ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

کاربران برچسب زده شده

صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    همه این کارا بستگی به استادت داره! اینکه ادم درستی باشه و حق رو ناحق نکنه!
    درغیراینصورت یهو میبنی انقد استادت پیچونده انقد فیلم بازی کرده که مقاله ات به اسم استادت چاپ شده با اینکه از جون مایه گذاشتی با اینکه استادت در جریان کار نبوده اصلا و طرح از خودت بوده حتی از جیب خودت کلی خرج کردی و... ولی اسم تورو درنهایت اخر از همه اورده. جالبشم اینجاس که اسم یه کسایی هم تو مقاله ات بعنوان نویسنده مسیول میاد که اصلا تو عمرت ندیدی کی هستن اصلا تو جریان کار هم نیستند!!!! درحالیکه نویسنده مقاله هم خودت بودی. فقط استادت تصحیحش کرده
    پس قبل از اینکه به ایده و طرح فکر کنین بدنبال استادی باشین که واقعا خدارو بشناسه و به زبان ساده حق رو ناحق نکنه!!!!! مهمتر از همه بازیگر خوبی هم نباشه!!!!

با زندگی قهر نکن! دنیا منت هیچ کس رو نمی کشه…
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    Isi

اره با عابدموافقم

[این مورد فقط برای اعضای انجمن قابل مشاهده می باشد ]

0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    فروزان عزيز تجربه من اينو ميگه كه اگه عاشق رشته ات باشي و مطالب اون رو خوب بلد باشي و كمي هم ديدگاه محققانه داشته باشي با كمك يك استادي كه يا تجربه داره يا انگيزه فراوون براي كارهاي تحقيقاتي مي توني شروع كني و كارهاي خوبي ارائه بدي اما يادت باشه زماني علم تو در نشريات بين الممللي مطرح ميشه كه واقعا بخواي با مقاله و طرحي كه ارائه ميدي قدمي خيلي خيلي كوچك در راستاي علم بشريت برداري.
    هرچند رسيدن به اين سطح كار بسيار دشواريه اما ميتوني قدم قدم پيش بري مثلا اول يه كار تحقيقاتي درون مرزي انجام بدي و بعد به فرامرزي هم خواهي رسيد
    شاد باشي و هميشه در راهت استوار
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    سلام دوستان من از 2نفر از استادام که یکی فرانسه و یکی آلمان بودن پرسیدم راه های پیشنهادیشون همین هایی بود که دوستا گفتن باضافه اینکه گفتن یکی از بهترین کارایی که میشه کرد اینه که چند دانشگاه رو در نظر بگیری با اساتیدش کار کنی مثلا من با یکی از اساتید دانشگاه x ارتباط برقرار کنم و ببینم موضوع تحقیقاتی مورد علاقه ایشون چیه تو ایران براش کار کنم و مقاله مو بفرستم ایشون که خوشش بیاد به دانشگاهی که خودش هست میگه ایشون رو برای من پذیرش کنید. استادم میگفت خیلی راحتره این کارو انجام بدی تا اینکه از طریق ایران بخوای بورس شی. راه دیگه اینکه مخ یه دختر یا پسر باسواد رو بزنی و بری پیشش البته لطفا اخلاقی برخورد کنید و بعد از اینکه کارتون راه افتاد دکش نکنید تا زمانی که حداقل مقداری از لطفشو جبران نکردین اگه کرد هم بین شماست انیستیتو کرد ایران(کاک بهرام ولدبیگی) هر سال 5نفر برای فرانسه میتونه بورس کنه و شرطش اینه که به زبان و ادبیات کردی مسلط باشی و براشون فعالیت فرهنگی داشته باشی و ترجیحا خانم ها رو میپذیرن که کمتر امکان مالیشو دارن خودشون برن
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط eco.bio نمایش پست ها
    همه این کارا بستگی به استادت داره! اینکه ادم درستی باشه و حق رو ناحق نکنه!
    درغیراینصورت یهو میبنی انقد استادت پیچونده انقد فیلم بازی کرده که مقاله ات به اسم استادت چاپ شده با اینکه از جون مایه گذاشتی با اینکه استادت در جریان کار نبوده اصلا و طرح از خودت بوده حتی از جیب خودت کلی خرج کردی و... ولی اسم تورو درنهایت اخر از همه اورده. جالبشم اینجاس که اسم یه کسایی هم تو مقاله ات بعنوان نویسنده مسیول میاد که اصلا تو عمرت ندیدی کی هستن اصلا تو جریان کار هم نیستند!!!! درحالیکه نویسنده مقاله هم خودت بودی. فقط استادت تصحیحش کرده
    پس قبل از اینکه به ایده و طرح فکر کنین بدنبال استادی باشین که واقعا خدارو بشناسه و به زبان ساده حق رو ناحق نکنه!!!!! مهمتر از همه بازیگر خوبی هم نباشه!!!!
    کاملا درک میکنم چی میگی
    وقتی یه سال از عمرتو شب و روز توی آزمایشگاه گذروندی و روی طرحت واقعا زحمت کشیدی انتظار همچین رفتاری رو نداری
    وقتی هر چی از استادت بپرسی بگه طرحت جدید و نو ، خودت باید جمع و جورش کنی ، دیگه انتظار نداری این مدلی بات برخورد بشه
    خیلی دقت کنین توی انتخاب استاد
    چه شتابان است ساعت ها در روز
    و چه پر شتاب است روزها در ماه
    و چه سریع می گذرد ماه ها در سال
    و چه پر شتاب است سال ها در عمر

