نکات مهم نوزادان

لیلا68

New member
:smilies-azardl (113سلام
دوستان اگه موافق باشین این سری هم نکات مهم نوزادان رو بنویسیم مثل دفعه های پیش که دوستان نکات بارداری و بهداشت رو نوشته بودن :28:

آخرین ویرایش:

parnia

New member
خیلی خوبه اینجوری...منم موافقم...ولی من تایپ کردن زورم میاد:dadad4: :ph34r-smiley:

لیلا68

New member
دوست خوبم اگه یه به نکات مهمی که بچه ها واسه بارداری و بهداشت تدرست کرده بودن نگاه کنی میبینی اونا چه قدر زحمت کشیدن و ارزش داره
تحمل روزهای سخت بهای روزهای خوب است.

آخرین ویرایش:

obstetrician88

New member
سلام بچه ها
نکاتی از نوزادا میزارم به صورت عکس

اګر بد بود ببخشید
فصل۹۵ حاملګیهای \ر خطر از نلسون
46837239920291962469.jpg

25621137442626152854.jpg

02850112165412146086.jpg

آخرین ویرایش:

midwif.mah

New member
سلام بچه ها دست گلتون درد نکنه.خیلی عالیه.اما میشه خواهش کنم تایپ شده بذارید؟؟؟؟؟؟اخه بابا چشمم کورید......:heart::riz513:

obstetrician88

New member
سلام بچه ها دست گلتون درد نکنه.خیلی عالیه.اما میشه خواهش کنم تایپ شده بذارید؟؟؟؟؟؟اخه بابا چشمم کورید......:heart::riz513:

عزیزان این عکس ها را در کامپیوترتون ذخیره کنید هرگاه میخواهید بخونید زوم کنید.........من امتحانش کردم خیلی واضح بوده........امتحان کنید

parnia

New member
سلام به همکارای عزیزم.خسته نباشید...:bunnyearsmiley:

الان داشتم این تاپیکو نگاه میکردم، ایده جالبی بود...اگه با عکس گذاشتن براتون سخت نیست منم خلاصه نویسی های مفیدی دارم...که شاید به دردتون بخوره...از فصل 7 ویلیامز همه فصولو خلاصه دارم تا پایان جلد 2...اگه دوس دارین و خوندنش براتون سخت نیست میذارم...:heart:

Sevda68

New member

الان داشتم این تاپیکو نگاه میکردم، ایده جالبی بود...اگه با عکس گذاشتن براتون سخت نیست منم خلاصه نویسی های مفیدی دارم...که شاید به دردتون بخوره...از فصل 7 ویلیامز همه فصولو خلاصه دارم تا پایان جلد 2...اگه دوس دارین و خوندنش براتون سخت نیست میذارم...:heart:
سلام parnia ی عزیز. آره اگه بذاری خیلی خوب میشه . ممنون میشم .
راستی من عضو جدیدم و تازه دارم واسه درس خوندن شروع میکنم . امیدوارم زیاد دیر نشده باشه

obstetrician88

New member

سلام دوست من ږږږما همه خوشحال میشویم به هم کمک کنیم
هرچه از دوست رسد نیکوست
ممنونیم
اګر زحمتی نیست برامون بزارید

- - - Updated - - -

41414314898887553902.jpg

obstetrician88

New member

سلام دوست من ږږږما همه خوشحال میشویم به هم کمک کنیم
هرچه از دوست رسد نیکوست
ممنونیم
اګر زحمتی نیست برامون بزارید

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

19957455129589344415.jpg

76969052299420471647.jpg

midwif.mah

New member
سلام دوستای خوبم از زحمات همتون ممنونم.بچه ها من سوالای کنکور91_92رو که نگاه میکردم تو نوزادانش دو تا سوال اول کودکان بود.اونم رشد ونمو کوکان.میشه خواهش کنم یه نفر از کتاب خونه دانشگاهش یا بیمارستانی که کار میکنه.مخصوصا اونایی که سال اخری اند وهنوز دانشگاهشون تموم نشده یا اونایی که طرحی اند وتو بیمارستان کار میکنند وشایدتو کتاب خونه بیمارستان به این کتاب دسترسی داشته باشند.فصل رشد و نمو کودک رو از روی کودکان نلسون عکس بگیره و تو سایت بذاره.به خدا کلی دعاش میکنم. :heart:

midwif.mah

New member
بعدشم یه سوال بود در مورد نحوه شیردهی در کودکان بیمار.تو اون سوال پوزیشن صحیح شیردهی رو تو بچه های شکاف کام خواسته بود.اگه کسی در مورد انواع پوزیشن های شیردهی و موارد کاربرد هر کدومشون مطلب وخلاصه ای داره لطفا با بقیه شریک بشه.ممنونم
:heart:

parnia

New member
وضعیت گهواره ای : رایجترین روش شیردهی

وضعیت گهواره ای متقاطع : در نوزادان کوچک و مادرانی که شقاق پستان دارند

وضعیت زیربغلی : برای پستانهای بزرگ و یا نیپل صاف یا فرورفته

وضعیت دانسر (dancer -hand
): برای نوزادان دچار شکاف کام و لب و سندرم داون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mw.ashel

شفيع

New member
از آنجایکه بنده علاقه شدید به رشته مامایی و پرستاری دارم لذا در ان مباحث شرکت خواهم کرد البته مباحثتونو میخونم فقط ههههههههههه

بالا