فاصله اعلام نتایج mhle تا کنکور دکتری

najma

New member
سلام دوستان . خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره جواب بده لطفنننننننننننننننننننن .
آزمون mhle یکیش تو اردیبهشته یکیش تو مرداد با توجه به اینکه باید قبل ثبت نام کنکور دکتری آزمون رو داده باشیم و قبولیمون اومده باشه ، آیا از جهت زمانی ممکنه توی آزمون مرداد ماه شرکت کنیم ؟ یعنی نتایجش به موقع میاد که بشه برای دکتری ثبت نام کرد ؟
:ph34r-smiley:

نوتر

New member
سلام
1- تا زمان ثبت نام تا کنکور دکتر لزومی نداره شما قبول شده باشی تو آزمون زبان. یعدا هم تا مهر فرصت داری مدرکتو براشون بفرستی
2- میتونی تو این فرصت تو آزمون mche هم شرکت کنی. هر ماه تقریبا برگزار میشه و خیلی هم با mhle تفاوت نداره. ضمنا تو آزمون mche اگه یکبار نتونی قبول بشی نمیتونی دوره ی بعد شرکت کنی

.Neda

New member
سلام دوستان . خواهش میکنم اگر کسی اطلاع داره جواب بده لطفنننننننننننننننننننن .
آزمون mhle یکیش تو اردیبهشته یکیش تو مرداد با توجه به اینکه باید قبل ثبت نام کنکور دکتری آزمون رو داده باشیم و قبولیمون اومده باشه ، آیا از جهت زمانی ممکنه توی آزمون مرداد ماه شرکت کنیم ؟ یعنی نتایجش به موقع میاد که بشه برای دکتری ثبت نام کرد ؟
:ph34r-smiley:
سلام دوست عزيز
شما ميتونيد در امتحان مرداد شركت كنيد،زيرا حدود ١ ماه فرصت ثبت نام ازمون دكترا است كه در اين مدت نتيجه ازمون زبان اومده،حتى معمولا ازمونى در مهر ماه هم بركزار ميشه كه در ان ازمون هم ميتونيد شركت كنيد و در زمان تكميل مدارك كه معمولا بعد از اعلام نمرات ازمون زبان مهر ماه است،مدرك زبان خود را بفرستيد.
در صورتى كه نمره شما از حد نصاب كمتر شود (تا ٤٥ فكر كنم !)اما در ازمون دكترا قبول شويد،بصورت مشروط بذيرفته ميشويد و بايد قبل از ازمون جامع دكترا مدرك زبان خود را تحويل دهيد.

آخرین ویرایش:

.Neda

New member
سلام
اطلاعاتم در این باره جامع نیست آیا از خط آخر نوشته تان مطمین هستید ؟
سلام به دوستان
بله دوست عزيز،در مورم mhle و msrt اين مساله صدق ميكنه،ميتونيد به عنوان رفرنس حرفم به بند شرايط اختصاصى ازمون دكتراى تخصصى ٩١-٩٢ در سايت سنجش بزشكى مراجعه كنيد.
موفق باشيد.

aaram

New member
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام
کمککککککککککک
اگر آزمون اردیبهشت را شرکت کنیم و قبول نشیم آیا میتونیم آزمون مرداد ماه رو شرکت کنیم یا نه؟آخه میگن اگر قبول نشید مرحله بعدی رو نمیشه شرکت کرد

varia

Well-known member
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااام
کمککککککککککک
اگر آزمون اردیبهشت را شرکت کنیم و قبول نشیم آیا میتونیم آزمون مرداد ماه رو شرکت کنیم یا نه؟آخه میگن اگر قبول نشید مرحله بعدی رو نمیشه شرکت کرد

يكي از دوستاي من سه بار پياپي شركت كرد تا نمره مورد قبولو آورد . نميدونم اين كه ميگيد شايد تازگيها اينجوري شده!

aaram

New member
يكي از دوستاي من سه بار پياپي شركت كرد تا نمره مورد قبولو آورد . نميدونم اين كه ميگيد شايد تازگيها اينجوري شده!

