..::گفتگوی آزاد ایمونولوژی پزشکی::..

Ebi

New member
سلام دوستان

هر سوالی اعم از قبولی-بازار کار-ادامه تحصیل و .... در مورد ایمنی شناسی رو اینجا بحث کنید.لطفا از ایجاد تایپیک جدا خودداری فرمایید.

rosha

New member
یه کم درباره بازاره کارش توضیح بدید و برای دکتراا توی چقدر دستموون بازه واسه مانوور.راستی چه قدر سرو کارموون با آزمایشگاه و کاره عملیه

خیلی سوال پرسیدم نه................:tonguesmiley:

Ebi

New member
یه کم درباره بازاره کارش توضیح بدید و برای دکتراا توی چقدر دستموون بازه واسه مانوور.راستی چه قدر سرو کارموون با آزمایشگاه و کاره عملیه

خیلی سوال پرسیدم نه................:tonguesmiley:

در حال حاضر کارشناسی ارشد ایمنی شناسی مثل سایر کارشناسی های ارشد علوم پایه بازار کار خوبی نداره مگه اینکه دکترای تخصصی بگیری.
سروکار با کار عملی هم میتونه مربوط به بخش سرولوژی و یا تحقیقاتی باشه که بستگی به جایی داره که کار میکنی.

rosha

New member
ممنون.این دکترا هم شده درده سر به نظرت خون شناسی بازار کارش بهتر نیست.من بین ایمنی شناسیوو خون شناسی موندم ولی باز ایمنیوو ترجیح میدم:dadad4:

mRNA

New member
راستی منابع مورد مطالعه ازمون زبان mche &mhleخودتون رو هم بگید ممنون میشم

خواندن ارشد در رشته های مختلف

سلام بچه ها خسته نباشید
سوالی برام پیش اومده
میشه واسه ارشد چند تا رشته ثبت نام کرد مثا ایمنی و قارچ و...؟
سوال بعدیم اینه که:
میشه ارشد یه رشته روزانه بخونی بری، ارشد یه رشته ی دیگه بخونی( اونم روزانه) یا نه نمیشه؟!حتی اگه وزارت فرق کنه چطور ؟مثلا یکی علوم باشه دیگری بهداشت؟!
ممنون از وقتی که گذاشتید.

RBC!

New member
سلام بچه ها خسته نباشید
سوالی برام پیش اومده
میشه واسه ارشد چند تا رشته ثبت نام کرد مثا ایمنی و قارچ و...؟
سوال بعدیم اینه که:
میشه ارشد یه رشته روزانه بخونی بری، ارشد یه رشته ی دیگه بخونی( اونم روزانه) یا نه نمیشه؟!حتی اگه وزارت فرق کنه چطور ؟مثلا یکی علوم باشه دیگری بهداشت؟!
ممنون از وقتی که گذاشتید.

سلام
جوابای من مربوط به وزارت بهداشت ِ
توی کنکور وزارت بهداشت فقط برای یک رشته میشه ثبت نام کرد و امتحان خیلی از رشته ها با هم توی یکی روزه
اگه توی وزرات بهداشت ارشد یه رشته ای رو بخونی و بعد بخوای باز هم توی بهداشت ارشد یه رشته دیگه رو بخونی میتونی این کار رو بکنی ولی شرایطی داره

توی اطلاعیه شماره یک می تونید شرایط رو مطالعه کنید :)

سلام
جوابای من مربوط به وزارت بهداشت ِ
توی کنکور وزارت بهداشت فقط برای یک رشته میشه ثبت نام کرد و امتحان خیلی از رشته ها با هم توی یکی روزه
اگه توی وزرات بهداشت ارشد یه رشته ای رو بخونی و بعد بخوای باز هم توی بهداشت ارشد یه رشته دیگه رو بخونی میتونی این کار رو بکنی ولی شرایطی داره

توی اطلاعیه شماره یک می تونید شرایط رو مطالعه کنید :)

خوندم ،ممنون.فقط در صورتي امكان پذيره كه شهريه بدي؟!حالا شهريه چقدري هست معلوم نيست؟!

RBC!

New member
شهریه رو باید خودشون تعیین کنن. یعنی هر دانشگاه برای خودش شرایط خاصی داره.. ولی فک کنم یه چی در حد دانشگاه آزاد باشه. نمیدونم دقیقا

سلام
بچه ها موضوع سمینار میخوام تلفیقی از بیوشیمی و ایمونولوژی ؟!به روز باشه
ممنون.

یاشلار

New member
کدوم بهتره؟

سلام دوستان

هر سوالی اعم از قبولی-بازار کار-ادامه تحصیل و .... در مورد ایمنی شناسی رو اینجا بحث کنید.لطفا از ایجاد تایپیک جدا خودداری فرمایید.

سلام دوست عزیز من تازه واردم و کلی سوال دارم :33:نمی دونم می تونم از شما بپرسم یا نه؟ ولی چون خیلی برام ماولیش انتخاب رشتس.راستش هم کار برام مهمه هم رشته ی تحصیلی.با لیسانس میکروبیولوژی که محلمون نذاشتن:wacsmiley: حالا میخوام بدونم1- وزارت بهداشت بهتره یا وزارت علوم؟ 2-بین رشته های هماتولوژی ، میکروب پزشکی و ایمنی کدوم بهتره؟3-با ارشد چه رشته هایی میشه آزمایشگاه دایر کنی؟شرمنده که سوالام زیاد شد ممنون

arshade90

New member
سلام یاشلار جان... خوش اومدی.... قبل اینکه سوالتو جواب بدم..... معنی اسمت چیه؟

1) بهداشت 2 ) هماتو - ایمنی - میکروب ..... البته من علاقم به ایمنی و سلاح علم پزشکی رو ایمنی می دونم. 3 ) با دکترای بیو - خون - ایمنی

یاشلار

New member
سلام arshade جان ممنون از جوابت خیلی برام مهم بود.:heart:اسمم ترکیه به معنی اشکها مفردش میشه یاش به معنی اشک.پارسال از یکی از هم کلاسیام شنیدم که میگفت با ارشد(رشته ای که گفت یادم نیست)بهداشت میشه آزمایشگاه زد!!!!!واسه همین پرسیدم ارشد چه رشته ای...هنوز واسه ارشد ایمنی شروع نکردم به نظرت بعد از کنکور علوم شروع کنم دیر نیست؟ البته این کنکورمم تقریبا هیچی نخوندم!!!:sadsmiley:(مشکلات زیادن)بیشترین ترسم از زبانه آخه خیلی ضعیفه...:sadsmiley:

یاشلار

New member
ببخشید اصلا حواسم به اندازه ی فونت نوشتم نبوده!!!خیلی ریزه...؟؟؟:tonguesmiley:

sssss

New member
سلام من رشتم زیست شناسی بوده میخوام ارشد ایمنی شرکت کنم ولی گیج شدم نمیدونم چطوری و از کجا شروع کنم اگه میشه کمکم کنید ممنون

سلام دوست عزیز
به نظرم اگه یه چرخی تو انجمنا بزنی همه چی دستت میاد!

آخرین ویرایش:

etzio

New member
میگم چرا بچه های علوم از میان ایمنی شرکت میکنن رشته ی خودتون که از نظر کاری خیلی بهتره من اگه جای شما بودم عمرا سمت چیز دیگه ای میرفتم راستی بازار کارش چطوره اگه سابقه ی کار تو ازمایشگاه داشته باشی؟

بالا