مشخصات کلی برنامه و سرفصلهای دروس دوره دکتری تخصصی دامپزشکی(phdودستیاری)

varia

Well-known member
عزیزانی که به سر فصل دروس دوره های تخصصی دامپزشکی زیر نیاز دارند و نمیتونن از اطریق سایت وزارت علوم پیداشون کنن بهم خبر بدن(از طریق ایمیل) تا در اختیارشون قرار بدم:
مشخصات کلی برنامه و سرفصلهای دروس دوره دکتری تخصصی دامپزشکی(phdودستیاری)
1)فارماکولوژی دامپزشکی
2)فیزیولوژی دامپزشکی
3)پاتولوژی دامپزشکی
4)جراحی دامپزشکی
5)علوم تشریحی دامپزشکی
6)دیپلمای علوم دارویی دامپزشکی
7)بیماری های درونی دام بزرگ
8)بیماری های درونی دام کوچک
9)مامایی دامپزشکی و بیماریهای تولید مثل
10) دیپلمایدانشگاهی بهداشت و بیماریهای اسب

بقیه رشته ها رو ندارم ولی میشه بهشون دسترسی پیدا کرد!
ایمیل من:
agolchin52@yahoo.com

varia

Well-known member
امسال دو تا از دوستای خوب سال بالاییمون از شهید بهشتی(علوم پزشکی) قبول شدند. یکیشون بیولوژی تولیدمثل(رتبه یک) یکیشونم انگل شناسی پزشکی.

برای هردوشون آرزوی توفیق دارم.

برای همه دانشجویان دامپزشکی(رده ها و دکتری عمومی و تخصصهای دامپزشکی و علوم پایه پزشکی) آرزوی توفیق میکنم و امیدوارم با همت این قشر قدمی در جهت پیشرفت کشور و جامعمون برداشته بشه.

vet lab sciences

New member
دکترجان یک سوال : میتونی به سرفصل های Ph.D ایمنی دامپزشکی دسترسی پیدا کنی؟

Shookaweb

New member
امسال دو تا از دوستای خوب سال بالاییمون از شهید بهشتی(علوم پزشکی) قبول شدند. یکیشون بیولوژی تولیدمثل(رتبه یک) یکیشونم انگل شناسی پزشکی.

برای هردوشون آرزوی توفیق دارم.

برای همه دانشجویان دامپزشکی(رده ها و دکتری عمومی و تخصصهای دامپزشکی و علوم پایه پزشکی) آرزوی توفیق میکنم و امیدوارم با همت این قشر قدمی در جهت پیشرفت کشور و جامعمون برداشته بشه.

ببخشید خیلی عذر می‌خوام خارج از بحث ازتون چندتا سوال درباره ادامه تحصیل داشتم ولی هیچ راه ارتباطی باهاتون پیدا نکردم. اگه لطف کنید به چندتا از سوالام جواب بدید خیلی ممنون می‌شم، راستش خیلی سرچ کردم ولی تنها جایی که اطلاعات خوبی بین کاربراش ردوبدل شده بود این‌جا بود.

Hamidvet

New member
ببخشید خیلی عذر می‌خوام خارج از بحث ازتون چندتا سوال درباره ادامه تحصیل داشتم ولی هیچ راه ارتباطی باهاتون پیدا نکردم. اگه لطف کنید به چندتا از سوالام جواب بدید خیلی ممنون می‌شم، راستش خیلی سرچ کردم ولی تنها جایی که اطلاعات خوبی بین کاربراش ردوبدل شده بود این‌جا بود.

ببخشید من جواب میدم ولی محض اطلاعتون دکتر گلچین دارند واسه تخصص پزشکی درس میخونند و تا زمان امتحان تخصص (آبان ماه) بعید میدونم به سایت سر بزنند؛ الانم میبینید که اکانتشون رو غیرفعال کردند.

Shookaweb

New member
ببخشید من جواب میدم ولی محض اطلاعتون دکتر گلچین دارند واسه تخصص پزشکی درس میخونند و تا زمان امتحان تخصص (آبان ماه) بعید میدونم به سایت سر بزنند؛ الانم میبینید که اکانتشون رو غیرفعال کردند.

ای بابا حیف شد. می‌خواستم راجع به هماتولوژی وزارت بهداشت ازشون سوالاتی رو بپرسم. ممنونم که اطلاع دادید.

Hamidvet

New member
ای بابا حیف شد. می‌خواستم راجع به هماتولوژی وزارت بهداشت ازشون سوالاتی رو بپرسم. ممنونم که اطلاع دادید.

خوهش میکنم دوستم؛ خوب میتونید به تاپیک بچه های هماتولوژی رجوع کنید اونجا حتما بچه ها جوابتون رو خواهند داد.

*موفق باشید*

varia

Well-known member

دوست عزیز رشته هماتولوژی رشته بسیار خوب،شیرین و کاربردی ای هست. نیاز به این رشته در دانشگاهها ومراکز خدماتی درمانی و پژوهشی زیاد هست و حتی با مدرک ارشد نیز بخوبی جذب میشوند.
این رشته چون ظرفیت پذیرش پایینی داره قبولی توش سخته و نیاز به خوندن و cv قوی هست بخصوص برای شما که از یک رشته دیگه میرید.
دوست عزیز تصمصیم اصلی باخودته. با در نظر گرفتن توانایی هات و شرایطت و اینکه چقدر میتونی برا قبولی،ادامه تحصیل و احیانا پشت کنکور بودن وقت بذاری.
در کنکور وزارت علوم(تربیت مدرس) متاسفانه چندسال پیش دامپزشکی رو از رشته های مورد پذیرش حذف حدف کردند ولی بعدا با پیگیری دوستان مجدد اضافه گردیدو 2-3نفر پذیرش داره. وزارت بهداشت هم پذیرشش در این رشته کمه و 5نفر میگیره. و این ینی درصورت تصمیم جدی باید خیلی خوب بخونی.
طبیعیه هر کسی نظر خودشو در مورد رشته های مختلف میگه و شما خودت باید برایند بکشی و انتخابتو بکنی و پیش بری.

بالا