با رشته فیزیک گرایش حالت جامد میتونم در ازمون ارشد فیزیک پزشکی شرکت کنم؟

SAMIN66

New member
سلام به همه:
خواستم بدونم با رشته فیزیک گرایش حالت جامد میتونم در ازمون ارشد فیزیک پزشکی شرکت کنم یا نه؟ با تشکر
در ضمن اگر کسی کمک خواست میتونم کمکش کنم

shadman

New member
سلام

منم فیزیک گرایش حالت جامد میخونم میخوام بدونم می خواین کدوم کتابا رو بیشتر بخونین؟و کلا"برای شرکت تو این رشته باید چه وضعیت تحصیلی و معدلیو داشت؟

atefe omrani

New member
سلام.منم راهنمایی میخوام!
تازه میخوام منابع رو بدونم-اصلا چی بخونم؟چطور شروع کنم؟

SAMIN66

New member
سلام به همگی. کتاب فیزیک جدید کرین فیزیک کوانتوم تا فصل 8 گازیروویچ فیزیک هسته ای کرین فیزیک هالیدی 4 جلد ......... کسی کمک درسی خواست هستم

شادیا

New member
سلام دوستان
چرا بچه های فیزیک اینقدر بیحال اند؟؟؟؟
خب بیاید مث بقیه رشته ها اطلاعاتمون رو به اشتراک بذاریم

پی ان یو جان ممنون میشم اگه بیای سر بزنی تا با هم تبادل نظر کنیم :riz304:

SAMIN66

New member
سلام به همه. من هر روز ساعت 22 یکسری به سایت میزنم هر کی کمک خواست در توانم باشه در خدمتیم.

لطفا همگی حضور داشته باشند تا بحث داغی داشته باشیم. من خودم یکبار ازمون فیزیک پزشکی دادم

شادیا

New member
سلام به همه. من هر روز ساعت 22 یکسری به سایت میزنم هر کی کمک خواست در توانم باشه در خدمتیم.

لطفا همگی حضور داشته باشند تا بحث داغی داشته باشیم. من خودم یکبار ازمون فیزیک پزشکی دادم

سلام پی ان یو
من امشب حتما هستم امیدوارم شما هم باشی تا درباره فیزیک پزشکی تبادل نظر داشته باشیم

atefe omrani

New member
من بس که اومدم هیشکی نبود ناامید شدم:smiliess (12):
یکم فعالیت داشته باشید دیگه.

atefe omrani

New member
pnu لطفا کمک کنید!
کدوم مباحث هالیدی ها؟همش؟!!!!
نمیدونم میرسم بخونم اگه از الان شروع کنم؟:65d6a5d6s:
آخه هنوز شروع نکردم!!!!!!!!!!!!

شادیا

New member
pnu لطفا کمک کنید!
کدوم مباحث هالیدی ها؟همش؟!!!!
نمیدونم میرسم بخونم اگه از الان شروع کنم؟:65d6a5d6s:
آخه هنوز شروع نکردم!!!!!!!!!!!!

بله خب همشه دیگه عاطفه جان
بله میرسین باید به جای نگرانی و ترسیدن شروع کنید
اینجا هم به همه دوستان فیزیک پزشکی اعلام میکنم صحبتها و نظراتشون و نیز گزارشاتشون را توی تاپیک تبادل نظر و مطالعه گروهی فیزیک پزشکی بذارن
ممنون

diaco1363

New member
بله خب همشه دیگه عاطفه جان
بله میرسین باید به جای نگرانی و ترسیدن شروع کنید
اینجا هم به همه دوستان فیزیک پزشکی اعلام میکنم صحبتها و نظراتشون و نیز گزارشاتشون را توی تاپیک تبادل نظر و مطالعه گروهی فیزیک پزشکی بذارن
ممنون

سلام به همگی.دوستان یه ساعتی رو مشخص کنید که همه با هم بیاییم و به هم دیگه کمک کنیم.

melinaa

New member
سلام وبا عرض معذرت.یه مساله فیزیک داشتم .و فوری هم جوابشو میخوام.اگه ممکنه لطفا کمکم کنید.واقعا ممنونتون میشم.
مساله>>فشار درون یک حباب گاز در آب در 20 درجه سلسیوس را بیابید.اگر فشار آن 760 torr و شعاع حباب 0/04 cm باشد کشش سطحی آب 73 میلی نیوتون بر متر است.
راهنمایی:در حل مساله تبدیل واحد واقعا مهم است.و از معادله لاپلاس استفاده شود.
1atm:760 torr
نکته:فشار بیرون را 1 اتمسفر در نظر بگیرید.

خیلی ممنون میشم اگه کمکی بود برام انجام بدید...:rose:

بالا