منابع

epi_info

New member
از دوستان عزیزی که امسال در کنکور وزارت بهداشت در رشته اپیدمیولوژی و با هر رتبه ای پذیرفته شده اند خواهش مندم منابعی که از آن برای مطالعه استفاده نموده اند را در اختیار سایرین قرار دهند. چرا که همگی ما وظیفه داریم در صورتی که به قله ای صعود می کنیم دست دیگران را هم گرفته و با خود ببریم. لذا استدعا دارم فرهنگ تک تازی را که بسیار در بین دانشجویانی که در کنکور پذیرفته می شوند اپیدمی شده است را کنار بگذارید و حداقل سعی کنیم همانند کشورهای پیشرفته فرهنگ کارتیمی(teamwork) را جایگزین محافظه کاری های بچه گانه کنیم.
با تشکر

fnpsh

New member
سلام.واقعا شایسته این قبولی بودی.برشما مبارک باشد و اروز میکنم در مقاطع بعدی هم سربلند باشی.به روحیه و مرام شما درود و افرین می گویم جوانمرد.

epi_info

New member
جهت اطلاع رسانی عرض می کنم که با تلاش بنده و دوستان کتابی تحت عنوان " بانک آزمون اصطلاحات اپیدمیولوژی" منتشر شده است. به دلیل اینکه تنها در این درس یک کتاب کمک اموزشی و البته قدیمی موجود بود، سعی شد با همکاری دوستانم، در قالب یک کتا تست و با پاسخ های تشریحی-آموزشی، اصطلاحات دشوار اپیدمیولوژی را که معمولا برای دوستان کارشناس که قصد کنکور ارشد را دارند کمی سنگین است را ساده سازی کنیم. این کتاب بر پایه رفرنس وزارت بهداشت و معتبرترین کتب بین المللی تکس موجود در رشته اپیدمیولوژی که در دانشگاههای معتبر دنیا از جمله ucla، جان هاپکینز و ... تدریس می شود، بنا شده است. امیدوارم این کار در جهت رسیدن دوستان به پیشرفت های تحصیلیشان کمک کننده باشد. . لازم به ذکر است که این کتابا برای ما سود مالی خاصی در بر نداره و اگر اینجا عکسش رو گذاشتم صرفا به دلیل اینه که خوندنش واقعا به درک بهتر اصطلاحات و اصول اپیدتتون کمک خواهد کرد
bankazmonepid-copy-3.gif

آخرین ویرایش:

mhn

New member
سلام ،اين كتاب چجوري ميشه تهيه كرد،قيمتش چقدره؟ناشرش كيه؟

epi_info

New member
سلام ،اين كتاب چجوري ميشه تهيه كرد،قيمتش چقدره؟ناشرش كيه؟
تو کتاب فروشی ها باید باشه. اینترنتی هم میشه سفارش داد از سایت انتشارات جامعه نگر ‫گورديس - بيگل هول - شايع - مازنر - كتاب- ارشد اپيدميولوژي- آناليز آماري- شايع واگير‬ . همین علوم پزشکی دات کام هم یه چند وقت دیگه خواهد آورد

بالا