40 روز طلایی!

biomar

New member
سلام دوستان

میبینم که انجمن به طرز فجیعی سوت و کوره!

توی این تاپیک از ماه پایانی و فرصت طلایی بگید!

چه طور درس میخونید؟ :smilies-azardl (181
روزی چند ساعت درس میخونید؟
چی میخونید!؟
همه ی مباحث رو کامل خوندید؟
توی آزمون های جامع چه رتبه ای آوردید؟

بیایید توی این فرصت پایانی اینجا با هم صحبت کنیم از باید ها و نباید های این روزهای طلایی! :a2d3:
از اخبار جدید! از امید هامون!

دوستانی که قبول شدند!
حضور شما در انجمن خیلی مفیده و ما سپاسگزار خواهیم بود اگر کمی بیشتر در کنار ما باشید و راهنمایی کنید! :riz277:
انجمن ایمونو رفتم، چقدر بچه ها فعالن و چقدر قبولی ها کمک میکنن.

پس شما هم لطفا بیایید و ما رو راهنمایی کنید که توی این فرصت باقی مونده بهترین استفاده رو داشته باشیم.

منتظر حضورتون هستم بچه های بیوتکنولوژی پزشکی!! :bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

foroozan

New member
منم برای درسام برنامه ریزی کردم ولی اصلا حوصله ی برنامه هامو ندارممممممم
سختههههههههههه
هرروز..........

rahaaa

New member
من واقعام بریدم،هرچی خوندم فراموش کردم ، حس میکنم خنگ شدمممممم

biomar

New member

رها درک میکنم شدید!
درس ها ناباورانه فرار هستن!!
من میکروب و زیست رو دو دور خوندم!
اما باز خیلی چیزا یادم میره
برای میکروب که هیچی... دور سومم، یه فصل میخونم یک فصل تست میزنم، چند روز دیگه تموم میشه.
ولی در کمال تعجب وقتی برمیگردم فصل اول یا حتی یک فصل قبل هیچی یادم نیست یا اینکه ویژگی ها رو با هم قاطی میکنم! بدیش اینه که توی تست زدن قاطی میکنم چون خیلی خوندم و مغزم پره فکر میکنم بلدم و غلطام زیاد میشن!
همه ی سوالات و مطالب خیلی برام آشناست ولی مسلط نیستم!! نمیدونم چند بار دیگه باید خوند تا مسلط شدن!؟!؟!؟
درسی مثل میکروب اصلا مفهومی نیست ، فقط حفظیاته. فقط.
وضع زبان و سلولیم بهتره. شیمی هم یه دور پخش و پلا خوندم!
با تمام این احوال!
40 روز مونده! این 40 روز خیییییییییییییلی مهمه بچه ها! همین 40 روز میتونه ما رو مسلط کنه! پس نا امید نباشیم! با تمام توان تلاش کنیم!

باز هم بیایید و بگید چه خبرا!؟

یه سوال هم دارم کسی موسی بهری داره؟
من مورای و جاوتز رو خوندم.
ولی موسی بهری از کتاب رحیمی، بهادر،جاوتز،مورای،زینسر، واکر و یکی دو تا کتاب دیگه سوالاش رو طرح کرده و من خیلی کم میارم توی تستا! ینی واقعا تسلط به همه ی این کتابا لازمه!؟

bacillus.bs

New member
سه دور خوندييييييييي:5:
من هنوز دوره اولمم كامل نشده با اين كه رشتم ميكروبههههههه:25r30wi:
چه دل خوشي دارم من:4d564ad6:

بانو

New member
منم دارم میخونم هر وقت مسلط شدم خبرتون میکنم :4d564ad6:

بانو

New member
به منظر من برا میکروب تسلط به مورای جاوتز بیشتر سوالارو میشه زد وشمام باید اینقد میکروب بخونی و خلاصه داشته باشی که بشه ملکه ذهنت (حالا من خودمم نیستم :smiliess (3):)
مدام بخونی و روزای آخر فقط تست مرور کنی که اینم خودش برا هر درسی ی نوع مروره :smiliess (3):

