برنامه ريزي گروهي تمامي رشته هاااا

bacillus.bs

New member
هر كسي دوست داشت برنامشو براي اين سه ماه اين جا بنويسه تا دلگرمي باشه براي بقيه تا ساعت مطالعتونو افزايش بدند
مثلا شنبه
6-7:40 زبان
8-9:40باكتري
10-1140 ويروس
.
.
.
يا اين كه روي يه برگه بنويسيد ازش عكس بگيريد و بعد عكسشو اين جا بزاريد
توي اين ماههاي اخر بايد بهم دلگرمي و روحيه بديم تا ساعت مطالعمون بالا بره با هر روشي

bacillus.bs

New member
خوب برنامه هاتونو اين جا بنويسيد ديگه هر روز از چه ساعتي تا چه ساعتي چي مي خونيد

mw.ashel

New member
barnamehrizi-300x225.jpg

وقتی فعالیتهای روزانه را از قبل برنامه ریزی کنید، شروع کردن و ادامه دادن به کارها برایتان آسان تر میشود ، کارتان سریع تر و راحت تر از همیشه پیش می رود، احساس قدرت و توانائی بیشتری می کنید و نهایتآ توقف ناپذیر می شوید.:a2d3:

منبع : کتاب قورباغه را قورت بده

mw.ashel

New member
من فعلا تا آخر تیر میخوام فقط 504 رو تموم کنم....نصفشو تا الان خوندم...

هر روز سعی کن بخونی تا برات تبدیل بشه به یه عادت و بعدش خواستی درس تازه رو شروع کنی اول قبلی رو مرور کن و بعدش برو سراغ درس بعدی و به خاطر اینکه بیشتر وقت آدما هدر میره فلش کارت تهیه کن و همیشه همراهت داشته باش

Maryam.A

Well-known member
به نظر من خوبه از اول هفته تا 5شنبه برنامه ریزی باشه برا مطالب جدید
آخر هفته تست و دوره باشه یعنی جمعه
اونایی که می تونن هر روز درس دیروزم مرور کنن که دیگه عالیه

Hamidvet

New member
سلام بچه ها، خسته نباشید!
من دارم واسه آزمون پی اچ دی انگل شناسی سال بعد میخونم ؛ فعلا که 10 روزه شروع کردم کتاب " ایمونولوژی 4 استاد " رو پیش میرم و فعلا هم یک سومشو خونم و خلاصه کردم ...
هر روزم 6-7 ساعت میخونم فعلا ...

biosta

Well-known member
بچه ها ازالان برا 93 !!!!
هنوز که جواب نیومده !!!!

چه کنکور دادید و منتظر نتیجه هستید یا امسال اولین سالی هست که کنکور می خواهید شرکت کنید
واقعیت اینه که برگه موفقیت در دوره ی تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی هست
پس می توان از الان که تابستون هست و وقت آزاد بیشتری داریم این درس رو مخصوصا" در مهارت Reading تقویت کرد .

mw.ashel

New member

دوستای خوبم توصیه من برای خوندن اینه که سعی کنید صبح ها که انرژی بیشتری دارید بخونید
ولی اگه نتونستید و یا برنامه ریزی شما طوری بود که صبح نمیتونید بخونید حتما اون زمانهایی که فکر میکنید انگیزه لازم را برای خوندن دارید بخونید و تو این تایپک بیائید و برنامه خودتون رو بنویسید و در تایپیک
http://olumpezeshki.ir/thread7341.html
هم گزارش مطالعه گروهی خود رو اعلام کنید
تا مجبور باشید و بدونید رقیبهایی دارید که اونا هم دارند از هر رشته ای میخونند و منم هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم تا بتونم انگیزه شما رو بالا ببرم.

به امید موفقیت همه شما تلاشگران

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

mw.ashel

New member
موفقیت در برنامه های ما در گرو دو اصل زیره:
1- واقعاً می خواهیم زندگی ام تغییر کند
2- در قبال بر نامه هایمان مسئولیم

برای به دست آوردن پیزی نباید بگویم روزی آن را به دست خواهم آورد، روزی همین امروز است.باید به خود بگوییم :من نمی خواهم راهی را که تا امروز آمده ام را با همین سرعت ادامه دهم.می خواهم انچه را که لایقش هستم به دست آورم.

بزرگ ترین راه بر سر راه موفقیت ترس است و تنها راه برطرف ساختن ترس، رو به رو شدن با آن است.

bacillus.bs

New member

چه کنکور دادید و منتظر نتیجه هستید یا امسال اولین سالی هست که کنکور می خواهید شرکت کنید
واقعیت اینه که برگه موفقیت در دوره ی تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی هست
پس می توان از الان که تابستون هست و وقت آزاد بیشتری داریم این درس رو مخصوصا" در مهارت Reading تقویت کرد .

من نمي دونم چرا وقتي زبان اينقدر مهمه هيچ برنامه اي براش در نظر نميگيرند
اونوقت توي اين كشور همسايه پاكستان ديبرستان هاي دو زبانه دارند
توي دانشگاهم كه انگليسي هست
واقعا مايه ي تاسفه كه وضعيت زبان انگليسي اينجا اينقدر خرابه

mw.ashel

New member
سه عامل عمده برای رسیدن به موفقیت نامحدود:(3عامل زیر رو باید با خودمون در میون بذاریم.)