ممنونم.پس مشکلی نداره؟
شاید هم اینکه میگم آزمون mche هست که نمیشه پیاپی شرکت کنی اگر قبول نشی.من شنیدم که یکی از این دو آزمون اینجوریه

Farzan

New member
ممنونم.پس مشکلی نداره؟
شاید هم اینکه میگم آزمون mche هست که نمیشه پیاپی شرکت کنی اگر قبول نشی.من شنیدم که یکی از این دو آزمون اینجوریه

شاید سابقا msrt اینگونه بوده باشه ولی الان که اینطور نیست..

mehsad

New member
سلام
ازمون زبان بعدی اخر ابانه. میشه تو امتحان دکترای 16 ابان 92 شرکت کنیم بعد اخر ابان ازمون زبانو بدیم؟ یا حتما باید قبل از ازمون باشه/
سلام دوست عزيز
شما ميتونيد در امتحان مرداد شركت كنيد،زيرا حدود ١ ماه فرصت ثبت نام ازمون دكترا است كه در اين مدت نتيجه ازمون زبان اومده،حتى معمولا ازمونى در مهر ماه هم بركزار ميشه كه در ان ازمون هم ميتونيد شركت كنيد و در زمان تكميل مدارك كه معمولا بعد از اعلام نمرات ازمون زبان مهر ماه است،مدرك زبان خود را بفرستيد.
در صورتى كه نمره شما از حد نصاب كمتر شود (تا ٤٥ فكر كنم !)اما در ازمون دكترا قبول شويد،بصورت مشروط بذيرفته ميشويد و بايد قبل از ازمون جامع دكترا مدرك زبان خود را تحويل دهيد.

biosta

Well-known member
سلام
ازمون زبان بعدی اخر ابانه. میشه تو امتحان دکترای 16 ابان 92 شرکت کنیم بعد اخر ابان ازمون زبانو بدیم؟ یا حتما باید قبل از ازمون باشه/

می توانید آبان شرکت کنید و بعد در مرحله ی تکمیل مدارک نمره تان را بفرستید

biosta

Well-known member
توجه کنید

خواهش می کنم تو انجمن آزمونهای زبان
به عنوان تاپیک نگاه کنید و بعد پست بگذارید .
گاهی بایستی نوشته های دیگر دوستان را خواند تا به جواب سوالمان برسیم .
از راه نرسیده پست نگذاریم ببینیم دیگران چی گفتند .
داشتم اسپم های انجمن آزمونهای زبان
رو پاک می کردم ، جالب بود یک سوال که اعتبار این آزمون ها تا چه مدتی هست
چند بار در چند تاپیک مختلف پرسیده شده بود حتی تو یک تاپیک چند بار پرسیده شده و جواب داده شده بود .

mehsad

New member
با درود
تکمیل مدارک بعد از آزمونه؟ یعنی قبل از ازمون میشه گواهی زبان را نفرستم و در تکمیل بفرستم؟ اینجوری میشه ازمون دکترا داد؟.
می توانید آبان شرکت کنید و بعد در مرحله ی تکمیل مدارک نمره تان را بفرستید

mehsad

New member
قاطی قاطیم به خدا
اگه فهمیده بودم تو 31 مرداد mhle رو شرکت می کردم
خداییش msrt سخت نبود ولی اینجوری که میگید انگار خیلی فرقشه.
حالا از کجا معلوم که سری بعدی اصفهان هم برگزار کنه؟ اگه دوباره فقط تهران باشه چی؟
باباجون یکی به من بگه من که ازمون ندادم، و می خوام این دفعه حتما mhle بدم، میتونم تو ازمون 16 ابان دکترا شرکت کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واسه چی ایندفعه 3 ماه فاصله انداته . وزارت بهداشتتتتت !!! ای خدا:smiliess (13):
اخه ازمون زبان بعدی 30 ابانه. یکیتون به من بگه :smiliess (2):

نوتر

New member
قاطی قاطیم به خدا
اگه فهمیده بودم تو 31 مرداد mhle رو شرکت می کردم
خداییش msrt سخت نبود ولی اینجوری که میگید انگار خیلی فرقشه.
حالا از کجا معلوم که سری بعدی اصفهان هم برگزار کنه؟ اگه دوباره فقط تهران باشه چی؟
باباجون یکی به من بگه من که ازمون ندادم، و می خوام این دفعه حتما mhle بدم، میتونم تو ازمون 16 ابان دکترا شرکت کنم یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واسه چی ایندفعه 3 ماه فاصله انداته . وزارت بهداشتتتتت !!! ای خدا:smiliess (13):
اخه ازمون زبان بعدی 30 ابانه. یکیتون به من بگه :smiliess (2):

