرکس خواست بیاد اینجا تا باهم پیش بریم اکثر ماها الان دیگه لیسانس داریم و یا دانشجوی لیسانسیم یا شایدم ارشد اما همیشه فکرمون درگیر همون رشته ای هست کخ از بچگی تو فکرش بودیم پس چطوره ک دوباره خودمون اراده و تلاشمون را امتحانات کنی نمیگم شانس را امتحان کنیم چون الان نهمه ما دانشگاه رفتیم و دیدمون عوض شده و فقط وفقط و فقط با تلاش و اراده میشه بهترین ها را رقم زد
امیدوارم هرکس تو این راه قدم میذاره برای انسانیت و رفع و درمان یک بیماری باشه ب هرحال واسه ادامه تحصیل راه های زیادی هست اینم یکیشه هرکی موافقه بسم اله

age hoselasho dari fekret aliye
movafagh bashi duste aziz

bitoo

New member
اتفاقآ موفق ميشي ! فقط نياز به تلاش داره ! يكي از دوستاي من همين كار رو سال 90 كرد و دوباره كنكور داد . رتبش شد 300 . الآن هم داره دندونپزشكي ميخونه ! درسا انقدر براش راحت بود كه ديگه تو يادگيريش هيچ مشكلي نداشت !

paul

New member
من سال گذشته امتحان کردم
درسها اسونه ولی حوصله میخواد ک ...
با همه تلاشم ولی نتونستم پزشکی قبول شم بیخیال شدم

parvaneh.g

New member
اگه بخوای و حتما تلاش کنی می شه.منم این تصمیم رو داشتم ولی واقعا حسه خوندنه ریاضی و عربیو ندارم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

zeindinho

New member
قورباغه را قورت بده خوندنش شدنیه هر راهی برا هر هدفی یه قسمتایی داره ک قشنگ نیست اما بد نیست

a_67

New member
سلام دوستان
با سلام
کنکور سراسری، خیلی ریسکش نسبت به لیسانس به پزشکی کمتره و آزمونش روتین تر و مطمئن تر... و اگر کسی وقت کافی بذاره نتیجه میگیره.
موفق و شاد باشید.
با تشکر

منتظر 67

New member
منم هر چند وقت یه بار به فکرش میوفتم.ولی وقتی یاد فیزیک وریاضی میوفتم پشیمون میشم..............البته شخصا عاشق ریاضیم و همیشه نمره های خوبی هم میاوردم ولی تست زدنشون یکم مشکله
وسوسه پزشکی منو تا اخر عمر رها نخواهد کرد................شاید یه روزی.......................

greennote

New member
نتايج آزمون ليسانس به پزشکی منو کاملا مايوس کرد ، منم به فکر کنکور دوباره هستم درسته سخته و حوصله ميخواد اما برای رسيدن به خواستها بايد تلاش کرد ، يه سوال دارم اگه ميتونيد راهنمايی کنيد اگه ليسانسمونو روزانه گرفته باشيم و دکتری حرفه ای دروه روزانه هم قبول بشيم برای هر ترم دوره دکتری چقد بايد شهريه بديم ؟

zeindinho

New member
نمیدونم اما فکر کنم هزینه را خود دانشگاهی که توش پذیرفته شدین معلوم میکنه فکر کنم اندازه آزاد یا شبانه باشه

skafild

New member
من ترم يك ارشد بودم كه انصراف دادم تا برسم به كنكور سراسري اما مشغله كاري امانم نداد،من دنبال دانشگاه آزادم خدا كنه قبول بشم برام دعا كنيد.

a_67

New member
نتايج آزمون ليسانس به پزشکی منو کاملا مايوس کرد ، منم به فکر کنکور دوباره هستم درسته سخته و حوصله ميخواد اما برای رسيدن به خواستها بايد تلاش کرد ، يه سوال دارم اگه ميتونيد راهنمايی کنيد اگه ليسانسمونو روزانه گرفته باشيم و دکتری حرفه ای دروه روزانه هم قبول بشيم برای هر ترم دوره دکتری چقد بايد شهريه بديم ؟
با سلام
به لینک زیر مراجعه نمایید:
http://olumpezeshki.ir/forum/thread6075-2.html
با تشکر

DNA.2013

New member
واییییییی حوصله ادبیات عربی ریاضی فیزیک مکانیک کوانتوم مثلثات هو هما هم هی هما هن استعاره ارایه ادبی اینا رو داریییییییییی؟؟؟؟ اگه حوصلشو داری چرا که نه خیلی هم خوبه!!!!

a_67

New member
واییییییی حوصله ادبیات عربی ریاضی فیزیک مکانیک کوانتوم مثلثات هو هما هم هی هما هن استعاره ارایه ادبی اینا رو داریییییییییی؟؟؟؟ اگه حوصلشو داری چرا که نه خیلی هم خوبه!!!!
با سلام
خب کسی که حوصله خوندن اون همه درس و رفرنس برا لیسانس به پزشکی رو داره؛ مطمئناً حوصله ی خوندن این درسا رو هم داره و اصلاً براش آسونتره.
با تشکر

paul

New member
شهریه دوره دکتری برای شما دوست عزیزی ک روزانه خوندین فقط براس چهار سال اول هست و معادل دوره شبانه.سه سال اخر شهریه نداری
درس های یکسان هم تطابق نمیدن

zeindinho

New member
درس یکسان را تطابق نمیدن???یعنی عمومیا?بیوشیمی?ژنتیک?ایمنی?میکروب?ویروس????

paul

New member
ن متاسفانه ! چون لیسانس رو گرفتین اگه دانشجوی انصرافی باشین میشه

بالا