حضرت علی (ع)
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط foroozan نمایش پست ها
    سلام بچه ها کسی هست که مقاله isiداشته باشه یافوت وفن مقاله نویسی رو بلد باشه.خیلی دوست دارم مقاله بدم بیرون ولی اصلا بلد نیستم اگه کسی بلده لطفا راهنماییم کنه.
    مرسی

یه کتاب قبلا خوندم به اسم چگونه یک پایان نامه برتر بنویسیم(اما متاسفانه مولفش یادم نیس)که خیلی مفیده و شیوه پژوهش مطلوب رو نشون میده. میتونید تو جلسات دفاعیه بچه های هم رشته تون هم شرکت کنیداطلاعات مفیدی بهتون میده همچنین تا میتونید مقالت علمی مجلات معتبر رشته تون رو مطالعه کنید خیلی به راه افتادنتون کمک میکنه. موفق باشی
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    سلام.
    عذر می خوام میشه ادرس سایت یا اطلاعات بیشتر ی از انستیتو کرد(کاک بهرام ولدبیگی)بزارید؟
    و اینکه چه شرایطی برای بورس کردن دارن؟
    مقاله و اینها کافیه؟؟؟
    لطف می فرمایید اگر جواب بدید.
    موفق باشید.
    I indeed amorous to study,study,and study in whole of my life. I'm interest in detect unsought fields of the science, working with genius international scholar & scientist, and diligence at the leading edge of scientific research.
    3
    مدیر سابق
    مدیر بازنشسته
    نقل قول نوشته اصلی توسط foroozan نمایش پست ها
    سلام بچه ها کسی هست که مقاله isiداشته باشه یافوت وفن مقاله نویسی رو بلد باشه.خیلی دوست دارم مقاله بدم بیرون ولی اصلا بلد نیستم اگه کسی بلده لطفا راهنماییم کنه.
    مرسی

سلام
    من مقاله دارم(یک اوریجینال آرتیکل، ایمپکت 4.7 و یک ابسترکت ایمپکت 2 و سه تا فارسی)، اگه سوالی دارین من در خدمتم.
    0
    کاربر عادی
    کاربر عادی
    پیامای شخصی من نمیاد میشه تو خصوصی بهم ایدی یاهو بدید؟
    We keep all our promises the us against the world
    0
    کاربر محروم
    کاربر محروم
    [QUOTE=eco.bio;90624]همه این کارا بستگی به استادت داره! اینکه ادم درستی باشه و حق رو ناحق نکنه!
    پس قبل از اینکه به ایده و طرح فکر کنین بدنبال استادی باشین که واقعا خدارو بشناسه و به زبان ساده حق رو ناحق نکنه!!!!! مهمتر از همه بازیگر خوبی هم نباشه!!!![/‏↳‏
    QUOا‏
    daghighan.man 4ta ISI daram hamaro ostad esme khodesho aval nevesht.2
    bar ham ba maghalehae man raft kharej! Khodavakili hameye kararo man kardam.hata neveshtane engelisisho !
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23