به نظر شما؟؟

mikhak s

New member
اول استخدام و كار در كنارش اگه خواستي ادامه تحصيل. در حال حاظر كار خيلي مهمه:dadad4:

aram ft

New member
خیلی سوال سختیه....
بستگی به خود طرف هم داره.
بستگی به رشته هم داره...

farshad25

New member
بستگی به ظرفیت و سقف ارزوهای فرد داره ...من به شخصه دوس دارم ادامه تحصیل بدم اونم توو چند نوع رشته

به نظر من اول استخدام شدن بعد ادامه تحصیل بخاطر این میگم استخدام بهتره چون شرایط لحظه به لحظه سختر و متقاضیان زیاد میشه واسه ادامه تحصیل هیچ وقت دیر نیس

TUMS

Well-known member

به نظر من اگر لیسانس باشی ادامه تحصیل مهمتره چون وقتی وارد کار میشی سخت میشه که ادامه تحصیل داد
ولی اگه ارشد هستید استخدامی مهمتره چون به احتمال زیاد ادامه تحصیل خواهی داد
البته بستگی به رشته و متقاضیان اون رشته هم داره
من با توجه به رشته های علوم پایه پزشکی گفتم. . . . . . .

Asoo

New member

سلام به نظر من بستگی به موقعیتش داره ......
اگه شرایط استخدامی خوب باشه که استخدامیه بهتره ولی اگه برای رشته ات کاری با سابقه تحصیلی فعلیت نباشه باید ادامه تحصیل داد.....

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

خبـــ :

اگه آجــی باشیــم کـــ صــد در صــد تحصیل مهمتره (اگه بار زندگی رو دوشمون نباشه)

دادا6 :

کلا قضیــش فرق فوکولــه ...

1 : بار داریم رو دوشمون (زندگی)

2: کجا ها رسیده باشیــم (مقطع)

3: با این شغل میشه نون خــورد ... (آینده _10 20 سال درس بخونیم و آخرش شونصــد تومــن !!! n0pE نوشه )

4: بعــدن گیر میاد شغل و... (ریسک)

5: و... (یادش نیمومده هنوز)

6 : شغل شریف خدمت هم یادمون نــره ... 2 سال می افتیم جلو ...
:riz481:

:j58r36j3gcr4suxymup

varia

Well-known member
به نظر من باید هر دو رو بررسی کرد؟؟ الویت دادن به استخدام در ازای چی؟ اگه با ادامه تحصیل موقعیت استخدامی خیلی خوبی پیش نیاد بله استخدامی ارجح تره ولی اگه احساس میکنید با ادامه تحصیل موقعیت شغلی بهتر تری واستون پیش میاد ادامه تحصیل بهتره. واسه ادامه تحصیل باید وضع زندگیتونو هم بررسی کنید!

memol

Member
به نظر من ادامه تحصیل مهم تره چون هرچی تحصیلات بالاتر باشه شغلی هم که میتونی بدست بیاری به خواسته هات نزدیک تر میشه

bioelectric

New member
به نظر من الان شرایط کار و تحصیل به قدری بد شده که ما نمیتونیم انتخاب کنیم بلکه باید تو هر 2 زمینه تلاش کنیم تا بالاخره یا استخدام بشیم یا کنکور قبول بشیم.
البته اگه بتونیم اول ادامه تحصیل بدیم و بعداز تحصیل یا در حین تحصیل بتونیم استخدام بشیم بهتره چون با تحصیلات بهتر میتونی شغل بهتر داشته باشی و البته اگه استخدام بشی بعد بخای کنکور قبول بشی شرایط برا قبولی سخت میشه

mikhak s

New member
به نظر من ادامه تحصیل مهم تره چون هرچی تحصیلات بالاتر باشه شغلی هم که میتونی بدست بیاری به خواسته هات نزدیک تر میشه

الان خیلی ها هستن با مدرک ارشدحتی بالاتر ولی نتونستن برن سرکار ، کسی که بتونه تو این شرایط بد اول یه کار خوب برای خودش پیدا کنه و بعد بر اساس علاقه اش یا براساس کارش ادامه تحصیل بده موفق تره
. چه فایده ای داره این همه زحمت بکشی ولی بعدش نتونی بری سرکار و توی خونه بمونی؟

helena

New member
به نظر من استخدام از همه چیز مهمتره.ادامه تحصیل بعدا پیش میاد ولی اگه موقعیت استخدام از دستت بره....................

بالا