بچه ها خواهشا منو راهنمایی بکنید

veterner

New member
عزیزان من به ژنتیک زیادی علاقه دارم(مدرک دکتری عمومی دامپزشکی دارم) و هم تو phdوهم ارشدش میتونم امتحان بدم، میخواستم ببینم نظر شماها در این مورد چیه ، آزمون ارشد شرکت کنم یا phd ؟؟ اگه phd شرکت کنم قبولیم سخته چون پایه ژنتیک ندارم،ولی اگه ژنتیک ارشدشو بگیرم راحتتر میتونم phd هم قبول شم،چون اون موقع تو cvهم کم نمیارم هیچ زیادم میارم،لطفا منو راهنمایی کنید.

shoeleh.

New member
همون آزمون phd رو شرکت کنی بهتره............توو دوره phd میتونی ژنتیکت رو قوی کنی:a2d3:
با آرزوی موفقیت:smilies-azardl (181

cnidaria_cnida19

New member
حتما phd شرکت کن..فکر کردین تو ارشد چقدر اطلاعاتتون زیاد میشه مثلا؟مال من کمتر هم شده

foroozan

New member
دقیقا.....
حیف نیست بخای دوسال وقت وزندگیتو فدای ارشد کنی.حالا که دستت بازه تو انتخاب بنظر منم فقط به phdفکر کن.فرصت واسه تقویت ژنتیک هست.

varia

Well-known member
والا به نظر من بستگی به توانایی خودت داره،اگه می تونی phdقبول شی phdرو شرکت کن،ولی اگه احساس میکنی نمیتونی (یعنی توانت در حد رقابت با ارشدهای ژنتیک تو ازمونphdنیست) ارشدشو بگیر بعد برو سراغ phd،که این کمی حوصله میخواد ونیز توانایی!! هرچند اگه ارشد بگیری مطمئنا از لحاظ cvکم نمیاری با وجود کار کردن رو دو پایان نامه.

cnidaria_cnida19

New member
خیلی ها رو میشناسم که بدون cv و حتی بدون دفاع از پایان نامه phd قبول شدند..اونم تو بهترین دانشگاه ها.. 9ماه فرصت داری.. زمان خیلی خوبیه..بدون استرس و نگرانی شروع کن..فقط مطمئن باش منابعی که انتخاب میکنی درست باشه..

veterner

New member
والا به نظر من بستگی به توانایی خودت داره،اگه می تونی phdقبول شی phdرو شرکت کن،ولی اگه احساس میکنی نمیتونی (یعنی توانت در حد رقابت با ارشدهای ژنتیک تو ازمونphdنیست) ارشدشو بگیر بعد برو سراغ phd،که این کمی حوصله میخواد ونیز توانایی!! هرچند اگه ارشد بگیری مطمئنا از لحاظ cvکم نمیاری با وجود کار کردن رو دو پایان نامه.

اخه خیلی دو دلم هستم.احساس میکنم ارشدشو میتونم قبول شم ولی phdرو شک دارم. میترسم برم سراغphdارشدش هم از دست بدم!!

mj1919

New member
عزیزان من به ژنتیک زیادی علاقه دارم(مدرک دکتری عمومی دامپزشکی دارم) و هم تو phdوهم ارشدش میتونم امتحان بدم، میخواستم ببینم نظر شماها در این مورد چیه ، آزمون ارشد شرکت کنم یا phd ؟؟ اگه phd شرکت کنم قبولیم سخته چون پایه ژنتیک ندارم،ولی اگه ژنتیک ارشدشو بگیرم راحتتر میتونم phd هم قبول شم،چون اون موقع تو cvهم کم نمیارم هیچ زیادم میارم،لطفا منو راهنمایی کنید.

اگه پایه ی ژنتیکتون ضعیفه و نمی تونید با خوندن کتاب رفعش کنید، بهتره که پی اچ دی شرکت نکنید، برید ارشد بگیرید

و هم؛ اگه سی وی ژنتیکی ندارید، یا لاقل مرتبط باهاش رو ندارید، توصیه میکنم که سراغ آزمون دکتری نرید، واقعا اساتید توی اینجور لینک زدن به ژنتیک سخت می گیرند(تغییر رشته دادن، یعنی وافعا میخان ببینن علاقه دارین یا نه؟ اگه دارین پس چرا ژنتیک نخوندین؟ اگخ ندارید چرا شرکت کردید؟ اگه علاقه دارین چرا سی وی ژنتیکی ندارین؟ اینا میپرسن)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

mj1919

New member
خیلی ها رو میشناسم که بدون cv و حتی بدون دفاع از پایان نامه phd قبول شدند..اونم تو بهترین دانشگاه ها.. 9ماه فرصت داری.. زمان خیلی خوبیه..بدون استرس و نگرانی شروع کن..فقط مطمئن باش منابعی که انتخاب میکنی درست باشه..

رشته ی ژنتیک پزشکی؟

اگه امکانش هست میشه بگید کدوم دانشگاه قبول شدند؟

بالا