فراخوان تشکل بهداشت عمومی

setayesh71

New member
سلام به همه ی دوستان عزیز . من ستایش هستم بهداشت عمومی اصفهان درس می خونم . با چند نفر از دوستان می خوام یه تشکل بین بچه های بهداشت عمومی در سراسر کشور ایجاد کنیم .
می خوایم رشتمونو به همه معرفی کنیم و برای ارتقا این رشته قدم برداریم .
همچنین من می خوام تو دانشگاه خودمون یه مجله در رابطه با بهداشت عمومی درست کنم . هر کسی می تونه تو این راه کمکم کنه لطفا آمادگیشو اعلام کنه دوست دارم این مجله به سراسر ایران ارسال بشه و به کمک همتون نیاز دارم . ( البته این مجله باید همه نوعی مطلب از جمله طنز ، ادبی ، روانشناسی و..... داشته باشه پس در هر موردی می تونین کمک کنین بهم بگین )

دوستان برای گسترش و ارتقا رشته بهداشت عمومی و برای شناساندن این رشته به همه به کمک همه ی شما نیاز داریم . هر کسی هست یه بسم ا... بگه تا همه با هم شروع کنیم .
ممنون از همه

epidhr

New member
سلام

ستایش عزیز از اینکه با اینهمه انرژی میخای اینکار رو انجام بدی قابل تحسینه اما توی هر کاری موازی کاری غیر از هدر رفتن وقت و انرژی نتیجه دیگه ای نداره .در حال حاضر یه فصلنامه به اسم فصلنامه بهورز داره چاپ میشه و سراسر کشور توزیع میشه و مربوط به رشته بهداشت عمومیه و یکی از فصلنامه هایی که توی وزرات بهداشت ودرمان معروف و جا افتاده ست و کار مرکز بهداشت استان خراسان رضویه.بنابراین اینکه میخای زحمت بکشی یه مجله یا فصلنامه با همین موضوع تهیه کنی تا رشته بهداشت عمومی رو به همه بیشتر معرفی کنی فکر میکنم یجور موازی کاری بشه-برای اطلاع بیشتر میتونی این فصلنامه بهورز رو از سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد جستجو کنی-امیدوارم همچنان سرشار از انرژی باشی.

setayesh71

New member
ستایش عزیز از اینکه با اینهمه انرژی میخای اینکار رو انجام بدی قابل تحسینه اما توی هر کاری موازی کاری غیر از هدر رفتن وقت و انرژی نتیجه دیگه ای نداره .در حال حاضر یه فصلنامه به اسم فصلنامه بهورز داره چاپ میشه و سراسر کشور توزیع میشه و مربوط به رشته بهداشت عمومیه و یکی از فصلنامه هایی که توی وزرات بهداشت ودرمان معروف و جا افتاده ست و کار مرکز بهداشت استان خراسان رضویه.بنابراین اینکه میخای زحمت بکشی یه مجله یا فصلنامه با همین موضوع تهیه کنی تا رشته بهداشت عمومی رو به همه بیشتر معرفی کنی فکر میکنم یجور موازی کاری بشه-برای اطلاع بیشتر میتونی این فصلنامه بهورز رو از سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد جستجو کنی-امیدوارم همچنان سرشار از انرژی باشی.

بله درست میگین . البته من نظرم فقط معرفی رشته بهداشت عمومی نیست . یعنی سعی دارم تو این فصلنامه مطالب متنوعی رو بیارم .
بازم از راهنماییتون ممنون . حتما مجله بهورز رو می خونم .

zari.goli

New member
seti jun man hastam,ag kari dashti teleto vasam pm kon,albate man faslname behvarzo khundam chand vaqt pish va asan movafeqe in nistam k 2ye in faslname reshtamun shenakhte beshe,chon in 2 reshte kamelan mojazan,harchand bazi az bajehaye behdasht umumi alan be onvane behvarz kar mikonan,ama agar vaqean reshte behdasht.umumi shenakhte mishod betore jd in etefaqat nemioftad.behar hal man hastam ba tamame qova

karshenasgh

New member
منم موافق این هستم که بهداشت عمومی یه مجله مجزا برای خودش داشته باشه...
اما باید شما از اول مشخص کنید که هدفتون از راه اندازی این مجله دقیقاً چی هست؟
سرفصل هایی که قراره داخلش قرار بگیره چه چیزهایی هست؟
گروه هدف این مجله کیا هستن؟ آیا مخاطبینش قراره دانشجویان باشن یا کارکنان علوم پزشکی و بهداشتی باشن یا مردم؟؟
خود شما که قراره پیگیر این کار باشین، آیا کارمند هستین یا طرحتون رو گذروندین یا در حال گذروندنین و می خواهین با این مجله سطح آگاهی های مردم و پرسنل بهداشتی رو بیشتر کنید و یا اینکه نه! دانشجویید و کارتون فقط در سطح یک فعالیت دانشجوییه؟!

