چطوري براي آزمون تافل بخونيم؟

آيشن

New member
سلام دوستان ميشه راهنمايي كنيد كه چطور ميشه براي آزمون تافل آماده شد؟بخصوص اگه بخواييم تو منزل بخونيم؟چه منابعي چه كتابهايي لازمه؟ اگه ميشه لينك منابع يا اسامي رو بذاريد؟ممنون دوستان

آيشن

New member
بچه ها تو رو خدا يه كم فعال باشين تايپيكاي تافل خيلي سرده؟

raha 24

New member
سلام کتاب essential words for the toefl خیلی خوبه . من از یکی که امتحان تافل قبول شده بود پرسیدم گفت بیشتر سوالاش 80% از تو همین کتابه. ترجمه فارسی ش هم هست . به من توصیه کرد که ترجمه فارسی بخونم بهتره.
امیدوارم به دردتون بخوره و موفق باشید . راستی در کنارش 504 هم خوبه

hassan.n

New member
سلام دوستان ميشه راهنمايي كنيد كه چطور ميشه براي آزمون تافل آماده شد؟بخصوص اگه بخواييم تو منزل بخونيم؟چه منابعي چه كتابهايي لازمه؟ اگه ميشه لينك منابع يا اسامي رو بذاريد؟ممنون دوستان

سلام
دوست عزیز نرم افزاری که میخوام معرفی کنم یک نرم افزار بی نظیره ،فقط کافی یکبار امتحان کنی، چون خودم دارم استفاده می کنم نامش پرآموزی است که شامل تافل، 504، 1100،زبان عمومی پیام نور،OPD و آیلس با مطالعه این نرم افزار نیازی به کتاب نیست واین نرم افزار برای مطالعه کارشناسی ارشد علوم پزشکی خیلی مفید است . می توانید برای تهیه آن به سایت پرآموزی مراجعه نمایید.

hassan.n

New member
مرسی . می گم رو گوشی هم نصب میشه ؟[/Q
فقط برای کامپیوتر و هر cd برای سه کامپیوتر، لازم به ذکر است بدونیم علاوه بر آموزش لغت و درک مطلب با ترجمه فارسی و هر درس در حدود 40 تا 50 تست دارد که بر ای کارشناسی ارشد دامنه لغت را افزایش می دهد.به نظر من حتی بهتر از لزگی و رضازاده است.

zeindinho

New member
salam be nazare man vase toefl ketabe LONGMAN COMPLETE COURSE FOR THE TOEFL TEST kheili khooobe va nokte dg inke hatman bayad ba alaghe bekhooonid zabano ta movafagh bashid be nazare man kasaee ke az sare ejbar zaban mikhoonan ya zoori movafagh nemishan

آيشن

New member
سلامدوست عزیز نرم افزاری که میخوام معرفی کنم یک نرم افزار بی نظیره ،فقط کافی یکبار امتحان کنی، چون خودم دارم استفاده می کنم نامش پرآموزی است که شامل تافل، 504، 1100،زبان عمومی پیام نور،OPD و آیلس با مطالعه این نرم افزار نیازی به کتاب نیست واین نرم افزار برای مطالعه کارشناسی ارشد علوم پزشکی خیلی مفید است . می توانید برای تهیه آن به سایت پرآموزی مراجعه نمایید.
ممنون از راهنماييت

mahnam

New member
سلام
دوست عزیز نرم افزاری که میخوام معرفی کنم یک نرم افزار بی نظیره ،فقط کافی یکبار امتحان کنی، چون خودم دارم استفاده می کنم نامش پرآموزی است که شامل تافل، 504، 1100،زبان عمومی پیام نور،OPD و آیلس با مطالعه این نرم افزار نیازی به کتاب نیست واین نرم افزار برای مطالعه کارشناسی ارشد علوم پزشکی خیلی مفید است . می توانید برای تهیه آن به سایت پرآموزی مراجعه نمایید.

