منابع ارشد میکروبیولوژی

bacillus.bs

New member
بچه شما برای ارشد از چه منابعی استفاده می کنید؟فکر میکنم توی بعضی از درسا مشترک باشیم

zhm

New member
بچه ها جریان ضریب0.75 زبان واسه میکربیولوژی پزشکی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aryobarzan

New member
منم نمیدونم بچه ها به نظرتون اگه واسه علوم میکروب پایه بخونم و پزشکی چند درصد میزنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

xavi

New member
دوستان کسی میدونه کتاب مجموعه تستهای طبقه بندی شده میکروب شناسی(گرد اوری مهدی سوار) ماله کدوم انتشاراته؟
اخه هرجا میرم بخرم میگن ماله چه انتشاراتیه
ممنون از همه

bacillus.bs

New member
منظورت از میکروب پایه چیه؟ملک زاده؟یا کتاب دیگه ای

کتاب iqb به نظر من کتاب کاملی هست برای تست میکروب و باکتری/چیزی در مورد کتابی که گفتی نشنیدم/حالا کتاب خوبی هست؟

sa@@ra

New member
واسه علوم اریو میکروب اموزگارو واسه پایه بخون

aryobarzan

New member
من جزوه دارم میخوام بدون فقط پایه و پزشکی بخونم چند درصد میزنم ؟؟؟؟؟؟؟ نه اینکه کتاب بهم معرفی کنید عزیزان

xavi

New member
ممنون
والله منم فقط شنیدم اسمشو نمیدونم خوبه یا نه
دوست عزیز اگه iqb بهتره که همونو بگیرم؟

bacillus.bs

New member
من که راضیم واسه همه ی درسا دارم در مورد جزوه هم من جزوه ی دکتر خلیلی را می خونم البته مال استاد بهادر ولی به تنهایی کامل نیست جاوتز و کتاب دکتر بهادر و جزوه این 3 کامل کنند ه ی هم هستند فقط به 1 جزوه اکتفا نکن وقتی تست بزنی کمبود هر منبعی را متوجه می شی بچه ها کسی از ازمون تربیت مدرس خبری داره؟

Farzan

New member
سلام
کتابهای طبقه بندی شده ی مهدی سوار هم اینکه فقط برای وزارت علوم مجموعه ی نسبتا خوبیه یعنی برای وزارت بهداشت منبع مناسب و کافی ایی نیست گرچه برای وزارت علوم هم منبع قدیمی ایی شده به تنهایی مسلما کافی نخواهد بود.
موفق باشید!!!!

aryobarzan

New member
من کتاب دکتر احسانیو دارم کتاب خوبیه ولی یکم حجمش زیاده من بیوشیمی برای کنکورو فعلا میخونم اگه وقت شد بعد اونو

bacillus.bs

New member
بچه ها برای اکولوژی و تکامل وزارت علوم شما کتابی را مطالعه می کنید یا نه؟برای ویروس و قارچ چطور؟همون کتابای وزارت بهداشتو می خونید؟

mahdieh

New member
باسیلوس جان اگر روی میکرو و بیوشیمی و زیست و ژنتیک و زبان تسط داری میتونی رویه اینا هم وقت بذاری
اینجا خودت اهمیت درسا رو بسنجی و ببینی با توجه به زمان رویه دروس اصلی تسلط داری یانه
من که میگم به جایه اینا زبانت و زیست و بیوشیمی رو قویتر کن
ضرر نمیکنی

aryobarzan

New member
منم با نظر مهدیه موافقم چون کسی وقت نمیکنه اینارو بخونه چون هر کدومش یه دنیاست

bacillus.bs

New member
بچه ها شما روزی چند ساعت زبان می خونید؟چه کتاب هایی؟برای وزارت علوم و بهداشت؟ویروس شناسی جاوتز برای وزارت علوم کافیه؟

mahdieh

New member
راستش بچه ها راجع به زبان اینجا اطلاعات خوبی میدن
لزگی که همه میگن خداست برای زبان
بعد برای لغتessential words for the toefl

برای علوم هم کتاب زبان خانه زیست شناسی که سوالای وزارت علوم رو هم داره

Farzan

New member
من که راضیم واسه همه ی درسا دارم در مورد جزوه هم من جزوه ی دکتر خلیلی را می خونم البته مال استاد بهادر ولی به تنهایی کامل نیست جاوتز و کتاب دکتر بهادر و جزوه این 3 کامل کنند ه ی هم هستند فقط به 1 جزوه اکتفا نکن وقتی تست بزنی کمبود هر منبعی را متوجه می شی بچه ها کسی از ازمون تربیت مدرس خبری داره؟

آزمون تربیت مدرس با آزمون وزارت بهداشت ادغام شده........

بالا