آزمون جامع علوم پایه دندانپزشکی شهریور 92 نظرات شرکت کنندگان

kourosh1980

New member
سلام
آزمون چیکار کردین؟
نظرتون در مورد کلید چیه؟
نمره تون چند شد؟
...

شرکت کنندگان امتحان علوم پایه دندانپزشکی در همین تاپیک نظراتشون رو بگن: آزمون جامع علوم پایه دندانپزشکی شهریور 92

شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه شهریور92 رشته های پزشکی و داروسازی و آزمون پیش کارورزی از طریق لینهای زیر می تونند نظراتشون رو مطرح کنند:
1: شرکت کنندگان امتحان علوم پایه پزشکی به این لینک مراجعه کنند: (نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه و پره انترنی شهریور 92)
2: شرکت کنندگان امتحان علوم پایه داروسازی به این لینک مراجعه کنند: نظرات شرکت کنندگان آزمون جامع علوم پایه داروسازی شهریور 92
3: شرکت کنندگان امتحان پیش کارورزی(پره) به این لینک مراجعه کنند: نظرات شرکت کنندگان آزمون پره انترنی(پیش کارورزی) شهریور

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: medical

proxima

New member
man beyne 112 ta 117 shodam chun chand ta az sola ro yadam nabud chi zadam. vali xeyli emtehan saxt bud zhenetic o phizik k man 2-3tash ro balad budam
yani base chand mishe???? pas mishim????:smiliess (11)::smiliess (12)::14:

masoume21

New member
manam khoda kone pas sham nomram balaye 100 shod ama chandata ro yadam nabud
taze nemidounestam emsal tedade soala enghadr motefavete

دکتر سحر

New member
سلام!
من که اصلا یادم رفت با اجازتون بزنم تو پرسشنامه!! عملا یادم نمونده بود دقیق که برم چک کنم! :21: ولی مطمینم سخت تر بود! تازه دانشگاه ما طرح نوین بود!! :14: توی پرانتز جلوی آزمون علوم پایه دندانپزشکی نوشته بودن طرح نوین!!! شانسم نداریم که! کلی چیش با معمولی فرق داشت!! مثلا مال ما جنین و بافت و آناتومی دهان دندان نداشت :((( !! امیدوارم همه پاس بشن...:dadad4:

nazila b

New member
سلام بچه ها من اسفند میخوام علوم پایه دندانپزشکی امتحان بدم ... کسی اینجا هست بدونه ضرایب دروس ازمون علوم پایه دندانپزشکی به چه صورتی هست ؟؟ اگه تجربیاتتون رو در اختیارم بگذارین ممنون میشم :smiliess (1):

89elmira

New member
سلام من دانشجو لیسانسم میخاستم بپرسم هیچ راهی نداره که ازمون علوم پایه دندون بدم بیام دندونپزشکی؟ازمون لیسانس به پزشکی داریم اما لیسانس به دندون پزشکی پی دارییییییییم؟!!!!!!!!اگر جو
اب بدین به زندگی امیدوارک کردین
مرسیییییییییییییییی:thumbsupsmileyanim:

sdesfand

New member
من خودم شهریور امتحان دادم واقعا سخت بود ولی میگن اسفند سخت تر بوده انگار

امیر21

New member
چرا سوالات دندانپزشکی شهریور 92 دوبخش دندنپزشکی قدیم و جدید داشت؟؟؟؟ یکی کمکم کنه.. اسفند 93 علوم پایه دارم و الان متوجه این موضوع شدم!!!!! کممممممک!!

moheb

New member
زیاد خودتو نگران نکن
منظورش همون شیوه ی نوین هست که میری سرکلاس استاد آناتومی میاد یه بخشی رادرس میده بعدش استاد بافت میاد بافت همون بخش را درس میده بعد آسیب شناسی و....
ببین دانشگاهتون شیوه نوین هست یا قدیم
دانشگاههایی مثل شهید بهشتی و چندتا دانشگاه دیگه دارند شیوه نوین درس میدن.

بالا