ببخشید میشه در مورد نحوه ی کار این نرم افزار توضیح بدین؟؟!
والا همه ی این کتابا که الان تو نت وجود داره واسه دانلود و نیازی به خریدش نیست!
این نرم افزار چیکار میکنه دقیقا که به نظرتون خوب اومده؟

skafild

New member
كتاب تافل راهنما البته با ليسينينگ هاي اختصاصي خودش.

آيشن

New member
براي لسينينگ چي؟چطوري سوال ميدن از چه بحثهايي؟چطوري تقويتش كنيم لسينينگ رو؟:riz304:

rezgar

New member
دوست عزیز سلام
منابع بسیار متنوع هستند و هرکسی به سلیقه خودش برای هر مهارت یک منبع رو معرفی میکنه اما کتاب بارونز کتاب خوبیه ، لانگمن هم خوبه به نظر من وقت خودتو با کتاب لغات تلف نکن همه کلمات رو تو متن یاد بگیر اولش سخته اما کم کم لغت ها برات تکراری میشن اما اگه میخوایی حتما کتاب لغت هم کنارش بخونی کتاب
Essential words for TOEFL
کتاب خوبیه
موفق باشی

factorVIII

Member

تافل مشابه یک کنکوره نه یک آزمون زبان..بهتره بگم یک آزمون صرفا آکادمیک که باید انگلیسی صحبت کنی و بنویسی و درک کنی و بخونی!
کتابهای لانگمن برای شروع خوبه خصوصا کسی که سطحش پایینه، سپس کتاب های بارونز و دلتا شروع کن...کتاب های آزمون شبیه سازی شده تافل (کمبریج) و همچنین کتابی که در تاپیک مربوطه به آزمون تافل آوردم حتما ببین و دانلودش کن..

bluerosy

New member
یه سوال؟ اگر بخوایم ک ل ا س شرکت کنیم مثل سایر زبان ها اول تعیین سطح میشیم بعد باید اینقدر بخونیم تا به حد آزمون تافل برسیم؟ چقدر با ک ل ا س رفتن زمان میخواد؟ من وضع زبانم بد نیست

aliakbar64

New member
سلام
دارم خودمو اماده می کنم برای امتحان تافل البته خیلی وقت دیگه
504 و esseintial words toefl و how to perpare tor toefl و toefl kit رو یا خوندم یا دارم می خونم
می خوام یه کتاب لغت بهم پیشنهاد کنید
اولا مناسب تافل
دوما اگه شد با ترجمه فارسی (یعنی ترجمه شده ش موجود باشه)
و سوما یه خرده سطح بالاتر از این کتاب ها
کتاب 1100 رو خیلی جاها دیدم توضیه نمی کنن می گن کلمات نامناسب و غیرکاربردی زیاد داره
بیشتر از یه کتاب هم شد اشکال نداره اما این ویژگی ها رو (1 و3 رو حتما) داشته باشه
ممنون

aliakbar64

New member
سلام
دارم خودمو اماده می کنم برای امتحان تافل البته خیلی وقت دیگه
504 و esseintial words toefl و how to perpare tor toefl و toefl kit رو یا خوندم یا دارم می خونم
می خوام یه کتاب لغت بهم پیشنهاد کنید
اولا مناسب تافل
دوما اگه شد با ترجمه فارسی (یعنی ترجمه شده ش موجود باشه)
و سوما یه خرده سطح بالاتر از این کتاب ها
کتاب 1100 رو خیلی جاها دیدم توضیه نمی کنن می گن کلمات نامناسب و غیرکاربردی زیاد داره
بیشتر از یه کتاب هم شد اشکال نداره اما این ویژگی ها رو (1 و3 رو حتما) داشته باشه
ممنون

سلام
یک کتاب بهم معرفی کنید در مورد قواعد تافل این جوریبگم بهتره، قواعد ازمون های تافل رو تو یه کتاب جمع کرده باشن و با پاسخ تشریحی جواب داده باشه یه قسمت هم داشته باشه که قواعد رو توضیح داده باشه بهتر،اگه اجیانا کتابی با این ویژگی دیدید که به فارسی ترجمه اون رو بهم معرفی کنید؟

بالا