همه داوطلبان ارشد اپیدمیولوژی 93-92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Diana-Epid_92

New member
سلام دوستان گرامی
خسته نباشید. هر چند روز یکبار به سایت سر می زنم تا خبری از دوستانی که برای ارشد اپیدمیولوژی 92 می خوانند بگیرم ولی یا تعداد این دوستان نسبت به سال قبل کمتر شده و یا اینکه سخت مشغول مطالعه هستند و فرصت اینکه به سایت سر بزنند و کامنت بگذارند را ندارند. منابع اعلامی برای آزمون سال 92 تغییری نداشته است. خوشحال خواهم شد اگر همه دوستانی که عضو سایت هستند و برای ارشد اپیدمیولوژی می خوانند یک کامنت هم که شده در اینجا بگذارند تا هم بیشتر با هم آشنا شویم و هم اشکالات درسی یا پیشنهادات و نکات درسی را با هم به اشتراک بگذاریم. برای همه شما آرزوی موفقیت دارم.
یک نکته: در خصوص متن های زبان که در آزمون ارشد استفاده می شود من تعدادی از این متن ها را در گوگل سرچ کردم و متوجه شدم که از متن بعضی مقالات علوم پزشکی هم استفاده می شود. پس اگر فرصت کافی دارید مقالات جدید علوم پزشکی را به زبان اصلی بخوانید.:thumbsupsmileyanim:

Diana-Epid_92

New member
سلام اپید تهران92 عزیز
من بعلت مشغله کاری و یک مقدار تنبلی تاکنون مطالعه مستمر نداشتم و بطور پراکنده نگاهی به بعضی مباحث بهداشت و اصطلاحات انداختم (البته خیلی کم) ولی فکر می کنم که سه ماه باقیمانده سرنوشت ساز است و کسی که قصد قبولی دارد باید این 3ماه را پیوسته بخواند.
ممنون که پیغام گذاشتی. امیدوارم در مقطع ارشد همکلاس بشیم.

epidtehran92

New member
سلام اپید تهران92 عزیز
من بعلت مشغله کاری و یک مقدار تنبلی تاکنون مطالعه مستمر نداشتم و بطور پراکنده نگاهی به بعضی مباحث بهداشت و اصطلاحات انداختم (البته خیلی کم) ولی فکر می کنم که سه ماه باقیمانده سرنوشت ساز است و کسی که قصد قبولی دارد باید این 3ماه را پیوسته بخواند.
ممنون که پیغام گذاشتی. امیدوارم در مقطع ارشد همکلاس بشیم.
3 ماه واقعا وقت خیلی خوبیه

shokouhi

New member
سلام منم مشغول خوندنم البته احساس میکنم خیلی عقبم زیاد امید ندارم

f.epid

New member
با ارزوی موفقیت برای تمام شما دوستان گرامی.
خدا قوت

من میخوام بخونم برای سال بعد ولی تازه واردم و هیچ چی هم یادم نیست 11 سال پیش دررشته بهداشت عمومی دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شدم و فعلا در نقش یک مامان هستم ممنون میشم کمکم کنید از تهیه و دانلود کتاب تا هر چیزی که لازمه و من نمی دونم

نظرتون را هم درباره شرکت در کلاسهای حضوری موسسه ها بگید ممنون میشم تاثیری داره یا نه ؟

واقعا ممنون میشم راهنمایی ام کنید

fateme.f

New member
salam be hamegi
man khodam emsal konkure arshad dadam va omidvaram
ke ghabul sham man kermanshahiam age kasi khast
ketabharo behesh moarefi mikonam
va ageam kermanshahi bud amaro behesh tadris mikonam
be bagheyeye dustatunam etela bedin

boy

New member
سلام منم اپیدمیولوژی اتحان دادم تازه واردم و با فضای سایت آشنایی ندارم