1-بدونم چی می خوام؟چیزایی که واقعاً می خواهم را برای خودم مشخص کنم.
2-دست به کار شم.تصمیم بگیرم و خودم رو با تلاش و فعالیت وا دارم.
3-نتایج کارهام رو زیر نظر داشته باشم و بدونم تلاشم در راه رسیدن به موفقیت بوده یا نه؟

اغلب افراد موفق، شکست خورده ترین مردم دنیا هستند.

mw.ashel

New member
سلام به همگی .اگه میشه منو راهنمایی کنیدلطفا...
واسه ارشدبخونم بهتره یابرم طرح واستخدامی:65d6a5d6s:

سلام دوست خوبم..........چند وقته که فارغ التحصیل شدی و نظرت در مورد خود واقعیت چیه یعنی میتونی هم کار کنی و هم درس بخونی یا نه؟

چون هر فردی برای خودش یه سری خصوصیاتی رو داره و برای همین پرسیدم

biosta

Well-known member
سلام به همگی .اگه میشه منو راهنمایی کنیدلطفا...
واسه ارشدبخونم بهتره یابرم طرح واستخدامی:65d6a5d6s:

راهنمایی بگیرید اما مسئولیت انتخابتان را به گردن دیگران نیندازید
این جور مواقع هست که از اصطلاح " کی بود کی بود من نبودم " استفاده می شه یعنی چون نمی خواهم مسئولیت انتخابم را به هر علتی پذیرم می گذارم دیگران به جای من تصمیم بگیرند تا که اگر خوب از اب در نیامد انگشت اشاره مان سمت خودمان نباشد این کار را چه به طور آگاه یا نا اگاه انسان گاهی انجام می دهد

بهرحال همین را بگویم که مهمه که بپرسید ، مشاوره بگیرید جدول اولویت های زندگی تان را مشخص کنید اما نهایتا "
تصمیم نهایی رو خودتان بگیرید و مسئولیتش را بپذیرید .
به نظرم وقتی تصمیم می گیریم کاری رو انجام دهیم به کار دیگری شاید نرسیم شاید برسیم چون ما یک زمان محدود داریم و باید به درستی بدانیم که توان واقعی مان ( نه این که خودمان را گول بزنیم ) و انرژی مان برای انجام چند کار همزمان مثل درس خواندن و داشتن شغل تا کجاست .

mw.ashel

New member
افراد موفق زمانی که متوجه می شن آنچه که انجام می دن فایده بخش نیست فوراً راه دیگری رو برای رسیدن به مقصد انتخاب می کنن.البته اونها واقعاً اگه به این نتیجه برسن راهشون رو تغییر می دن.نه اینکه مثل خیلی از آدم ها بعد هر نا ملایمتی از ادامه مسیر منصرف می شن.کاری که افراد موفق می کنن همان اجرای اصل انعطاف پذیری هست.یعنی تو کوچه بن بست گرفتار نمی شن.
حواسمون باشه:
بابت زحماتی که تاکنون کشیدیم اما به موفقیتی دست نیافتیم نباید نگران بود.تمام اونها تجربیاتی هستن که برای بالا رفتن از نردبان موفقیت می تونیم ازشون مثل پله استفاده کنیم و بالا بریم.
تقریباً تمام کودکان این جهان بالاخره پس از بارها افتادن، راه رفتن رو یاد می گیرن اما ما بزرگسالان چنین روشی رو در پیش نمی گیریم.
برای به چنگ آوردن بعضی خواسته ها هم می تونیم به جای آزمودن راه های متعدد، از همون راهی استفاده کنیم که نتیجه آن کاملاً مشخص هست و این با الگوی برداری از افراد موفق حاصل می شه.

حواسمون باشه:
تنها دانستن انسان رو به مقصد نمی رسونه.باید عمل کرد.
برای بهبود بخشیدن به موقعیت های گوناگون زندگی اعم از مالی، اجتماعی و ...،باید از روش الگوبرداری استفاده کرد.الگوبرداری از افراد موفق

یاد بگیریم:
یاد بگیریم که چه طور باید از کامپیوتری که در میان دو تا گوشمون قرار داره و اسمش مغز هست استفاده کنیم.

ما می دونیم:
ما می دونیم مغزمون در جستجوی خوشی هست پس اگه از اون بخوایم، راه به دست آوردن آن را نیز بهمون نشون می ده.

mw.ashel

New member
پس کو این برنامه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حداقل برا دروس پایه برنامه ریزی کنیم

کاربر گرامی شما در این تایپک برنامه ای که مد نظرتون هست برای این هفته مطرح میکنید تا بقیه هم رشته ای های شما هم بیان و ببین و با شما همراه بشن و رفته رفته یه گروهی میشید که کنار هم هستید و حتما موفق میشید.
برنامه این هفته شما چیه؟

mw.ashel

New member
آخه من تازه دیروز امتحانم تموم شده...دلم میخواد یکی باشه که قدم اولو کمکم کنه...برا همین میخواستم طبق برنامه اون پیش برم ..فک کنم اینجوری بهتر میتونم شروع کنم

پس بهتره کمی استراحت کنید حداکثر یه هفته و بعدش شروع کنید با انرژی بیشتر از قبل به خوندن و کم کم و مداوم پیش برید چون راه درازی رو در پیش دارید.
من و بقیه دوستان هم کمکتون میکنیم تا در بین راه انگیزه تون رو از دست ندید.

بالا