فیزیک پزشکی یا ام آر آی؟؟

xray

New member
با وجود علاقه زیادی که به ام آر آی دارم ولی به شدت از آینده تحصیلی و بازار کارش واهمه دارم.الان موندم که فیزیک پزشکی شرکت کنم یا ام آر آی ؟؟؟؟؟خواهشا" اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره کمکم کنه

farshad25

New member
هرچند من تخصصی دررشته های گروه پرتوشناسی ندارم ولی به نظرم mri خیلی بهتر از فیزیک پزشکیه

sahel 91

New member
سلام من ترم هفتم.به نظر من فیزیک خیلی بهتره.چون اگه ارشد mriهم بگیری باز هم کارت همون کاریه که یک کاردان هم میتونه انجام بده و عملا با بقیه فرق خیلی زیادی نخواهی داشت و حقوقت هم تغییر چندانی نمیکنه.ولی اگه ارشد فیزیک رو داشته باشی علاوه بر اینکه میتونی در بخش رادیولوژی کار کنی و یا حتی اپراتور ام آر ای باشی میتونی به عنوان فیزیست در بخش رادیوتراپی و یا عضو هیئت علمی باشی ولی خب قبول شدن فیزیک هم کار آسونی نیست

nilam

New member
سلام من ترم هفتم.به نظر من فیزیک خیلی بهتره.چون اگه ارشد mriهم بگیری باز هم کارت همون کاریه که یک کاردان هم میتونه انجام بده و عملا با بقیه فرق خیلی زیادی نخواهی داشت و حقوقت هم تغییر چندانی نمیکنه.ولی اگه ارشد فیزیک رو داشته باشی علاوه بر اینکه میتونی در بخش رادیولوژی کار کنی و یا حتی اپراتور ام آر ای باشی میتونی به عنوان فیزیست در بخش رادیوتراپی و یا عضو هیئت علمی باشی ولی خب قبول شدن فیزیک هم کار آسونی نیست

تو که فرق کاردان رادیولوژی و ارشد ام آر آی رو نمیدونی کی میگه اظهارنظر کنی!!
لطفا با نظرات بدون علم دیگران رو گمراه نکن
یه ارشد ام آر میتونه توی دانشگاه تدریس کنه که اینو خودم توی دانشگاه شهید بهشتی دیدم
نکنه توی دانشگاه شما یه کاردان رادیولوژی فیزیک و تکنیک ام آر آی تدریس میکنه؟!!
بعدا کجای دنیا دیدی یه کاردان رادیولوژی توی ام آر آی کار میکنه؟ درضمن حقوقشم خیلی تفاوت داره تو همون بهتر که بری بیوتکنولوژی بخونی البته اگه بتونی!!

nilam

New member
با وجود علاقه زیادی که به ام آر آی دارم ولی به شدت از آینده تحصیلی و بازار کارش واهمه دارم.الان موندم که فیزیک پزشکی شرکت کنم یا ام آر آی ؟؟؟؟؟خواهشا" اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره کمکم کنه

بازار کارش که خوبه آخه بچه های سال بالایی ما هنوز دفاع نکردن ولی دارن تدریس میکنن یا جذب مراکز ام آر شدن
اینده تحصیلیشم خوبه چون از سال اینده هرسال 2نفر واسه دکترای مدیکال ایمیجینگ بورس خارج میشن دیگه تصمیم گیری با خودته

ashena

New member
سلام میشه درموردmedical imagingتوضیح بدین که چطوریه وایران این رشته رو داره یانه؟

ashena

New member
کسی اطلاع داره که mriونانوتکنولوزی کدوم بهتره منو راهنمایی کنید.

بالا