کارنامه های رشته ی تغذیه

zahra912

New member
سلام ....کارنامه های رشته ی تغذیه تغییری نکرده لطفا جدیدشو بزارین و کارنامه ی آخرین قبولی هارم بزاریییییییین

flor

New member
یه اطلاعاتی از کارنامه های پارسال واستون میزارم احساس میکنم خیلی دنبالشین

flor

New member
رتبه 32 قبولی مشهد
تغذیه:68
فیزیو:73
بیو:63
زبان:69

flor

New member
رتبه 3 (مهتاب و که احتمالا میشناسین)
تغذیه:71/11
فیزیو:86/6
بیو:90
زبان :67/5

flor

New member
رتبه 103
حدودا اخرین نفر قبولی ارومیه
تغذیه:62
بیو:60
فیزیو:62
زبان:45

flor

New member
البته مهتاب میگفت درصدای نفر اول و دوم شبیه خودش بوده فقط زبانشون بالاتر بوده

نوتر

New member
رتبه 103
حدودا اخرین نفر قبولی ارومیه
تغذیه:62
بیو:60
فیزیو:62
زبان:45
به به فلور جان. ببخشید یه سوال کوچولو: میشه بگین از کجا این درصد هارو گفتین؟من بچه های ارومیه و تبریز میشناسم دوست گرامی. تا اونجایی که من میدونم کسی تو ارومیه زبان رو 45 نزده. بچه های ارومیه همگی زبان رو بالاتر از 50 زدن.کسی با این درصدهایی که گذاشتی نمیتونه قبول بشه. میانگین درصد این فرد که نوشتین 57.25 هست و این یعنی رتبه 150///ت: 51 ب: 51 ف 43 زبان 71 با میانگین 54 این فرد سال 90 رتبه ش میشه 187// آیا درصدهای اون فردی که نوشتین میتونه رتبه 103 بیاره؟؟؟. درحالی که کنکور 91 راحترین کنکور تاریخ تغذیه بوده و بچه ها همگی درصدهای بالایی داشتن میشه با درصد میانگین 57 قبول شد تو تغذیه.؟؟؟ هرگز

negar91

New member
به به فلور جان. ببخشید یه سوال کوچولو: میشه بگین از کجا این درصد هارو گفتین؟من بچه های ارومیه و تبریز میشناسم دوست گرامی. تا اونجایی که من میدونم کسی تو ارومیه زبان رو 45 نزده. بچه های ارومیه همگی زبان رو بالاتر از 50 زدن.کسی با این درصدهایی که گذاشتی نمیتونه قبول بشه. میانگین درصد این فرد که نوشتین 57.25 هست و این یعنی رتبه 150///ت: 51 ب: 51 ف 43 زبان 71 با میانگین 54 این فرد سال 90 رتبه ش میشه 187// آیا درصدهای اون فردی که نوشتین میتونه رتبه 103 بیاره؟؟؟. درحالی که کنکور 91 راحترین کنکور تاریخ تغذیه بوده و بچه ها همگی درصدهای بالایی داشتن میشه با درصد میانگین 57 قبول شد تو تغذیه.؟؟؟ هرگز

سلام نوتر جان در صحت این کارنامه ها شک نکن چون به عنوان نمونه این کارنامه دوست خودم بوده که حتی خودم باهاش مصاحبه کردم و به طور کامل مصاحبشو در وبلاگ زیر گذاشتم احتمالا فلور جان از اونجا کارنامه ها رو برداشتن
بچه های کنکور ارشد.. - اولین مصاحبه

flor

New member
نوتر جان احساس کردم زدی تو گوشم.مرسی نگار جان.دقسقا از سایت برداشتم.احساس کردم بچه ها خیلی دنباله این اطلاعاتن.فقط خواستم کمکی بشه.اسمشونم تو سایت هست هر کسی شک داره بره ببینه

varia

Well-known member
نوتر جان کارنامه ها واقعین! ولی منم قبول دارم گاهی وقتا آدم تو درصدها و رتبه ها میمونه،نمیتونه تطبیق بده! هرچند عوامل دخیل در رتبه هم واضح باشن؟!

نوتر

New member
وای الام میگن نوتر چقد خشنه!!:ph34r-smiley:. باشه بابا باشه من تسلیم:riz304:///مطمئن باشین منم یه چیزی میدونستم گفتم. هر حال ببخشید نظر دادم. فلور تهاجمی نیستم ببخشید اگه برداشت بدی شد از حرفم:sadsmiley:

آخرین ویرایش:

flor

New member
خواهش بابا شما استتتتتتادی نوتر جان.این تاپیک هر شب یه تست تغذیه رو نمیشه برای زبان راه بندازی.؟کمکه بزرگی به ما میکنی استاد:applause::thumbsupsmileyanim:

نوتر

New member
خواهش بابا شما استتتتتتادی نوتر جان.این تاپیک هر شب یه تست تغذیه رو نمیشه برای زبان راه بندازی.؟کمکه بزرگی به ما میکنی استاد:applause::thumbsupsmileyanim:
ممنون شما لطف داری من شاگردم نیستم چه برسه به استاد. بله میشه خیلی هم خوبه اما باید بچه هایی که زبانشون خیلی قویه این کارو بکنن. تو همون تایپک سوال بذارن تا بچه ها متفرق نشن. من اگه بخوام این کارو بکنم یهویی دیدی بجای What گذاشتم Which:1dco2x0p1lilzhfpg1t. اون وقت اسم تایپک رو باید بذاریم کمی باهم بخندیم .

admin

Active member
پرسنل مدیریت
سلام ....کارنامه های رشته ی تغذیه تغییری نکرده لطفا جدیدشو بزارین و کارنامه ی آخرین قبولی هارم بزاریییییییین

برای رشته تغذیه هم چنتا کارنامه از امسال بدستمون رسید که دیروز براتون گذاشتیم اینم لینکش:
نمونه کارنامه های قبول شدگان کارشناسی ارشد علوم تغذیه 91

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

siavash

New member
فلور جان ممنون برای کارنامه ها
من زبانو بالای 50 نمیزنم به قول نوتر هرگز

بالا