..:: منابع مطالعاتی کارشناسی ارشد ایمونولوژی پزشکی ::..

Ebi

New member
درود

دوستانی که ارشد میخونن و یا برای ارشد امتحان میدن میتونن در مورد منابع مطالعاتیشون اینجا بحث و گفتگو کنن.
اسپم و بحث های حاشیه ای پاک میشه.

ممنون :rose:

منابع اعلام شده از سوی وزارت بهداشت، دفترچه آزمون 94

2015-08-02_16-06-04.png

ضرایب دروس:

2015-08-02_16-14-15.png

پ ن:

منابع استفاده شده توسط بچه های موفق آزمون سال 93 و 94

ایمنی شناسی:
ابوالعباس 2015
ایمنی شناسی دکتر وجگانی
ایمنی شناسی رویت
ایمنی شناسی 4 استاد
اصول سرولوژی دکتر پرویز پاکزاد
ایمنی شناسی برای کنکور
ایمنی شناسی الگوریتمی دکتر داوود بشـاش

بیوشیمی:
لنینجر
هارپر
بیوشیمی برای کنکور دکتر پروین پاسالار
بیوشیمی دکتر احسانی
گنجینه جامع و طبقه بندی شده بیوشیمی دکتـر جعفـرنژاد

سلولی ملوکولی:
لودیش 3 جلد
خلاصه لودیش
زیست شناسی سلولی مولکولی و مهندسی ژنتیک مجید مهدوی
زیست سلولی مولکولی دکتر عبادی
زیست شناسی سلولی مولکولی برای کنکور
زیست شناسی سلولی مولکولی مریم خالصی
زیست شناسی سلولی مولکولی دکتر محمد نژاد

باکتری:
کتاب جامع باکتری شناسی دکتر زهرا پاکباز
میکروب شناسی پزشکی دکتر عباس بهادر
باکتری برای کنکور
باکتری شناسی سعید دانشمندی

زبان:
504
1100 تافل
504 تاقل
زبان عمومی دکتر رضازاده
لزگی
نگاهی جامع بر زبان دکتر حسن یعقوبی
لغات کنکورهای سال های گذشته

کتاب تست:
I Q B
انتشارات کتاب خانه فرهنگ
کتاب کلیدی

توجه:
تاپیک ادغام شده،
با توجه به قدیمی بودن تاپیک، بهتره از پست های جدیدتر در صفحات آخر تاپیک کمک بگیرید. :rose:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

parsa90

New member
ابی مرسی خیلی خوبه که بحث حاشیه ای پاک میشه
میشه بگی زبانو چی کار کنیم لزگی میخونم ولی در کل زبانم ضعیفه خوب از پس زبان بر نمیام تو چطور خوندی؟

Ebi

New member
من ایمنی عباس2007 و 4استاد خوندم
زیست مجید مهدوی انتشارات خانه زیست خوندم
میکروب مجموعه برای کنکور
زبان تافل و 504
بیوشیمی هم مجموعه برای کنکور
به اینا تست های iqb رو هم اضافه کنید.

ابی مرسی خیلی خوبه که بحث حاشیه ای پاک میشه
میشه بگی زبانو چی کار کنیم لزگی میخونم ولی در کل زبانم ضعیفه خوب از پس زبان بر نمیام تو چطور خوندی؟

راستش من لزگی خوندم اما به نظرم حداقل واسه من اصلا مفید نبود.میشستم لغت میخوندم به نظرم بهتر بود.من نظرم رو لغت خوندنه.

parsa90

New member
راستش منم همین منابع رو میخونم ولی زبانم رضایت بخش نیست میکروبم خیلی سریع یادم میره با اینکه رشتم میکروب بود ولی میکروب ضعیفه
ابی برا زبان کتا تافل چی خوندی؟ بنظرت دلتا خوبه؟
یه چیز دیگه برا میکروب چکار کنم خیلی فراره

آخرین ویرایش:

rosha

New member
سلام پارسا. میکروب و کلا همه درسای علوم پایه فراره باید هی تکرار کنی.مطالبه کلیدیو در بیاروو واسه خودت فلش کارت درست کن من اینکارو کردم مفید بووده :chuncky: تکراااار تکراااااااااااااااااااااااار تکراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار
من ازیناا استفاده میکنم:نظرتوون چیه؟اگه بهتر از اینا هم هست بهم بگید:02.47-tranquillity:
درس بیوشمی :بیوشیمی هارپر دکتر پاسالار و دکتر جعفر راد
درس میکروب:دکنر بهادر
درس ایمنی:ابوالعباس
زبان:504

