آزمون دکترای 92 بیولوژی تولید مثل

mari.j

New member
بچه ها اینجا کسی هست که بخواد دکترای بیولوژی تولید مثل امتحان بده؟ یا کسی که قبلا قبول شده باشه؟ میخوام کمی اطلاعات بگیرم.

نوتر

New member
سلام دوست عزیز. عاغا یکاری کن همه بچه هایی که میخوان امسال دکترا بدن اینجا جمع شن. بابا خسته شدیم عین روح سرگردان همش این تاپیک اون تاپیک رفتیم.:sad:

Artmis.a

New member
ممنون. مگه دستم به اون ستایش نرسه.واقعا خیلی خیلی یهویی رفت . اصلا انگار نه انگار تاپیکی داره. بیایم گزارش کنیم هر روز؟؟؟

اوکی خوبه

ولی یکی باید برای من برنامه ریزی کنه فکر کنم من برنامه ریزی بلد نیستم البته یه سری کارهای جانبی هم دارم.

چیکار کنیم زور باید بالا سرمون باشه واسه درس خوندن! دهه شصتییم دیگه!:p

نوتر

New member
اوکی خوبه

ولی یکی باید برای من برنامه ریزی کنه فکر کنم من برنامه ریزی بلد نیستم البته یه سری کارهای جانبی هم دارم.

:25r30wi: باشه دهه شصتی هر وقت اومدی منم میام گزارش میدم.:smilies-azardl (181 فک کنم ساعتی باشه بهتره. یعنی گزارش ساعتی دروس.

mari.j

New member
آرتمیس شما دکترای سلولی علاقه دارین؟ از رشته علوم سلولی کاربردی خبر دارین؟

mari.j

New member
اوکی خوبه

شما به دکترای سلولی علاقه دارین؟ از رشته علوم سلولی کاربردی خبر دارین؟

mj1919

New member
شما به دکترای سلولی علاقه دارین؟ از رشته علوم سلولی کاربردی خبر دارین؟

بلی

ولی از رشته ی علوم سلولی کاربردی اطلاعی ندارم.

راجع بهش تحقیق میکنم اطلاع میدم.

یک رشته ی دکتری توی وزرات بهداشته، امسال برای اولین بار دانشگاه تهران گرفت!
دوستم با اینکه 1 هفته خونده بود، رفت مصاحبه! (چون سال اول بود شاید خیلی ها اطلاع نداشتند، یا اینکه سوالها ساده بود، چون بهداشت، که زیست شناس سلولی نداره!)
در هر صورت من آینده ی خوبی توش می بینم، توصیه می کنم این رشته رو هم در نظر بگیرید!
چون فقط تهران می گیره و سال اول دومش هست، احتمال خیلی زیادی بورس میگیره، برای خودش!

Artmis.a

New member
یک رشته ی دکتری توی وزرات بهداشته، امسال برای اولین بار دانشگاه تهران گرفت!
دوستم با اینکه 1 هفته خونده بود، رفت مصاحبه! (چون سال اول بود شاید خیلی ها اطلاع نداشتند، یا اینکه سوالها ساده بود، چون بهداشت، که زیست شناس سلولی نداره!)
در هر صورت من آینده ی خوبی توش می بینم، توصیه می کنم این رشته رو هم در نظر بگیرید!
چون فقط تهران می گیره و سال اول دومش هست، احتمال خیلی زیادی بورس میگیره، برای خودش!
آخ جون خخخخخخخخخخخخخ
خوب انوقت چه فرقی با سلولی مولکولی داره؟
مدرک زبان باید آماده باشه تا قبل کنکور؟:sad:
منابعشو میدونید؟

mj1919

New member
آخ جون خخخخخخخخخخخخخ
1-خوب انوقت چه فرقی با سلولی مولکولی داره؟
2-مدرک زبان باید آماده باشه تا قبل کنکور؟:sad:
3-منابعشو میدونید؟

1 و 3 رو نمی دونم می تونید نمونه سوالهای پارسال رو تهیه کنید، و دفترچه رو ببینید
2 بله، موقع ثبت نام، یعنی طرفای مهر

Artmis.a

New member
الان فروردینه! :smiliess (15): شیش ماه دیگه ست آزمون !

واسه من نمیشه...:sad:

نگفتم واسه بقیه که!
11619_3550.gif

n4zl1

New member
بچه ها اینجا کسی هست که بخواد دکترای بیولوژی تولید مثل امتحان بده؟ یا کسی که قبلا قبول شده باشه؟ میخوام کمی اطلاعات بگیرم.
من امسال شرکت کردم کتبی و مصاحبم خوب بود. امسال کمی آزمون واسه همه سخت بود میانگینه من 63 شده ولی هنوز نتایج نیومده.

نفیس

New member
بچه ها منم پایه ام...کاش می شد موضوع تاپیک را عوض کرد همه رشته ها می آمدند و شرکت می کردند...

n4zl1

New member
بچه ها منم پایه ام...کاش می شد موضوع تاپیک را عوض کرد همه رشته ها می آمدند و شرکت می کردند...

این تاپیک تو انجمن بیولوژی تولید مثل اومده. شما می تونین واسه هر رشته تو انجمن خودش تاپیک باز کنین. چون شرایط رشته ها متفاوته با هم.

sina98

New member
سلام
یه متخصص بیولوژی تولید مثل چیکارا میتونه بکنه
بازار کارش چه طوریه

بالا