داروخانه

لیلا68

New member
سلام دوستان کسی خبر داره چه جور و با مدرک مامایی میتونم داروخانه تاسیس کنم برا خودم؟
ممنون

varia

Well-known member
سلام دوستان کسی خبر داره چه جور و با مدرک مامایی میتونم داروخانه تاسیس کنم برا خودم؟
ممنون

شما به سه صورت ميتونيد صاحب دارو خانه شويد:
1) دوباره كنكور بديد و داروسازي قبول شيد!
2) يك دارو خونه رو با ژرداخت هزينه بخريد و بعد برا اون يك داروساز استخدام كنيد
3) بريد ببينيد كدوم شهر ياشهرستان بسيار دور افتاده داروخانه نداره درخواست بديد و اگه امتيازشو آورديد بهتون مجوز تاسيس ميدن!كه بنظرم محاله امروزه همچين جايي پيدا كنيد
.

نوتر

New member
ممنون
ببخشید شما اول بگین چه جوری یه دکتر داروساز میتونه مجوز داروخونه بگیره منم به شما بگم شما با رشته ی دیگه چه جوری میتونید مجوز بگیرید:riz304:

saniiii

New member
اگه دکتری تخصصی داروسازی رو داشته باشی ولی پایه داروسازی نداشته باشی امکان تاسیس داروخونه وجود داره؟!

Hobbit

New member
سلام.اگه دکترای تخصصی داروسازی بگیریم ولی با پایه ی غیر داروسازی(مثلا سم شناسی)آیا میشه مجوز داروخونه گرفت؟میشه؟نمیشه؟هیچ کدام؟همه ی موارد؟؟لدفن جوابمو بدین برام مهمه:bunnyearsmiley:

Hobbit

New member
سلام.اگه دکترای تخصصی داروسازی بگیریم ولی با پایه ی غیر داروسازی(مثلا سم شناسی)آیا میشه مجوز داروخونه گرفت؟میشه؟نمیشه؟هیچ کدام؟همه ی موارد؟؟لدفن جوابمو بدین برام مهمه:bunnyearsmiley:

راستی با ارشد سم شناسی دکتری داروسازی هسته ای بگیریم بازم امکان گرفتن مجوز نیس عایا؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

eeeeeeehsan

New member
راستی با ارشد سم شناسی دکتری داروسازی هسته ای بگیریم بازم امکان گرفتن مجوز نیس عایا؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t
نه نمی تونید.
عاقلانه ترین و به صرفه ترین کار خرید داروخونست، چون اینقدر داروساز زیاد شده که باید چندین سال توی نوبت بمونید.
با 300 تومن یه داروخونه (مجوز) بخرید و یه مسئول فنی بذارید. برجی 2 تومن میگیره روزی 2 ساعت وای میایسته تو داروخونتون.

بالا