به نظرم اول باید جواب این پرسشها رو بدین و بعد از تعیین هدفتون، یک طرح کلی برای این مجله ترسیم کنید تا ما بتونیم طرح اولیه این مجله رو در ذهنمون تصور کنیم و بعد ببینیم که در چه زمینه هایی می تونیم بهتون کمک کنیم......

zari.goli

New member
bale manam movafeqam k bayad hamechiz moshakhas beshe ta beto0nim tebqe un tarhrizi dashte bashim,va be tabaesh khodemun va etela'atemun ro taqviat konim,bayad hade hamejiz moshakhas beshe

setayesh71

New member
seti jun man hastam,ag kari dashti teleto vasam pm kon,albate man faslname behvarzo khundam chand vaqt pish va asan movafeqe in nistam k 2ye in faslname reshtamun shenakhte beshe,chon in 2 reshte kamelan mojazan,harchand bazi az bajehaye behdasht umumi alan be onvane behvarz kar mikonan,ama agar vaqean reshte behdasht.umumi shenakhte mishod betore jd in etefaqat nemioftad.behar hal man hastam ba tamame qova

ممنون عزیزم حتما بهت می گم . مرسییییییییییی

setayesh71

New member
منم موافق این هستم که بهداشت عمومی یه مجله مجزا برای خودش داشته باشه...
اما باید شما از اول مشخص کنید که هدفتون از راه اندازی این مجله دقیقاً چی هست؟
سرفصل هایی که قراره داخلش قرار بگیره چه چیزهایی هست؟
گروه هدف این مجله کیا هستن؟ آیا مخاطبینش قراره دانشجویان باشن یا کارکنان علوم پزشکی و بهداشتی باشن یا مردم؟؟
خود شما که قراره پیگیر این کار باشین، آیا کارمند هستین یا طرحتون رو گذروندین یا در حال گذروندنین و می خواهین با این مجله سطح آگاهی های مردم و پرسنل بهداشتی رو بیشتر کنید و یا اینکه نه! دانشجویید و کارتون فقط در سطح یک فعالیت دانشجوییه؟!

به نظرم اول باید جواب این پرسشها رو بدین و بعد از تعیین هدفتون، یک طرح کلی برای این مجله ترسیم کنید تا ما بتونیم طرح اولیه این مجله رو در ذهنمون تصور کنیم و بعد ببینیم که در چه زمینه هایی می تونیم بهتون کمک کنیم......

دقیقا حرفتون درسته .

اتفاقی که اول قرار شد بیفته تشکیل یه تشکل بچه های بهداشت عمومی بود . اینکه اول اهدافمون رو دقیق تعیین کنیم . یه سمینار بهداشت عمومی بذاریم . یه نشست آزاد اندیشی راجع به بهداشت عمومی .
مثلا یه کنگره شبیه کنگره بچه های تغذیه یا شبیه این ها که بچه ها توشمقاله ارائه بدن و....
و خب یه مجله هم درستکنیم در رابطه با این تشکل و بهداشت عمومی .

من خودم دانشجوی ترم 3 هستم (البته طرح اولیه این کار از آقای خوش نویس که لرستان درس می خوندن بود که حالا مسئولیت این کار رو بر عهده من گذاشتن.
خب مجله رو می خوایم مباحث مربوط به بهداشت عمومی رو داخلش بذاریم . مثلا شمایی که شاغل هستین از مسائل و موارد بازار کار بگین . از کارهایی که توش فعالیت دارین .
افرادی که تو فیلد کار می کنن مثلا بیماری های شایع یه فصلی رو بگن ( راه های پیشگیری و... )
کلا جمعی از دانشجویان ، اساتید ، افراد شاغل و.... جمع بشن و راجع به بهداشت عمومی بگن .

karshenasgh

New member
خب! اگه کار در سطح وسیع باشه و واقعاً روی طرح اولیه اون کار بشه خیلی خوبه...
منتظر خبرهای بعدی شما هستیم.
:smilies-azardl (113

setayesh71

New member
خب! اگه کار در سطح وسیع باشه و واقعاً روی طرح اولیه اون کار بشه خیلی خوبه...
منتظر خبرهای بعدی شما هستیم.
:smilies-azardl (113

واقعا از همکاریتون ممنونم. فعلا که درگیر امتحانات هستیم انشاا... بعد از امتحانا دنبال کارش رومی گیرم . بازم مرسی ازتون

amir20

New member
سلام
ممنون از فكر و ايده ي جالبتون
منم موافقم ، اگه عملي بشه كه خيلي خوب ميشه
اگه كاري از دستمون بربياد در خدمتيم
پس زحمت پيگيري با شما . . .

setayesh71

New member
سلام
ممنون از فكر و ايده ي جالبتون
منم موافقم ، اگه عملي بشه كه خيلي خوب ميشه
اگه كاري از دستمون بربياد در خدمتيم
پس زحمت پيگيري با شما . . .

سلام واقعا ممنون . چشم انشاا... بعد از امتحانات می رم دنبالش . ممنون ازهمتون

amir20

New member
به نظرم ما بايد به عنوان اولين هاي كارشناسي پيوسته ي بهداشت عمومي ، رشته مون رو بيشتر به بقيه معرفي كنيم
با اينكه اين رشته پيوسته شده اما خيلي از بچه ها ازش اطلاعاتي ندارن
اين كار ميتونه با رشته مون بيشتر آْشناشون كنه . . .

بالا