دوست آشفته ی من شما آزمون شهریور رو رزرو کنید و کتاب کیت رو خوب بخونید میدونم میتونید 45 رو بیارید. قطعا بعد اون خود وزارت بهداشت پاسخگوی افرادی مثل شما خواهد بود. من فک کنم بشه امتحان داد. لاقل یه مهلت ویرایش مدارک میدن که اونجا ام اس آر تی مهر رو شرکت کنید. خب اصفهان برگزار نکرد یکروزه میاین تهران امتحان میدین دیگه این که آشفتگی نداره که

.Neda

New member
سلام به دوستان
دوست عزيز معمولا وزرات بهداشت يك ازمون mhle در اواخر مهر ماه بركزار ميكنه كه اعلام نتايج اون با تكميل مدارك ثبت نام دكترا همخواني داره و شما ميتونيد در اون ازمون شركت كنيد و مدرك زبانتون رو در تكميل مدارك بفرستيد و نكته ديكه اينكه براساس دفترجه دكترا سال ٩٢-٩١ اكر شما در ازمون دكترا قبول شويد و نمره زبان شما٤٩-٤٥ باشه ميتونيد وارد مقطع دكترا شويد و مدرك زبان خودتون رو تا قبل از ازمون جامع تحويل دهيد،موفق باشيد.

آخرین ویرایش:

mehsad

New member
سلام به دوستان
دوست عزيز معمولا وزرات بهداشت يك ازمون mhle در اواخر مهر ماه بركزار ميكنه كه اعلام نتايج اون با تكميل مدارك ثبت نام دكترا همخواني داره و شما ميتونيد در اون ازمون شركت كنيد و مدرك زبانتون رو در تكميل مدارك بفرستيد و نكته ديكه اينكه براساس دفترجه دكترا سال ٩٢-٩١ اكر شما در ازمون دكترا قبول شويد و نمره زبان شما٤٩-٤٥ باشه ميتونيد وارد مقطع دكترا شويد و مدرك زبان خودتون رو تا قبل از ازمون جامع تحويل دهيد،موفق باشيد.
مرسی
یعنی جدا از تقویم ازمون های 92 که خودش اعلام کرده یه ازمون زبان جدا تو مهر برگزار میکنه واسه کسانی که هنوز مدرک ندارند؟

.Neda

New member
مرسی
یعنی جدا از تقویم ازمون های 92 که خودش اعلام کرده یه ازمون زبان جدا تو مهر برگزار میکنه واسه کسانی که هنوز مدرک ندارند؟
خواهش ميكنم
بله،اين روال معمول وزرات بهداشت بوده،ان شا الله كه امسال هم به همين روال خواهد بود،بهتر مرتب به سايت سنجش بزشكي سر بزنيد و جك كنيد،موفق باشيد.

آخرین ویرایش:

شفيع

New member
خواهش ميكنم
بله،اين روال معمول وزرات بهداشت بوده،ان شا الله كه امسال هم به همين روال خواهد بود،بهتر مرتب به سايت سنجش بزشكي سر بزنيد و جك كنيد،موفق باشيد.

سلام.ندا مطمئني اينطور ميشه شركت كرد بدون مدرك زبان؟

.Neda

New member
سلام.ندا مطمئني اينطور ميشه شركت كرد بدون مدرك زبان؟
سلام شفيع،من جنين حرفي نزدم،ببين در يه بازه زماني معمولا بين ٩٢/٦/١٢ تا ٩٢/٧/١٢ ثبت نام دكتراست،شما ميتوني بدون مدرك زبان ثبت نام كني بعد مثلا ٩٢/٧/٢٠ امتحان زبان ميدى،نتيجه اش ٩٢/٧/٢٧ مياد و شما از ٩٢/٧/٢٥ تا ٩٢/٧/٣٠ فرصت تكميل مدارك دارى،اوكي؟

maryasen

New member
سلام
این قانون تا دو سال پیش بوده الان دیگه برداشته شده
فرهیختگان دانشگاه خیلی تو این زمینه معتبره. منو هم راهنمایی کردن کامل تو یه جلسه توجیهی آزمون. من شمارشونو ندارم . اما سرچ کن بزنگ اطلاعات کاملی بهت می دن

بالا