کتاب خوب برای آموزش گرامر زبان جهت شرکت در آزمون های زبان

Shaghaegh

New member
سلام دوستان

ممکنه لطف کنید و کتابهای خوب برای آموزش و تقویت گرامر زبان انگلیسی جهت شرکت در آزمون های زبان از جمله آزمون MSRT و MHLE و آزمونهای مشابه را در این مکان معرفی کنید؟

با سپاس.:riz304:

نوتر

New member
کتاب تافل کیت
و
از کتاب اسنشیال تافل و لغتاش معمولا تو پسیج هاش استفاده میکنند.
برای لیسینینگ هم یا باید خیلی قوی باشی یا اگه یکم قوی هستی باید رو بقیه قسمت ها برنامه بریزی. چوت انقدر سریع و با کیفیت پایین متن رو میخونه که همه تقریبا شانسی میزنن اکثر سوالات لیسینینگو

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Shaghaegh

Shaghaegh

New member
ممنون آقای نوتر

کتاب کیت چطوریه؟ همش انگلیسیه یا توضیح فارسی هم داره؟

برای کسی که گرامرش خیلی ضعیفه چطوریه؟

برای تقویت لیستنینگ هم پیشنهادی دارین؟

نوتر

New member
ممنون آقای نوتر

کتاب کیت چطوریه؟ همش انگلیسیه یا توضیح فارسی هم داره؟

برای کسی که گرامرش خیلی ضعیفه چطوریه؟

برای تقویت لیستنینگ هم پیشنهادی دارین؟
کتاب کیت همش انگلیسیه و خودش لیسینگش نسبتا خوبه(سی دی همراهش). واقعیتش اونایی که لیسینگشون ضعیفه اصولا توصیه میشه رو بخش پسیج و گرامر سرمایه گذاری کنند. گرامر هم که گرامر خالص نیست استراکچر و حتی بعضی وقتا من دیدم املا هم مد نظرشونه. بنابراین به نظرم برای گرامر و پسیج برنامه داشته باشید. پسیجاش راحتر از پسیج های ارشده اصولا.ضعیفترین افراد هم معمولا تو لیسینگ و پسیج امتیاز 25 را روی هم میگیرند. ضمنا کتاب بارونز هم اگه وقت داشته باشین میتونه کمک حالتون باشه. همون کتاب کیت و اسنشیال و نمونه سوالات خود کتاب کیت میتونه براتون مفید باشه.

foroozan

New member
دوست عزیز من یه بار به یه کتابفروشی رفتم توخیابون انقلاب پاساژ فروزنده که فروشندش رویکی از کتابای زبانش که متاسفانه اسم دقیقش یادم نیس خیلی سفارش میکرد ومعتقد بود یه خانمی از این کتاب استفاده کرده والان داره تویکی از اموزشگاهای زبان تدریس میکنه.فک کنم کتابفروشیه دی بود تااونجاییکه حافظم یاری میکنه نویسنده کتابش عباس فرزام بود.فروشنده میگفت خیلی برای تقویت گرامرو...عالیه.بازم اگه تهران هستی یا به تهران میای دوست داشتی یه سر به اونجابزن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Shaghaegh

varia

Well-known member
کتاب کیت همش انگلیسیه و خودش لیسینگش نسبتا خوبه(سی دی همراهش). واقعیتش اونایی که لیسینگشون ضعیفه اصولا توصیه میشه رو بخش پسیج و گرامر سرمایه گذاری کنند. گرامر هم که گرامر خالص نیست استراکچر و حتی بعضی وقتا من دیدم املا هم مد نظرشونه. بنابراین به نظرم برای گرامر و پسیج برنامه داشته باشید. پسیجاش راحتر از پسیج های ارشده اصولا.ضعیفترین افراد هم معمولا تو لیسینگ و پسیج امتیاز 25 را روی هم میگیرند. ضمنا کتاب بارونز هم اگه وقت داشته باشین میتونه کمک حالتون باشه. همون کتاب کیت و اسنشیال و نمونه سوالات خود کتاب کیت میتونه براتون مفید باشه.

