help!!!

mahsa.f

New member
سلام دوستان عزیز. راجبه درس زبان راهنماییم کنید. لزگی بخونم یا 504؟ آخه من زبان عمومیم ضعیفه:sadsmiley:

diaco1363

New member
سلام دوستان عزیز. راجبه درس زبان راهنماییم کنید. لزگی بخونم یا 504؟ آخه من زبان عمومیم ضعیفه:sadsmiley:

:21:عزیزم با این وقتی که مونده به نظرم فقط لغات عمومی رو بخونی با گرامر بهتره.504 بخوای کامل بخونی باید عمومی رو خوب بلد باشی و وقتم داشته باشی.من خودم این کار رو کردم.

shoeleh.

New member

سلام عزیزم. بنظر من اگه بتونی 200 صفحه از لزگی رو بخونی عالیه تا اینکه بخوای 504 بخونی. گرامر هم نیازی نیست بخونی ........:bunnyearsmiley:

شادیا

New member

کتاب لزگی کتاب خیلی خوبیه اما وقت گیر...
تا اونجایی که من میدونم برای ارشد وزارت بهداشت نیاز به خوندن گرامر نداری فقط باید زبان عمومیت را قوی کنی
شنیدم هر کس بتونه زبان بالای 25 بزنه به موفقیتش خیلی کمک میکنه...

sanan

New member
سلام . لطفا در مورد کتاب لزگی به من اطلاعات بیشتری بدین . چه کتابیه ؟ کجا میتونم بخرم ؟ چقد مفیده ؟ ممنون

شادیا

New member
سلام . لطفا در مورد کتاب لزگی به من اطلاعات بیشتری بدین . چه کتابیه ؟ کجا میتونم بخرم ؟ چقد مفیده ؟ ممنون

سلام دوست خوبم
کتاب لزگی در اصل اسم کاملش اینه :
"درسنامه جامع ارشد علوم پزشکی" مولف: امیر لزگی

یه سری مهارت رو بهت یاد میده درباره چه جور خوندن و تست زدن در امتحان وزارت بهداشت
اگه میخونی همشو بخون و وقت هم براش بذار
کتاب نسبتا حجیمی هستش
آخرش هم نمونه سوالای چندین سال از امتحانای وزارت بهداشت رو داره
موفق باشی

melinaa

New member
سلام وبا عرض معذرت.یه مساله فیزیک داشتم .و فوری هم جوابشو میخوام.اگه ممکنه لطفا کمکم کنید.واقعا ممنونتون میشم.
مساله>>فشار درون یک حباب گاز در آب در 20 درجه سلسیوس را بیابید.اگر فشار آن 760 torr و شعاع حباب 0/04 cm باشد کشش سطحی آب 73 میلی نیوتون بر متر است.
راهنمایی:در حل مساله تبدیل واحد واقعا مهم است.و از معادله لاپلاس استفاده شود.
1atm:760 torr
نکته:فشار بیرون را 1 اتمسفر در نظر بگیرید.

خیلی ممنون میشم اگه کمکی بود برام انجام بدید...:rose:

..RANA..

New member
لزگی بخون ..... اونو که یاد داشته باشی هم عمومی هم اختصاصیت ok میشه .....

بالا