باز شدن چت روم انجمن

admin

Active member
پرسنل مدیریت
مجددا چت روم انجمن رو فعال کردم
دوستانی که احساس می کنند سرعت لود صفحات انجمن خیلی کند شده توی همین تاپیک اعلام کنند

ساحل

New member
خدا رو شکر چت روم فعال شد که بحثا تموم بشه و تاپیکها از دور شدن از موضوع اصلیشون در امان بمونن

saye

New member
فعلا که رو سرعت تاثیری نذاشته...تا بعد ببینیم چی میشه

negar91

New member
اما برای من به شدت سرعت پایین اومده حتی دیروز و امروز صبح اصلا بالا نمیومد

saharraj

New member
دقیقا منم با نگارجون موافقم. سرعت بشدت پایین اومده.اصلا گاهی اوقات حس میکنم با Dail up کانکتم

setayesh71

New member
میشه بگین برای چی فعالیت سایت به دو هفته پیش برگشته ؟؟ زمان به عقب رفته ؟؟
من کلی چراغ سبز تو همین دو هفته روشن کرده بودم و امتیاز گرفته بودم . همش پریده !! اینا میشه برگردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ninol

New member
تمام لایک ها و مطالب به تاریخ 2 فته قبل برگشته و دوستان من حذف شدن

AWWA

New member
سرعت منم خیلی پایین اومده. چت باکسم که اصلا" برام باز نمیشه.

Taraa

Well-known member
سرعت من تغییری نکرده ... ولی اطلاعات اخیر انجمن پریده انگار

قبل از هر چيز:
1- كاربري بنده بلكل پاك شده بود و دوباره ساختم!!!!!!!!!!!!!!!!! دليليش چي بوده نميدونم

2-امروز اصلا سايت باز نميشد.
3-صفحه اصلي انجمن رو به default.php تغيير بدين كه كاربرا بتونن به راحتي به صفحه اصلي برگردن
4-سايت اصلي روي index باز ميشه كه اين از لحاظ امنيت اصلا جالي نيست(براي رفع لطف نماييد صفحه اصلي ايندكي رو به ورودي انجمن دايركت نماييد)
5-موقث باشيد

vitamin

New member
واسه من كه اصلا سايت باز نميشد فكر نكنم ربطي به سرعت داشته باشه الانم كه باز شد فروم يه جوريه مثل اينكه چند روز به عقب رفتيم :1dco2x0p1lilzhfpg1t

xavi

New member
از اونجاییکه وزارت بهداشت ازمونشو جلو انداخته سایت هم همه چی رو دوهفته به عقب برده تا متعادل بشه:25r30wi:

mikhak s

New member
منم ديشب نتونستم بيام سايت اصلا برام بازنشد، همه نوشته ها پيامام و... برگشتن به هفته گذشته ،‌ضد حال خيليييييييييييييييييييييييي بدي بود :thumbsdownsmileyani:j58r36j3gcr4suxymup

bacillus.bs

New member
ما پيام هامونو مي خوايم
479919_twx4m97leaeemx0o.gif

mikhak s

New member
وارد هر تاپيكي ميشم ميبينم به كل نوشته ها بحثا پاك شدن،‌وسط بحثو گفتگو موندن. ديگه ميلي ندارم تاپيكي رو باز كنم:sad: كسي نميخواد جواب مارو بده؟

بالا