بهترین رفرنس باکتری شناسی برای کنکور

بیوتک91

New member
دوستان عزیز سلام لطفا بهترین منبه باکتری شناسی رو اگه می دونید به من بگید.

bacillus.bs

New member
این منابع تو بخش مربوط به منابع ارشد میکروبیولوژی بیان شده موضوع تکراری اضافه نکنید

mojtabak62

New member
سلام دوست من اگر مدتی بیش از یکسال وقت داری منابع اصلی را بخوان اگر نه من پیشنهاد میکنم کتاب جاوتز و درسنامه جامع میکروب شناسی پزشکی( به همراه گزیده ی نکات چهار کتاب رفرانس) گرد آوری سید مجتبی کشفی،را تهیه کنی به وبلاگ زیر نیز میتوانی مراجعه کنی. bacteria1391.blogfa.com

Rbio

New member
میکروبیولوژی پزشکی جاوتر و زینسر از بقیه بهترن.

biomar

New member
دوستان لطف میکنید بگید بهترین ترجمه ها از نظر شما کدوم ها هستن؟ برای کتاب جاوتز و مورای و زینسر.

آخرین ویرایش:

biomar

New member
دوستان از بین کتاب آموزگار انتشارات پوران پژوهش و کتاب بهادر کدوم بهتره به نظرتون؟

sefidrooze

New member
عزیزان دل که کنکور 92 در انتظارتونه نمیخوام بترسونمتون.ولی سخته.با افزایش ظرفیت سخت تر هم میشه.اول کتاب جناب کشفی رو مطالعه کنید و بعد رفرنس ها..وقت زیاد دارید ازش استفاده کنید

biomar

New member
ممنون دوستان. باور کنید دیگه گیج شدم! اگه از پایه قوی بودمخیلی حساسیت نداشتم...
هرکس یه چیزی میگه مثلا کشفی رو من تا به حال از هیچکس نشنیده بودم. میشه توضیح بدین دقیقا عنوان و انتشارات کتاب رو؟
بعد از بین اون دو کتاب که گفتم بهادر و آموزگار کدوم بهتر هستن؟
اینطوری که معلومه با یکی دو تا کتاب خوندن فایده نداره!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

sefidrooze

New member
درسته عزیزم.هر سال ازمون فرق میکنه.به نظر من 1 سال در میون سختو اسون میشهواول جزوه هاتو مرور کن.واسه هماتو چنتا سوال میکروب داره؟؟؟ به همون اندازه وقت بذاروجاوتز و با کتاب اقای کشفی رو بخون.برو به اون ادرس وبلاگ که گفتن.فقط تهران پیدا میشه

biomar

New member
درسته عزیزم.هر سال ازمون فرق میکنه.به نظر من 1 سال در میون سختو اسون میشهواول جزوه هاتو مرور کن.واسه هماتو چنتا سوال میکروب داره؟؟؟ به همون اندازه وقت بذاروجاوتز و با کتاب اقای کشفی رو بخون.برو به اون ادرس وبلاگ که گفتن.فقط تهران پیدا میشه

من البته بیوتکنولوژی پزشکی میخوام شرکت کنم. :)
خیلی ممنون از راهنماییتون. :sarma:

sefidrooze

New member
قربونت...وقتی میکروب درس اصلیت نیست سعی کن دنبال یه چیز جامع باشی تا اینکه بری چنتا کتاب بخونی

biomar

New member
قربونت...وقتی میکروب درس اصلیت نیست سعی کن دنبال یه چیز جامع باشی تا اینکه بری چنتا کتاب بخونی

ای کاش میشد!:21:

ولی اکثر بچه هایی که شرکت کردن میگن خوندن یه کتاب کافی نیست و همه ی مطالب رو پوشش نمیده واسه ازمون،

به خاطر همینم همه چندین منبع رو مطالعه میکنن.

و مسئله ی دیگه اینه ممکنه یه کتابی بر فرض سیستماتیک رو خوب توضیه داده باشه یه کتاب متابولیسم و الی آخر.:14:

اینه که مجبوووریم! وگرنه از خدام بود یه کتاب میخوندم!:14:

sefidrooze

New member
ای کاش میشد!:21:

ولی اکثر بچه هایی که شرکت کردن میگن خوندن یه کتاب کافی نیست و همه ی مطالب رو پوشش نمیده واسه ازمون،

به خاطر همینم همه چندین منبع رو مطالعه میکنن.

و مسئله ی دیگه اینه ممکنه یه کتابی بر فرض سیستماتیک رو خوب توضیه داده باشه یه کتاب متابولیسم و الی آخر.:14:

اینه که مجبوووریم! وگرنه از خدام بود یه کتاب میخوندم!:14:
:smiliess (12)::rolleyessmil

biomar

New member
یکی از دوستان من امسال شرکت کرده خیلی روی سیستماتیک تاکید داره!
و میگفت کتاب آموزگار اصلا به درد نمیخوره!
:14:
همه ی منابع رو برای سیستماتیک خونده + موسی بهری،
نظرش این بود که برای کلیات یک کتاب کافیه اما برای سیستماتیک نه!
:dadad4:

یعنی اینقدر سیستماتیک توی آزمون مهمه؟؟؟؟؟
:21:

aohm

New member
ممنون دوستان. باور کنید دیگه گیج شدم! اگه از پایه قوی بودمخیلی حساسیت نداشتم...
هرکس یه چیزی میگه مثلا کشفی رو من تا به حال از هیچکس نشنیده بودم. میشه توضیح بدین دقیقا عنوان و انتشارات کتاب رو؟
بعد از بین اون دو کتاب که گفتم بهادر و آموزگار کدوم بهتر هستن؟
اینطوری که معلومه با یکی دو تا کتاب خوندن فایده نداره!!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t

من از دو تا از قبول شده هاي پارسال شنيدم كه آموزگار رو خوندن

biomar

New member
آن طور که از پست های دیگر برآمد!
جاوتز + یک کتاب کنکوری مثل موسی بهری یا آموزگار + کتاب تست iqb کافین! :riz277:

اگه مورای هم بخونیم فبها!!! :smilies-azardl (181

فقط الان سوالم اینه که کدوم ترجمه ی مورای و جاوتز بهترن؟! :65d6a5d6s:
:(50):

arezoomand

New member
به نظر من جاوتز و مورای(ترجمه بهادر) به عنوان رفرنس و درسنامه میکروب پزشکی (موسی بهری) به عنوان کتاب تست حداقل 80 درصد مطالبو پوشش میدن.من امسال مورای و درسنامه میکروبو خوندم و 60 درصد زدم متاسفانه جاوتزو نخوندم که اونم شروع به خوندن کردم برای امسال.اگه بهری رو داشته باشین نیازی به ای کیو بی نیست چون هم تست تالیفی داره هم تست سال های قبل و هم جواب تشریحی.

بالا