منابع بیوشیمی بالینی

naghmeh_alipoor

New member
منابع مفيد براي آزمون ارشد بيوشيمي باليني

سلام یکی به من بگه برا ارشد بیوشیمی بالینی چه کتاب تست هایی خوبه:smilies-azardl (181

shokouh

New member
سلام. برای درس شیمی آلی جزوات دانشکده داروسازی شهید بهشتی چطور می توان تهیه کرد برای شهرستانی ها؟

gil@ss

New member
حذفیات بیوشیمی

سلام.کسی از مباحث حذفی بیوشیمی بالینی تو ارشد اطلاع داره؟این درسته که فتوسنتزاز فصل فتوفسفوریلاسیون وبیوسنتز کزبوهیدارت باکتری وگیاهان حذفه؟ :33:

gil@ss

New member
از قبولی های ارشد بیوشیمی بالینی یا هرکس امسال شرکت میکنه خواهشمندم منابع مطالعاتی خود را در اینجا قید کنند..
همچنین در اینجا میتوانید در مورد منابع از هم سوال کنید
ممنون

gil@ss

New member
سلام..تو دفترچه زده شده که ضریب زبان 6/0هست؟کسی اطلاع داره منظور از این چیه ؟

gil@ss

New member
نغمه خانوم برو به انجمن تخصصی بیوشیمی جواب گذاشتم

gil@ss

New member
باسیلوس بیشتر توضیح میدی این کتاب چیه؟انتشاراتش چیه؟محتواش چیه؟واسه همه درس هاست؟

reza.f

New member
بيو شيمي : لنينجر ، دولين ، پوران پ*ژوهش ، ضروريات بيوشيمي رضا محمدي
شيمي : شيمي آلي موريسون بويد جلد1و2 ، شيمي عمومي مورتيمر جلد 1 ، شيمي آلي و عمومي انتشارات شپاهان يا شيمي آلي انتشارات كتابخانه فرهنگ ( نادر سهي )
زيست : 2 سال دبيرستان و پيش ، دانش زيست شناسي جلد 1و2و3 ، زيست عمومي مريم خالصي ( تست)

moonsa

New member
منبع زیست عمومی

می خوام بدونم واسه زیست عمومی چه کتابی بهتره بخونم :smiliess (11)::21:مرسییییییییییییییییییییییییی

moonsa

New member
آهان !!!!! ممنون ... نویسنده و انتشاراتم که دیگه نداره !!!

noorolhoda

New member
سلام.زیست عمومی برای کنکور انتشارات خسروی است.تالیف دکتر مسعود صالحی پور و دکتر جواد زوار رضا.

gil@ss

New member
زیست عمومی مریم خالصی و زیست عمومی انتشارات امیر کبیر

mohammad63

Well-known member
سلام دوست عزیز
من کتابهای مختلف زیست عمومی رو که نگاه کردم
اگر کتابهای سبز رنگ دانش زیست شناسی را با کتاب سوم دبیرستان بخونیم می تونیم سوالاتو بخوبی جواب بدیم

hirkania

New member
كتاب زيست شناسي عمومي براي كنكور انتشارات خسروي خيلي كتاب خوبيه

reza.f

New member
سلام خانوم علی پور بیوشیمی کتاب ضروریات رضا محمدی به اندازه کافی تست داره . شیمی آلی انتشارات کتاب خانه فرهنگ یا شیمی آلی و عمومی انتشارات سپاهان . زیست عمومی تست زیست عمومی مریم خالصی انتشارات دیباگران . زبان هم امیر لزگی ( البته اینا همه منابع نیست )

آخرین ویرایش:
بالا