مترجم شدن....

dr raha.y

New member
سلام دوستان.کسی هست جواب سوال من رو بدونه؟؟یکی که اوضاع زبانش خوبه برای ترجمه متن بهتره چیکار کنه؟ترجمه تخصصی نه .در حد معمولی چه کتابی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟؟کسی میدونه؟؟؟

mohsen_1368_m

New member
سلام دوستان.کسی هست جواب سوال من رو بدونه؟؟یکی که اوضاع زبانش خوبه برای ترجمه متن بهتره چیکار کنه؟ترجمه تخصصی نه .در حد معمولی چه کتابی میتونه بهم کمک کنه؟؟؟؟کسی میدونه؟؟؟

سلام
تجربه نشون داده ترجمه اگه تخصصی رشته خودتون با شه بهتر تا عمومی.
برای ترجمه هم باید گرامر و لغت تون خوب باشه ضمنااز کتاب های ریدینگ هم استفاده کنید.

کلیک کنید!

bakhshi

New member
salam
kasi hast be man komak kone
man zabanam aslan khub nist va mikham baraye sale 93 azmun bedam
kasi hast be man bege man che juri bayad shoru konam.?!!

mohsen_1368_m

New member
اگه می تونید حتما کلاس تقویت ریدینگ برید.
شما برای آزمون ارشد باید لغات 504 واسنشیال باید کامل بخونید
اگه تو حفظ کردن لغت مشکل دارید حتما از جعبه لایتنر استفاده کنید(معجزه می کنه!)
و مهارت های مربوط به ترجمه لغات از روی ریشه کلمات و پسوند وپیشوند یادبگیرید.

mehrshad

New member
az essential word shoru konid.jelde khakestari dare.bad 504 vazhe ro bekhunid
va barae ghavanine tarjomaro kelas berid.intori damane loghatetun bala mire.motune toefl ro ham bekhunid.

mj1919

New member

کلاس دکتر آموخته رو توصیه می کنم
اگه تهران هستید و دوست دارید، در کلاس های حضوری شرکت کنید،
اگر نه با یک سرچ هم فایل صوتی کلاسهاش و هم جزوه ی کلاسهاش برای دانلود هست، خودش گفته راضیه هرکی بخواد تکثیر کنه،

mehrshad

New member
bakhshi jan man kelasi naraftam.ama ba khundane ketab va matn readingam rah oftad.loghat harchi mitunid bekhuid.ketabae toefl ham ziade.tu zaban kadeha va ketab forushia pore

dr raha.y

New member
کلاس دکتر آموخته رو توصیه می کنم
اگه تهران هستید و دوست دارید، در کلاس های حضوری شرکت کنید،
اگر نه با یک سرچ هم فایل صوتی کلاسهاش و هم جزوه ی کلاسهاش برای دانلود هست، خودش گفته راضیه هرکی بخواد تکثیر کنه،

mercii.estefade az rahnameet

بالا