لطفا قبول شدگان ارشد بهداشت و ایمنی موادغذایی پاسخ دهند

am-ml

New member
1- از همه دوستانی که سال های قبل قبول شدن خواهش میکنم ترتیب و اهمیت دروس رو بگن ؟مثلا درصد شیمی مهمتره یا کلیات؟
2- آیا درصد بالا در یک درس مانند کلیات میتونه درصد پایین درس دیگه ای مثل شیمی رو جبران بکنه؟
(خواهش میکنم جوابتون رو با علت و مستند بیان بفرمایید):smiliess (14):

ali.miri

New member
salam ba tavajoh be inke zaribe dorus yeksane hich farghi nemikone va az agar be mikrob mosalat bashin mitoon soalate behdasht va osoolam javab bedin chon khili soalat marboot be mikrobe

fayegh

New member
دروس از نظر ضریب یکسان هستن پس نمیشه گفت کدوم یک مهمتره . سعی کن همه رو بخونی . از میکروب پارسه استفاده کن . اکثر درسا رو شامل میشه . شیمی فاطمی رو خوب بخون . کلیات نور دهر و اصول نگهداری فاطمی با میکروب پارسه رو بخون قبولی . ولی باید نکته به نکته بخونی .
از سوالات سالهای قبل استفاده کن چون سوالای تکراری تا حدودی داره . به امید قبولی شما دوست عزیز

sm6622006

New member
من سه تا اشکال درآوردم که تو میکروب و اصول نگه داری و کلیات هست.سوال 13 میکروب - 52 نگهداری - 102 کلیات بهداشت
دلیل قانع کننده از کتابا رو هم درآوردم و ارسالش کردم.دوستان اگه مایل بودن ایمیل بزنن فایل اعتراض رو براشون بفرستم تا اگه مایل بودن اونا هم اقدام کنن.
موفق باشید.sm6622006@yahoo.com

CorScorpi

New member
سلام دوستان کارنامه ها اومد دوستانی که قبول شدن لطف کنن و درصداشونو بگن.با تشکر:rose:

بالا