بانو

New member
خنگ نشدین فقط نیاز به جمع بندی داریم همه وضعمون اینه اونوقت میفهمید چقد خوندی شما :smiliess (3):

biomar

New member
آخه دیگه چقدر باید بخونمممممممممممم؟!؟!؟ :14:
بدون تمرکز هم نخوندم خنگ هم خو نیستم!!! مشکل اینه که مطالب همه هم تیپ و شبیهن و همش اسم و ... با بقیه درسا این مشکلو ندارم اما میکروب واقعا پر از جزئیات شبیه به همه. :1dco2x0p1lilzhfpg1t

خو من نمیدونم که موسی کیه!!! :25r30wi:
درسنامه ی جامع میکروب شناسی پزشکی تالیف موسی بهری! با همکاری ده بیست نفر دیگه!!!
فقط از سیستماتیک باکتری هاست مطالب عمومی نداره. اول هر فصل یک توضیح خیلی خلاصه داده و همه ی اون کتابایی که گفتم رو پوشش میده. زیر هر قسمت هم نوشته از چه کتابیه.
بعد یه تعداد تست تالیفی و بعدشم یه تعداد تست از آزمون ها.
پاسخنامش تشریحیه و بازم زیر هر توضیحی نوشته از کدوم کتابه.
کتاب بدی نیست ولی از نظر تستی بودن خیلی هم درست حسابی نیست به خصوص که بیشتر سوالاش تالیفین.
یه ضمیمه هم آخرش داره که پر از جداول کتابهای واکر و جاوتز و مورای و زینسر و ... . با احتساب ضمیمه 700 صفحست.
اینم لینکش
درسنامه جامع میکروب شناسی پزشکی,موسی بهری ,انتشارات خسروی با همکاری نشر دیباج
من اینو ترجیح دادم به iqb چون سلولیشو خریدم ولی نخوندم افتضاح بود.

در ضمن من فکر نمیکنم مورای و جاوتز کافی باشن... از زینسر و واکر هم سوال بوده. اما خب این دو تا رو مسلط باشی 50 درصد میتونی بزنی حداقل. مسلط ها!
:thanks:

sefidrooze

New member
جاوتزو که بنداز دور.......البته یه دور حتما باید بخونی منظورم از دور انداختن اینه که نسبت به مورای و واکر خیلی خیلی سادس قسمت سیستماتیکش
کلیاتشو که باید بخونی سال پیش بچه های بیوتک سوالای میکروبشون خفن بود ما توش میموندیم وای به حال اونا............ به هر حال هر رشته ای باشین هر ضریبی باشه باید رفرنس خوند ما میکروبا درس اصلیمون ضریب 3 هست بقیه 1 ولی من برای هموون 1 ها هم رفرنس خوندم جاوتزو روخوانی کنین.مورای سوال خیزه.........واکر قسمت پاتوژنزش خیلی قویه...........جاوتزرو به تنهایی 20 درصد هم نمیتونی بزنی باید مطالب همه کتابا به هم وصل بشن

Taraa

Well-known member
جاوتزو که بنداز دور.......البته یه دور حتما باید بخونی منظورم از دور انداختن اینه که نسبت به مورای و واکر خیلی خیلی سادس قسمت سیستماتیکش
کلیاتشو که باید بخونی سال پیش بچه های بیوتک سوالای میکروبشون خفن بود ما توش میموندیم وای به حال اونا............ به هر حال هر رشته ای باشین هر ضریبی باشه باید رفرنس خوند ما میکروبا درس اصلیمون ضریب 3 هست بقیه 1 ولی من برای هموون 1 ها هم رفرنس خوندم جاوتزو روخوانی کنین.مورای سوال خیزه.........واکر قسمت پاتوژنزش خیلی قویه...........جاوتزرو به تنهایی 20 درصد هم نمیتونی بزنی باید مطالب همه کتابا به هم وصل بشن

:5::5:

:ph34r-smiley:

پ عاغا خدافظ تا سال دیگه :smiliess (10):

sefidrooze

New member
چرا عسلم چرا تارا بخووووووووووووووووووووون
شاید سالا دیگه در دانشگاه پزشکی رو بستن
44 روز دیگه مونده.................44 رووووووووووووووووووووووووووووز
بچه انسان هم در شکم مادرماه اخر رشد و نموش بیشترو بهتره
بخووووووووووووووووووووووووون

Taraa

Well-known member