ثبت نام

arshad33

New member
بچه ها من ثبت نام کردم
معدل منو به جای 17.65 زده 17.165
باید چیکار کنم؟
معدل برا امتحان حساب میشه؟

mw.ashel

New member
سلام دوست خوبم اون عدد 1 اضافه افتاده و واسه منم همینجور شده و خیلی از دوستای دیگمم اینجوریه و شما نگران نباش

arshad33

New member
هیچ کی ثبت نام نکرده؟

لطفا به پرینت نهایی نگاه کنید ببینید اعشار رو چجوری زده

fereshte

New member
وقت ویرایش چه چیزهایی رو میشه ویرایش کرد؟ من صفحه ی اول شناسنامه ام رو اسکن غیر رنگی گرفتم الان استرس دارم. :sadsmiley:

shima.p

New member
وقت ویرایش چه چیزهایی رو میشه ویرایش کرد؟ من صفحه ی اول شناسنامه ام رو اسکن غیر رنگی گرفتم الان استرس دارم. :sadsmiley:

توو مدارک مورد نیاز هیچ حرفی از رنگی بودن نزده.جای دیگه نوشته؟

yosram

New member
سلام بچه ها فکر کنم دوتا دانشگاه باید تو ثبت نام بزنیم که ظرفیتش زیاده شما خبر دارین ممنونم

ninol

New member
بچه ها اصلا نگران نباشید یک روز بعد ار امتحان فرصت ویرایش براتون میگذارن (پارسال که اینجوری بود) در مورد شناسنامه هم باید بگم مشکلی نیست من سال قبل اسکن کپی شناسناممو فرستادم مشکلی برام پیش نیومد امیدوارم همتون موفق باشید

biosta

Well-known member
نه جای دیگه ای هم ننوشته فقط نگرانم که ایراد بگیرند

سلام خانم روانشناس .
من هم موقع ثبت نامم ( سال قبل ) زیاد دچار اضطراب و استرس هایی این چنینی می شدم چون کنکور برایم مهم بود .
اما با خودم گفتم این خیال پردازی ها با واقعیت ربطی نداره و باعث می شه که بیشتر انرژی ام گرفته بشه پس در مقابل این افکار که ایراد بگیرند و ثبت نامم رو قبول نکنند ایستادم وگر نه این استرس و اضطراب مانع قبولی ام می شد

biosta

Well-known member
بچه ها اصلا نگران نباشید یک روز بعد ار امتحان فرصت ویرایش براتون میگذارن (پارسال که اینجوری بود) در مورد شناسنامه هم باید بگم مشکلی نیست من سال قبل اسکن کپی شناسناممو فرستادم مشکلی برام پیش نیومد امیدوارم همتون موفق باشید

دقیقا" منظور من هم همین هست که برای موارد جزیی ایراد نمی گیرند .
ایراد و عدم پذیرش موقعی است که مثلا" مدرک نشان دهنده ی رشته ی تحصیلی رو نفرستید .

fereshte

New member

خیلی ممنون دوست عزیز

fereshte

New member
سلام خانم روانشناس .
من هم موقع ثبت نامم ( سال قبل ) زیاد دچار اضطراب و استرس هایی این چنینی می شدم چون کنکور برایم مهم بود .
اما با خودم گفتم این خیال پردازی ها با واقعیت ربطی نداره و باعث می شه که بیشتر انرژی ام گرفته بشه پس در مقابل این افکار که ایراد بگیرند و ثبت نامم رو قبول نکنند ایستادم وگر نه این استرس و اضطراب مانع قبولی ام می شد
کاملا حق با شما است. استرس های این طوری انرژی آدم رو می گیره

nazaninmahdavi

New member
پرداخت هزینه ثبت نام فقط اینترنتیه؟
پارسال فیش رو اسکن میکردیم. امسال این امکان نیست ؟

فرشته

New member
از دوستان عزیزی که ثبت نام کردن خواهشمندم به این سوال جواب بدن:
مدرک نشان دهنده وضیعت طرح نیروی انسانی چی هست؟ از کجا تهیه میشه؟ منظورشون همون حکمی هست که بیمارستان بهمون داده یا.................
سن الله جواب ورین خواهش الم

Sama86

New member
سلام بچه ها
من امروز ثبت نام کردم و قسمت اعشار معدلم به جای 81 ثبت شده 181 مشکلی هست؟مثل اینکه کسان دیگه ای هم هستن که اینطور شده.آیا این مربوط به همه ی متقاضی ها میشه؟
یه سوال دیگه هم دارم.تاریخ اعتبار کارت ملی من 13/07/1391 هست و اداره ی ثبت محلمون گفت مشکلی نیست این کارت ها تا پایان سال 92 اعتبار دارن.آیا واقعا اینطوره و تو پذیرش من مشکلی پیش نمیاد؟

Sama86

New member
پرداخت هزینه ثبت نام فقط اینترنتیه؟
پارسال فیش رو اسکن میکردیم. امسال این امکان نیست ؟

آره.پرداخت هزینه ثبت نام فقط اینترنتیه.چون من که ثبت نام کردم اصلا جایی برای ارسال اسکن فیش وجود نداشت.در صورتی که پارسال از همه اسکن فیش میخواست.شما به راحتی با یک کارت اعتباری که دارای رمز دوم وcvvهست میتونی هزینشو پرداخت کنی.فقط موقع خرید اعتبار آزمون حتما با مشخصات خودت بخر .چون اسمت ثبت میشه و موقع ثبت نام اتوماتیک اجازه ثبت نام داری

لی لی

New member
بچه ها دانشگاه اطلاعات منو ارسال کرده و تو دفترچه نوشته اونایی که دانشگاه اطلاعاتشونو ارسال کنه نیازی به ارسال مدارک ندارن ولی حین ثبت نام میگه که ذر برگه ای مراتب را نوشته و اسکن کنید!!! یعنی رو برگه بنویسم دانشگاه فرستاده واسکن کنم!!1چه کاریه؟راهنمایی کنید لطفا

fereshte706

New member
سما جان موقع ویرایش اطلاعات که از 21 شروع میشه ویرایش کن.کارت ملیت مشکل نداره.کد پستیت اگر تغییر کرده درستشو وارد کن.

بالا