پره انترنی اسفند91

memor

New member
مرسي مديكا ل عزيز،،منم درسم تموم شده يك سال پيش .ولي چون ايران درس نخوندم بايد امتحاناي اينجارو بدم!تابستون علوم پايه رو دادم،الانم نگرانم كه چي ميشه!!

foroozan

New member
واقعا خوشبحالتون که این رشته رو خوندین یادارین میخونین واقعا یکی از آرزوهام بود تحصیل تو این رشته:sad:

taze_wared

New member
مرسي مديكا ل عزيز،،منم درسم تموم شده يك سال پيش .ولي چون ايران درس نخوندم بايد امتحاناي اينجارو بدم!تابستون علوم پايه رو دادم،الانم نگرانم كه چي ميشه!!

سلام منم خارج خوندم ولی ما علوم پایه نداشتیم فقط پره اونم جواباشو چک کردم با نمونه یی که تو سایت گذاشتن قبولم ولی‌ نمرم ۱۲۰ هست که اصلا راضی‌ نیستم حقم ۱۶۰ بود ولی‌ کمیش هم تقصیر خودم بود که تو وارد کردن جوا با به ورقه پاسخ نامه کند عمل کردم کمی‌ هم هل شدم چون به نظرم خیلی اسون بود البته معلوم نیست که جواب پیرینتی کی میاد

vahidsabab

New member
پره امسال نسبت به اسفند 90 سخت تر بود ولی در کل اسون بود ، خوب حالا کسی خبر داره نتیجه ها کی میاد ؟؟؟

memor

New member
سلام كسي ميدونه ايا ارفاق ميشه يا نه؟ من ٩٣ شدم .چرا بچه هايي كه پره امتحان دادن نميان بگن وضعيت نمرها چجوريه !!!!چه تعدادي ٩٠تا ١٠٠ هستند؟؟

memor

New member
سلام ،شما ميدونيد تتيجه كي مياد؟و ايا ارفاق ميشه،؟

memor

New member
پره امسال نسبت به اسفند 90 سخت تر بود ولی در کل اسون بود ، خوب حالا کسی خبر داره نتیجه ها کی میاد ؟؟؟

شما ميدونيد كليد نهايي كي مياد؟ايا ارفاق ميشه؟همه امتحانو بالاي ١٠٠ دادن ؟؟؟؟؟

memor

New member

vahidsabab

New member

کلید نهایی رو نمیدونم در مورد ارفاق اطلاعی ندارم ولی 95 تا اگه زده باشی احتمالا با ارفاق پاس میکنی ، هیج امتحانی نیس که همه بالای صد بدن که ولی خوب نسبت به اسفند سال قبل مشکل تر بود ولی نه اینقدری مشکل باشه که نشه پاس کرد .

سخت میخوای شهریور 90 خیلی سخت بوده !

memor

New member
مرسي از راهنمايي تون،ارفاق بستگي داره چقدر پايين ١٠٠ زدند!!توي دانشگاهتون و دانشگاهاي ديگه اطلاع ندارين چه تعدادي بين ٩٠ تا ١٠٠ هستند؟؟؟؟؟؟؟من خودم متاسفانه چون جام جلوي در wcبود تمركزم رو از دست داده بودم و وقت كم اوردم.......!!!!

vahidsabab

New member
مرسي از راهنمايي تون،ارفاق بستگي داره چقدر پايين ١٠٠ زدند!!توي دانشگاهتون و دانشگاهاي ديگه اطلاع ندارين چه تعدادي بين ٩٠ تا ١٠٠ هستند؟؟؟؟؟؟؟من خودم متاسفانه چون جام جلوي در wcبود تمركزم رو از دست داده بودم و وقت كم اوردم.......!!!!

داداش من از روز امتحان دیگه سراغشو از کسی نگرفتم چیزی که تموم شد رفت دیگه ارزش پیگیری نداره ، شب عیدی اعصاب خودت رو با تمرکز روی این موضوعات خراب نکن ! چند روز دیگه صب کن احتمالا هفته دیگه میاد

n-n

New member
سلام.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنین که برای پره انترنی بهتره از چه منابعی استفاده کنم و چطور باید براش آماده شد

dr.maral

New member
سلام دوستان
من از این ترم استاجر میشم میخواستم راهنماییم کنین چه جوری بخونم که پره رو خوب بدم
خواهشا اسم کتابایی که خوندین رو هم بگین

dr.d

New member
سلام كسي ميدونه ايا ارفاق ميشه يا نه؟ من ٩٣ شدم .چرا بچه هايي كه پره امتحان دادن نميان بگن وضعيت نمرها چجوريه !!!!چه تعدادي ٩٠تا ١٠٠ هستند؟؟

salam manam 92 zadam.saxt bood b nazaram.doa konin ezafe konan.

بالا