ممنون آقای نوتر از راهنماییتون.

Shaghaegh

New member

خیلی ممنون خیلی لطف کردین.:sarma:

Shaghaegh

New member
دوست عزیز من یه بار به یه کتابفروشی رفتم توخیابون انقلاب پاساژ فروزنده که فروشندش رویکی از کتابای زبانش که متاسفانه اسم دقیقش یادم نیس خیلی سفارش میکرد ومعتقد بود یه خانمی از این کتاب استفاده کرده والان داره تویکی از اموزشگاهای زبان تدریس میکنه.فک کنم کتابفروشیه دی بود تااونجاییکه حافظم یاری میکنه نویسنده کتابش عباس فرزام بود.فروشنده میگفت خیلی برای تقویت گرامرو...عالیه.بازم اگه تهران هستی یا به تهران میای دوست داشتی یه سر به اونجابزن.

دست شما درد نکنه عزیزم حتماً سر میزنم.:sarma:

Shaghaegh

New member
فقط این کتاب لانگمن که میگن چطوریه؟

راستی کسی اطلاعی از آزمون gre داره به چه درد میخوره؟

Shaghaegh

New member
یک سوال

موسسه هایی مثل فرهیختگان دانشگاه تهران و ... که دوره های فشرده آمادگی برای آزمون msrt در مدت یک ماه برگزار میکنن خوبه ؟ آیا کافیه برای این آزمون؟

Shaghaegh

New member
منابع اصلی

*

Listening

-

Basic Tactics For Listening By Jack C. Richards

(Ebook + Mp3).

-

Developing Tactics For Listening By Jack C. Richards

(Ebook + Mp3).

-

Expanding Tactics For Listening By Jack C. Richards

(Ebook + Mp3).

-

English Pod( 4 levels): learn english in different

daily situations by listening

(Mp3).

-

Voa: Special English reports

(Mp3 + texts).

-

Toefl Barron’s PBT(listening section)

(Software).

*

Grammar

-

English Grammar In Use – Intermediate

(Ebook + Mp3).

-

English Grammar In Use – Advanced

(Ebook + Mp3).

-

English Grammer_Farsi ( نکات گرامری جامع انگلیسی به زبان فارسی)

(Ebook).

-

Grammer Review For The Toefl Test With 3000 Questions

(Software).

-

Toefl Barron’s PBT (Structure section)

(Software).

*

Vocabulary

-

504 Absolutely Essential Words

(Ebook).

-

Essential Words For The Toefl

(Ebook).

-

English Vocabulary In Use – Elementary

(Ebook).

-

1000 words _beginig to advance_با معنی دقیق فارسی واژگان

(Ebook).

*

Writing and Toefl essay

-

Barron's How To Prepare For TOEFL Essay

(Ebook).

-

English Writing's Fundamental Rules

(Ebook).

-

Answers to all Toefl Essay questions

(Ebook).

-

The Toefl Essay_ACE_TWE

(Ebook).

-

Toefl Barron’s PBT (Writing section)

(Software).

*

Reading

-

ETS TOEFL Preparation kit Volume 2_Readings

(Ebook).

-

1995-2000 Reading Full Tests

(Ebook).

-

Toefl Barron’s PBT (Reading section)

(Software).

منبع: دانلود بخش شنیداری کتاب کیت

rahele.t

New member

سلام
درسته کتاب فوق العاده ایه. من اینو پارسال خریدم که از قضا چندتا کتابفروشی بهم معرفیش کردن. متأسفانه نرسیدم خوب بخونمش ولی همینقدرم که خوندم میتونم بگم کتابش عالیه. خیلی واضح توضیح داده همراه با مثالهای ساده که راحت تو ذهن میمونن. اسم کتابشم «زبان انگلیسی از دبیرستان تا دانشگاه».

بالا