آخرین ویرایش:

mRNA

New member
سلام. بچه های ارشد بهتره مطالب جدید و به روزی که میشه به عنوان مقاله های تحقیقی روشون کار کرد رو هرکسی در هر دانشگاهی که بر روی فیلد خاصی کار میکنه بیان کنه که بقیه هم یا پیشنهادهای بهتری بدن در اون مورد یا میتونیم باهم همکاری کنیم و یه مقاله کاربردی تهیه کنیم.مثلا چیزی که من میدونم اینه که ارشدهای ایمنو مشهد به شدت روی مباحث رد پیوند و سیستم hlaکار میکنند. منتظر شنیدم نظریات بقیه هم هستم

admin

Active member
پرسنل مدیریت
سلام. بچه های ارشد بهتره مطالب جدید و به روزی که میشه به عنوان مقاله های تحقیقی روشون کار کرد رو هرکسی در هر دانشگاهی که بر روی فیلد خاصی کار میکنه بیان کنه که بقیه هم یا پیشنهادهای بهتری بدن در اون مورد یا میتونیم باهم همکاری کنیم و یه مقاله کاربردی تهیه کنیم.مثلا چیزی که من میدونم اینه که ارشدهای ایمنو مشهد به شدت روی مباحث رد پیوند و سیستم hlaکار میکنند. منتظر شنیدم نظریات بقیه هم هستم
اين خيلي خوبه فقط بريد به انجمن پايان نامه ها، اونجا موضوع جديد مطرح كنيد.

melika

New member
سلام آقای ابی
میشه اسم اون کتابه که برای بیوشیمی گفتید رو کامل بگید و همین طور انتشاراتشو
ممنونم

یاشلار

New member
سلام کسی پکیج آموزشی خوب واسه ایمنی سراغ نداره؟؟آخه فرصت زیادی نمونده :sad:بعدشم معلوم نیست از کتابایی که معرفی میشن و میخونیم سوال بیاد یا نه.

WBC

New member
سلام کسی پکیج آموزشی خوب واسه ایمنی سراغ نداره؟؟آخه فرصت زیادی نمونده :sad:بعدشم معلوم نیست از کتابایی که معرفی میشن و میخونیم سوال بیاد یا نه.
من خودم بسته ایمنی سنا رو خریدم خیلی عالی بود. جزوه ایمنیش واقعا حرف نداره بنظرم حتی از جزوه ایمنی خلیلی هم کاملتره
تست هم کتاب بگیر کتاب iqb یا کتاب تست ایمنی انتشارات کتابخانه فرهنگ

آخرین ویرایش:

یاشلار

New member
مرسی wrc عزیز زبانش چی؟واسه من که زبانم ضعیفه جوابگو هست؟ممنون میشم اگه جواب بدی...یه چیز دیگه از بسته ی آموزشی رازی چیزی میدونی؟تبلیغاتشو تو سایت دیدم.

WBC

New member
زبان کتاب رضارضازاده و کتاب امیرلزگی 100% جواب میده
در مورد موسسه رازی چیزی نشنیدم ولی کلا برای ارشد و دکترا علوم پزشکی 4 تا موسسه معروف توی تهران هست معین/سنا/انوار دانش/دکتر خلیلی
بقیه این موسساتی که توی اینترنت میبینی همشون الکی اند. من قبلا از یکیشون گول خوردم 100 تومن پولم رو ریختم دور مفت نمی ارزید

یاشلار

New member
ممنون wbc اولین بارمه که میخوام کنکور بدم سنا از همه بهتره؟واسه کنکور ایمنی هنوز شروع نکردم . بسته و کتاب زبانی که گفتیو میتونم 4 ماهه بخونم؟میتونم قبول شم؟(توقعم خیلی زیاده نه؟)

سلام دوستان من تاز میخوام شروع کنم، به نظرتون امیدی هست؟؟ راستی برا میکروب چی بهتره؟ من هم مورای دارم و هم جاوتز

s.ezzati

New member
بچه ها نظرتون راجع به کتاب "ایمونولوژی" دکتر محمد وجگانی چیه؟ Detail Books

te896.jpg

البته من بیشتر یه منبع میخوام برای الان حین درس ایمنی کارشناسی.کتاب های ترجمه اصولا افتضاحاً (مگر خلافش ثابت بشه) برای همین فکر میکنم بهتر از کتاب های تالیفی شروع کرد.

sssss

New member
سلام من جزوه های سنا رو خریدم تازه شروع کردم به خوندن وقتم کم میتونم فقط به این جزوه ها تکیه کنم؟:33:

arshade90

New member
سلام. تو این وقت کم اره بهتر همین کارو بکنی. یه جزوه رو کامل بلد بودن بهتر از چنتا کتاب نصف و نیمه بلد بودنه!

etzio

New member
ایمنی از یه جزوه که مال دانشگاه اصفهانه شروع کردم بعد میخوام 4 استاد یا ایمنی برای کنکورو بخونم به نظرتون کدوم بهتره؟:21:

arshade90

New member
سلام خوش اومدی.

دانشکاه مهم نیست...مهم اینکه جزوش خوب باشه.

به نظر 4 استاد بهتر باشه.

بالا