عليرضا

New member
سلام به همه دوستان منم تصمیم گرفتم بعد چند سال اگه بشه امسال بخونم واسه کنکور 93 ، بیایید با کمک هم شروع کنیم.
من اکثر رفرنسا رو دارم.
خواهشا فعال باشید تا بتونیم شروع طوفانی داشته باشیم

shokouhi

New member
سلام دوستان، منم امسال امتحان دادم زیاد نخوندم و امیدی هم ندارم.میخوام شروع کنم واسه سال بعد به امید خدا

م.صفری

New member
سلام برای یکی از دوستانم که میخواد اپید بخونه میپرسم
کدوم جلد ذرسنامه پارک باید بخونه
و از تو کتاب درسنامه بهداشت عمومی حسین حاتمی کدوم جلدو باید بخونه ؟؟؟؟؟؟؟؟ امیدوارم اسمهارو درست گفته باشم

:riz304:

با سلام
بنده تحصیل کرده دانشگاه تهرانم هر سئالی داشتید می توانید از طریق ایمیل از اینجانب بپرسید چون خیلی وقتها واقعا یادم میره بیام این انجمن ولی ایمیلمو هر روز چک می کنم.
موفق باشید....Abbasi.abbas49@yahoo.com

Diana-Epid_92

New member
با سلام
بنده تحصیل کرده دانشگاه تهرانم هر سئالی داشتید می توانید از طریق ایمیل از اینجانب بپرسید چون خیلی وقتها واقعا یادم میره بیام این انجمن ولی ایمیلمو هر روز چک می کنم.
موفق باشید....Abbasi.abbas49@yahoo.com

سلام آقاي عباسي. ممنون از لطفتون. خواهشمندم در مورد نرم افزارهاي آماري و ساير توانمندي هايي كه يك دانشجوي مقطع ارشد اپيدميولوژي بايستي با آنها آشنا باشد توضيحاتي ارائه فرماييد. بخصوص در ترم اول داشتن چه توانمندي هايي ضروري مي باشد؟ باز هم ممنون.

سلام آقاي عباسي. ممنون از لطفتون. خواهشمندم در مورد نرم افزارهاي آماري و ساير توانمندي هايي كه يك دانشجوي مقطع ارشد اپيدميولوژي بايستي با آنها آشنا باشد توضيحاتي ارائه فرماييد. بخصوص در ترم اول داشتن چه توانمندي هايي ضروري مي باشد؟ باز هم ممنون.

با سلام
کار با نرم افزار معمولا بستگی به هدف از تحقیق دارد مثلا در صورتی که نرم افزار spss به اهداف مورد نظرتان تمامی آنالیز ها را انجام دهد طبیعتا شما فقط آن را یاد خواهید گرفت و البته اگر سایر نرم افزارها را به شما آموزش دهند به دلیل عددم تمرین و تکرار یاد نخواهید گرفت.
بطور کلی نرم افزار spss را تقریبا همه باید بلد باشند و بصورت پیشرفته بتوانند تمامی آنالیزهای پایان نامه خود را با آن انجام دهند اما برای بلد بودن حد و مرزی وجود ندارد شما خودتان باید برید و نرم افزارهای مورد نیاز خود را یاد بگیرید مثلا برای بنده موقعیتی پیش آمد که باید stata و sas را تا حدی یاد بگیرم چون به درد انالیزی که باید انجام می دادم می خورد. لذا پیشنهاد می شود در صورتی که در دانشگاه محل تحصیلتان نرم افزاری جز spss یاد نداده اند( در مقطع ارشد) خودتان بر حسب نیاز سایر نرم افزرها را نیز یاد بگیرید در مقاطع پایین چون آموزش مقدماتی spss توسط اساتید غیر مرتبط داده می شود پیشنهاد می شود آنرا بصورت حرفه ای یاد بگیرید. در کل برای کسی که در مقطع ارشد اپید فارغ التحصیل می شود توصیه می شود که حداقل کار بار نرم افزرهای مختلف رابلد بوده و با یکی از آنه بصورت حرفه ای آشنا باشد.
موفق باشید

م.صفری

New member
کسی نیست جواب منو بده :5:
صد رحمت به بچه های تاپیک خودمون فوری ادمو راهنمایی میکنن :tsimuzpzwoap1t9y3o7
به هرحال ممنون :riz304:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا