مطالعه گروهی ارشد محیط92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

elhamkhanom

New member
سلام دوستای گل و درس خونم.من میخام از 1 دی گزارش درس خوندنمو اینجا بنویسم.هنوز 6 ماه وقت هست.خوشحال میشم همکاری کنید و به هم روحیه بدیم و با هم تلاش کنیم به هدفمون برسیم

mina6228

New member
سلام دوستای گل و درس خونم.من میخام از 1 دی گزارش درس خوندنمو اینجا بنویسم.هنوز 6 ماه وقت هست.خوشحال میشم همکاری کنید و به هم روحیه بدیم و با هم تلاش کنیم به هدفمون برسیم

سلام به تمام دوستان بهداشت محیط .............
پس این بچه های بهداشت محیط کجا هستن ؟؟؟؟اصلا کسی هست بهداشت محیط ؟؟؟

بچه ها امروز یکی به من گفت که اگر طرحتو نری ...نمیتونی دانشگاه آزاد یا بین الملل ارشد اگه قبول بشی ثبت نام کنی..میخواستم ببینم این حرف درسته؟؟؟؟؟؟؟
الهام خانم شما انتخاب شبانه انجام دادین؟؟؟؟
ممنون ...لطفا اگه کسی میدونه جواب بده...............

elhamkhanom

New member
سلام به تمام دوستان بهداشت محیط .............
پس این بچه های بهداشت محیط کجا هستن ؟؟؟؟اصلا کسی هست بهداشت محیط ؟؟؟

بچه ها امروز یکی به من گفت که اگر طرحتو نری ...نمیتونی دانشگاه آزاد یا بین الملل ارشد اگه قبول بشی ثبت نام کنی..میخواستم ببینم این حرف درسته؟؟؟؟؟؟؟
الهام خانم شما انتخاب شبانه انجام دادین؟؟؟؟
ممنون ...لطفا اگه کسی میدونه جواب بده...............

سلام مینا جان..راستش من خیلی تعجب می کنم ! چرا اصلا بهداشت محیطیا نیستن.به هر حال امیدوارم کم کم به ما ملحق شن.آره گلم من شبانه شرکت کردم..جوابش فک کنم آخره دی بیاد.توکل به خدا.راستش در مورد سوالی که در مورده طرح پرسیدی من اطلاعی ندارم.امیدوارم دوستانی که میدونن کمکت کنن.

**^^**

New member
سلام بچه ها من حتی نمیدونم چی باید بخونم
راستی در مورد شهریه ایننیم سال دوم کسی خبر داره؟

**^^**

New member

mina6228

New member

سلام عزیزم...واقعیتش دقیقا نمیدونم...اما این جور که بقیه میگن ترمی ممکنه 5_4 میلیون بشه..یه ذره کمتر یا بیشتر..البته 20%بیشتر هم ممکنه بگیرن...تازه اگه خوابگاه بدن که خوبه ......
.. ...اگه جزوه خوب داری میتونه خیلی کمکت کنه...

mina6228

New member
سلام مینا جان..راستش من خیلی تعجب می کنم ! چرا اصلا بهداشت محیطیا نیستن.به هر حال امیدوارم کم کم به ما ملحق شن.آره گلم من شبانه شرکت کردم..جوابش فک کنم آخره دی بیاد.توکل به خدا.راستش در مورد سوالی که در مورده طرح پرسیدی من اطلاعی ندارم.امیدوارم دوستانی که میدونن کمکت کنن.

فک کنم بهداشت محیطیا اینجا کم هستن ..آره الهام جان نتایج آخر دی میاد ...اگه همون 13 میامد بهتر بود...با اینکه فک نکنم قبول شم ..بازم توکل به خدا ..
من نمیدونم چرا امسال اینجوریه ..اصلا نمیتونم بخونم وهمش اضطراب دارم... فک میکنید با نمره های پایین هم شبانه پذیرش کنن؟ ....

elhamkhanom

New member
راستش من که شهرییه شبانه رو اگه ترمی 4..5 تومن باشه رو ندارم.ترجیح میدم این 6 ماه و بخونمو روزانه قبول شم.ولی مینا جون نمی دونم چرا منم خوب نمی خونم....

mina6228

New member
راستش من که شهرییه شبانه رو اگه ترمی 4..5 تومن باشه رو ندارم.ترجیح میدم این 6 ماه و بخونمو روزانه قبول شم.ولی مینا جون نمی دونم چرا منم خوب نمی خونم....

سلام.آره اگه جدا 4 _5 م باشه ..شهریه بالایی هست..نمیارزه بریم مخصوصا اگه یه شهر دور باشه ....

elhamkhanom

New member
[u]سلام مینا.من میخوام تنبلی رو بزارم کنارررررررررررر.میخوام شروع کنم.من زبانم خیلی خوبه.ولی هنوز کتاب لزگی رو شروع نکردم.واسه تخصصی می خوام از هوا شروع کنم.تو چی خانمی؟اگه میشه یه شرح حال از خودت بگو تا با هم برنامه ریزی کنیم
[/u]

ebadi123

New member
سلام ببخشید میشه برام منابع رو به ایمیلم بفرستید ممنون میشمmokhtar_ebadi@yahoo.com

1mohit

New member
سلام..منم خوشحال میشم بتونم با هم مطالعه کنیم!!
من از مهر شروع کردم کتاب های همین سنا خریدم دارم میخونم..البته ازمون هم شرکت کردم با ازمون ها تقریبا پیش رفتم!!
من کارشناسی میکروبیولوژی خوندم یکم سخته بود اولش ولی الان خوبه!!!
شما هنوز شروع نکردین؟؟؟؟
کتاب چی میخونین؟؟؟؟
برنامتون چیه؟؟

سلام محیط گرامی
خوش اومدین
من از اول دی شروع کردم ولی دقیق نمیدونم چی بخونم.فعلا از هوا شروع کردم

سلام..منم خوشحال میشم بتونم با هم مطالعه کنیم!!
من از مهر شروع کردم کتاب های همین سنا خریدم دارم میخونم..البته ازمون هم شرکت کردم با ازمون ها تقریبا پیش رفتم!!
من کارشناسی میکروبیولوژی خوندم یکم سخته بود اولش ولی الان خوبه!!!
شما هنوز شروع نکردین؟؟؟؟
کتاب چی میخونین؟؟؟؟
برنامتون چیه؟؟
محیط1 زبانت چطوره؟زبانم میخونی؟

1mohit

New member
من زبان فعلا فقط کلمه میخونم !!بد نیستم!!به نظرم باید زبان 80 درصد وقتت روی کلمه باشه!!من خودم کتاب504 لغت و نرم افزار لاینتر استفاده میکنم راضیم فعلا!!

1mohit

New member
ببین کتاب های رفرنس بخون اگه هم میتونی جزوات سنا بگیری بد نیستن خلاصه شده هستن !!

کتابهای رفرنس رو قبول دارم ولی میخوام یه چیز خلاصه ومفید بخونم/ نظرتون درباره جزوه های اساتیدتهران چیه؟

elhamkhanom

New member
سلام من میگم که از هوا شروع کنیم در کنارش کلیات و زبان رو هم بخونیم.نظرتون چیه؟

1mohit

New member
اساتیدو نمیدونم ولی جزوات امیر کبیر بد نیستن سعیی کن هرکددم که گرفتی رفرنس حتما بگیری!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا