مدرک مورد قبول

m14

New member
سلام توروخدایکی جواب منوبده شیمی کاربردی هم میتونه توی این رشته(بیوشیمی بالینی) شرکت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m14

New member
ازشیمی تابیوشیمی کککککمک

سلام به همه
من میخوام برای ارشدبیوشیمی 93 آماده بشم البته رشته ام شیمیه ولی میخوام حتما :heart: بیو:heart: بخونم میخواستم راهنمایی کنید..اگه ازامروز که اول خرداد92 است شروع کنم بخونم موفق میشم ?باید بگم برای خوندن شیمی مشکلی ندارم برای زیست وبیوشیمی هم یه سری جزوه که پایه روگفته تهیه کردم بعدازخوندن اونا چی بایدبخونم؟؟؟ جزوه های سنا روکه میگن نفرات برترش نوشته بخونم خوبه؟؟؟ کلاس برم؟؟؟ آزمون شرکت کنم؟؟؟ درضمن برای زبان هم همون منابع وزارت بهداشت روتهیه کردم کافیه؟ممنون میشم اگه کامل راهنمایی کنید:ad54ad:

rozhan20

New member
سلام
البته که موفق میشی ولی فکر میکنم بهتره لنینجر رو بخونی چون شما در واقع میخواین از صفر شروع کنین جلد یک ساختار و جلد 2 و3 متابولیسم بعد اینکه قضیه دستت اومدلنینجر-هارپر-دولین هم خوبه یا میتونی به جای کتاب جزوه احسانی رو بخونی زیست هم عمومیه کتابای دبیرستان با یه جزوه سلولی واسه تکمیلش کافیه زبانم همون منابع کافیه آزمون رو بهت توصیه میکنم چون کاملا درس خوندنت رو هدف دار میکنه بیوشیمی هم مثل شیمی فراره و مرتب باید دوره بشه موفق باشی

m14

New member
ممنون ازامیدواری وراهنماییتون فقط میشه بگید کتاب لنینجر ترجمه کی روباید بخونم؟واینکه جزوه احسانی روازکجا میتونم گیر بیارم؟

rozhan20

New member
اصول بیوشیمی لنینجر-دکتر رضا محمدی-انتشارات آییژ
در مورد جزوه هم با این شماره تماس بگیرین راهنماییتون میکنن 09122978598

hamedz7

New member
سلام دوستان.
راستش من چند روز پیش با این رشته آشنا شدم. دفترچه راهنما امسال رو خوندم ولی یه مسئله ای منو گیج کرد.
توی مدارک مورد قبول نوشته علوم و صنایع غذایی. من سال آینده لیسانس مهندسی کشاورزی گرایش علوم و صنایع غذایی رو میگیرم. میخوام برنامه ریزی کنم واسه خوندن برای بیوشیمی بالینی.
کسی اطلاع داره که من میتونم با مدرکم برای این رشته امتحان بدم یا نه؟
ممنون.

21Tir

New member
دفترچه ارشدو نگاه کنین...توش نوشته اینارو فک کنم...

majede

New member
سلام
توی دفترچه راهنمای 92 این مدرکها مورده پذیرش هستند:

کارشناسی:بیوشیمی-ویروس شناسی-ایمنی شناسی پزشکی-شیمی-علوم ازمایشگاهی-علوم تغذیه-داروسازی-زیست شناسی(کلیه گرایش ها)علوم داروئی-علوم و صنایع غذایی-علوم ازمایشگاهی دامپزشکی

آخرین ویرایش:

hamedz7

New member
نگاه کردم.
برای بعضی رشته ها نوشته مهندسی کشاورزی- گرایش صنایع غذایی ولی برای بیوشیمی بالینی فقط نوشته علوم و صنایع غذایی.
خود رشته علوم و صنایع غذایی در کل کشور سالانه فقط 20 نفر می گیره و این گرایش های صنایع غذایی شیمی و کشاورزی هستن که بیشترین مقدار رو تشکیل میدن.
آخه اگه نگاه کنین لیسانس های زیادی هست مثل علوم و صنایع غذایی. کارشناسی علوم و صنایع غذایی، مهندسی علوم و صنایع غذایی،مهندسی شیمی گرایش علوم و صنایع غذایی و مهندسی کشاورزی گرایش علوم و صنایع غذایی هست.

اگر کسی اطلاعاتی در این زمینه داره ممنون میشم بگه.

barbara

New member
سلام دوستان من لیسانس شیمی هسنم میخوام برا ارشد بیوشیمی بالینی بخونم خواستم بدونم اگه دکترای بیوشیمی بالینی بگیرم چون رشته لیسانسم علوم مجوز آزمایشگاه زدنو ندارم؟آزمایشگاهی نیست

leilasvr90

New member
سلام دوستان من لیسانس شیمی هسنم میخوام برا ارشد بیوشیمی بالینی بخونم خواستم بدونم اگه دکترای بیوشیمی بالینی بگیرم چون رشته لیسانسم علوم مجوز آزمایشگاه زدنو ندارم؟آزمایشگاهی نیست
چرا داری نگران نباش

بالا