اطلاع رسانی زمان شروع ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

admin

Active member
پرسنل مدیریت
برگزاری پنجمین آزمون کارشناسی به پزشکی (پذیرش پزشکی از دوره لیسانس 1390)

pezeshki.jpg
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران از آغاز پنجمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی از لیسانس در این دانشگاه خبر داد و گفت: داوطلبان دارای مدرک در رشته*های علوم پزشکی، علوم تجربی و علوم ریاضی و فنی می*توانند در این دوره از پذیرش پزشکی شرکت کنند. دکتر محمد جلیلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ثبت نام برای پنجمین دوره پذیرش دانشجوی پزشکی با این شیوه در دانشگاه علوم پزشکی تهران از نیمه آذرماه 90 آغاز و شرایط ثبت نام به زودی از سوی دانشگاه اعلام می*شود.

شرایط شرکت در این آزمون:
شرایط ثبت نام و شرکت در این دوره همچون سال گذشته خواهد بود و تغییری در این زمینه نخواهیم داشت و همچون دو دوره گذشته فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی رشته*های علوم پزشکی، علوم تجربی و فنی و مهندسی می*توانند در این دوره شرکت کنند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران یادآور شد: حداکثر سن برای خانم*ها 25 سال تمام در زمان ثبت نام و برای آقایان که خدمت نظام وظیفه را گذرانده*اند 27 سال تمام در زمان ثبت نام تعیین شده است و متقاضیان باید دارای معدل دوره دیپلم بالاتر از 18 و معدل دوره کارشناسی بالاتر از 16 باشند. وی اظهار داشت: آزمون ورودی به این دوره همچون سال گذشته از مباحث در حد علوم پایه خواهد بود و در اسفندماه برگزار می*شود. دانشگاه علوم پزشکی تهران هدف جذب دانشجوی پزشکی به این شیوه را جذب فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی سایر رشته ها با توانمندی*های بالا در رشته پزشکی اعلام کرده است.
با مراجعه به این سایت (سایت علوم پزشکی) می توانید آخرین اخبار این آزمون را مشاهده نمایید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: leylii

atefe

New member
معدل دوره دیپلم یعنی چی؟؟؟
معدل کتبی؟
معدل سوم دبیرستان؟
معدل سه ساله دبیرستان؟؟؟:21:

RBC!

New member
من یه سوال دارم :

کسی میدونه توی دوره های قبلی چند نفر شرکت کردن ؟

mohamadmahdi

New member
جواب سوالات

منظور معدل کل سه سال دروه دبیرستان است

وکمتر از چهارصد نفر سال گذشته شرکت کردند

rosalin

New member
آیا کسی میدونه که اگه یکی از این شرایط رو نداشته باشیم اصلان میتونیم شرکت کنیم یا نه ؟

RBC!

New member
آیا کسی میدونه که اگه یکی از این شرایط رو نداشته باشیم اصلان میتونیم شرکت کنیم یا نه ؟

احتمالا جواب سوالت "نه ِ "
اگه قرار بود استثنا قائل بشن که تبصره میزدن براش!
تازه سال های قبل مدرک زبان هم بود.. الان نمیدونم چرا ننوشته اینجا

rosalin

New member
RBC مرسی که جوابمو دادی .... :ad54ad: نمیدونی از کجا میشه اطلاعات بیشتری پیدا کرد ؟

mamad20

New member
سلام به همه آیا میشه شرط معدل دیپلمو یطوری پیچوند؟؟؟؟؟؟؟:idea_majidonline:

mohamadmahdi

New member
من در مورد اين ازمون تقريبا اطلاعاتم كامله
اگه شرط معدل ديپلم يا كارشناسي رو نداري ميشه از امتياز استعداد درخشان استفاده كرد شرط زبانم بعد از قبولي يه سال فرصت ميدن ولي شرط سن ويا تحصيل رايگان(دولتي)اگه نداشته باشين هيچ كاري نميشه.:smiliess (4):

mohamadmahdi

New member
شرط معدلو فقط با بخشنامه استعداد ميشه پيچوند
هركي سوالي داره بپرسه تا الان كه هستم جواب بدم

matin

New member
آقایونی که سربازی نرفتن یا طرح رو میتونن شرکت کنن ؟؟؟ و در مورد معدل باید کل واحدامون تموم شده باشه ؟؟ اگه چندتا واحد مونده باشه تا زمان ثبت نام میشه گواهی موقتی چیزی گرفت ؟؟؟:smilies-azardl (181

behi sh

New member
درخواست ایمیل از آقا محمدمهدی.من اطلاعات بیشتری احتیاج دارم.اگر لطف کنی ایمیل برام بز

شرط معدلو فقط با بخشنامه استعداد ميشه پيچوند
هركي سوالي داره بپرسه تا الان كه هستم جواب بدم

اگر لطف کنی ایمیل برام بزنی.این آدرس ایمیل من هستش دوست عزیز.واقعا لطف میکنی
behdad_shokrollahi@yahoo.com

آنیتا

New member
اگه معدل کارشناسی زیر 16 باشه مثلا 15/50 ولی معدل دیپلم 19/80 باشه و جز استعدادهای درخشان نباشیم میتونیم شرکت کنیم؟

بالا